1xBet Rishikimi 2024 - Payments

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.5/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
1xBet is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Opsionet e pagesës në 1xBet: Depozitat dhe Tërheqjet e Lehta

Kur bëhet fjalë për opsionet e pagesës, 1xBet nuk lë gurë pa lëvizur. Me një gamë të gjerë metodash depozitimi dhe tërheqjesh në dispozicion, nuk do të keni asnjë problem të gjeni opsionin e përsosur për nevojat tuaja. Këtu është një qendër e vëmendjes për disa zgjedhje të njohura:

  • EasyPay
  • Paysec THB
  • UTEL
  • Tele2
  • WeChat Pay
  • Otopaj
  • Portofoli Vimo
  • PayKasa
  • PayKwik

Por kjo nuk është e gjitha! Ju gjithashtu mund të zgjidhni nga metoda të tjera të përshtatshme si China Union Pay, Webpay (nga Neteller), Redpagos (nga Neteller), Sepa, ePay, moneta.ru, Megafone, Pagesat celulare Beeline, Privat24, Perfect Money, MoneySafe, HSBC, AstroPay Direct , Quick Pay, Payeer dhe shumë të tjera.

Depozitat reflektohen menjëherë në llogarinë tuaj, kështu që ju mund të filloni të luani menjëherë. Kur bëhet fjalë për tërheqjet, ato gjithashtu përpunohen shpejt. Dhe pjesa më e mirë? Nuk ka tarifa të fshehura për t'u shqetësuar!

1xBet ofron gjithashtu kufij fleksibël të depozitave dhe tërheqjeve për t'iu përshtatur lojtarëve të të gjitha buxheteve. Transaksionet tuaja janë të siguruara me masa të avancuara sigurie.

Dhe nëse zgjidhni disa mënyra pagese si AstroPay Card ose Skrill 1-Tap, mund të keni të drejtë edhe për bonuse speciale!

Pavarësisht se me cilën monedhë preferoni të luani ose çfarë shqetësimesh pagese mund të keni gjatë rrugës - jini të sigurt se ekipi efikas i shërbimit ndaj klientit të 1xBet është gjithmonë gati për të ndihmuar.

Bashkohuni në 1xBet sot dhe provoni pagesa pa probleme për veten tuaj!

Strategjia e pagesës së parave të gatshme

Strategjia e pagesës së parave të gatshme

Pra, si funksionon opsioni i arkëtimit që mund të pyesni? Ky opsion është i disponueshëm si për baste të shumëfishta ashtu edhe për ato të vetme dhe për disa ngjarje të tjera sportive gjithashtu. Varet nga ju kur doni të merrni fitimet tuaja. Vendimi është i juaji, dhe në këtë mënyrë ju mund të mbroni paratë tuaja nga humbja e mëtejshme.

Ju mund të merrni shumën e plotë ose mund të zgjidhni shumën që dëshironi të arkëtoni dhe të lini pjesën tjetër të aksioneve tuaja për të kandiduar. Tërheqja e parave është shumë e lehtë, dhe gjithçka që duhet të bëni është të hapni rrëshqitësin dhe të klikoni opsionin e arkëtimit dhe të zgjidhni shumën e parave që dëshironi të arkëtoni.

Ju mund të arkëtoni sa herë të dëshironi, për sa kohë që opsioni i arkëtimit është i disponueshëm. E njëjta gjë vlen edhe për garat me kuaj. Mund të fitoni para midis garave, në lojë dhe para-luaj.

Duhet të mbani mend vetëm një gjë, shumat e parave të gatshme nuk janë të garantuara pasi ato bazohen në tregun live ku ka një luhatje të vazhdueshme çmimesh.

Ndonjëherë marrja e parave mund të jetë e suksesshme dhe herë të tjera jo. Në rast se cash-out nuk është i suksesshëm, atëherë do t'ju ofrohet një shumë e re cash-out që bazohet në çmimet aktuale.

Opsioni i parave të gatshme është një mënyrë e shkëlqyer që ju lejon të keni kontroll mbi bastet tuaja dhe në të njëjtën kohë të merrni kthimin maksimal përpara se një ngjarje të përfundojë.

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën
2022-04-05

1xBet premton 1 milion € në ndihmë humanitare për Ukrainën

1xBet, një kompani botërore e bastbërësit dhe teknologjisë me bazë në Qipro, ka bërë një 1 milion euro donacion për bamirësi dhe organizatat e ndihmës në përgjigje të krizës humanitare në rritje në Ukrainë. 

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë
2021-11-24

5 arsye pse 1xBet mund të jetë kazinoja më e mirë në internet ndonjëherë

Le ta pranojmë; Nga qindra, nëse jo mijëra kazinove më të mira në internet atje, për syrin e papërdorur të gjitha ato mund të duken disi njësoj dhe mund të jetë e vështirë të dallosh midis tyre.

1xBet në garë për tre çmime EGR
2021-01-21

1xBet në garë për tre çmime EGR

Ofruesi i lojërave dhe kazinove në internet 1xBet mund të marrë tre çmime kryesore në 2021 pas nominimit në tre kategori të edicionit 2021 të çmimeve virtuale EGR Nordics. Kompania ka marrë nominimet në kategoritë "Fushata më e mirë e marketingut", "Operatori më i mirë i basteve sportive" dhe "Operatori më i mirë celular".