Slotat

November 10, 2021

Play'n GO lëshon karrocat Hugo për një tjetër aventurë të egër

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Hugo është padyshim një personazh i njohur në konzollat e lojërave dhe PC. Ky personazh qesharak ka luajtur në videolojëra që nga vitet '90. Epo, ai kthehet pasi Play'n GO njoftoi më 26 gusht 2021 se ky personazh i dashur do të shfaqet drejtpërdrejt në kazinonë tuaj të preferuar në internet përmes Hugo Carts. Pra, a jeni gati për kaosin e pafund të çmendur?

Play'n GO lëshon karrocat Hugo për një tjetër aventurë të egër

Përmbledhje e lojërave elektronike të karrocave Hugo

Play'n GO së fundi njoftoi lëshimin e slotit në internet Hugo Carts. Hugo dhe Hugolina (gruaja e tij, sigurisht) janë të zënë nën tokë duke gërmuar pak ar në këtë lojë zbavitëse.

Duke thënë këtë, loja luhet në një rrjet 5x4 dhe ofron deri në 1024 mënyra fitimi. Është interesante se mënyrat për të fituar mund të rriten, falë modifikuesve të veçantë, siç do të mësoni më vonë.

Për të gjeneruar një kombinim fitues, lojtarët e Hugo Carts duhet të vendosin 5, 4 ose 3 simbole që përputhen nga e majta në të djathtë në linjën e pagesës. Vini re, megjithatë, se rrotullat duhet të jenë ngjitur me njëra-tjetrën. Gjithashtu, kombinimi fillon nga bobina më e majtë.

Ndërkohë, simbolet me vlerë të ulët janë 10, J, Q, K dhe A. Do të hasni gjithashtu shumë vegla minerare si helmeta, lopata, llamba dhe sëpata. Helmeta është simboli premium, duke u dhënë lojtarëve 3x, 2x ose 1.5x shumëzues për uljen përkatësisht 5, 3 ose 4.

Përveç kësaj, loja vjen me një simbol të egër të përfaqësuar nga shkopinj dinamiti. Zëvendëson të gjitha ikonat e tjera përveç thesit të arit, që është shkapërderdhja. Shpërndarësi paguan 10x, 5x ose 3x aksionin fillestar për uljen e 5, 4 ose 3 prej tyre.

Karakteristikat e bonusit të karrocave Hugo

Ashtu si lojëra elektronike të tjera në internet Play'n GO në mënyrën më të mirë kazinove online, Hugo Carts ka shumë veçori bonus nën kapuç. Së pari, ekziston veçoria Re-Spin, e cila aktivizohet pas uljes së njërit prej tre personazheve. Pastaj, kur ata ulen në tre rrotullat e mesme, gjërat e mëposhtme mund të ndodhin:

  • Hugo – lojtarët marrin një rrotullim të ri dhe 2 deri në 5 simbole të copëzave ari të egra në mënyrë të rastësishme nëpër bobina.
  • Hugolina – Zbarkimi Gruaja e Hugo ju jep 2 deri në 5 shumëzues simbolesh, duke rritur mënyrat e fitimit. Vlera maksimale e shumëzuesit është 10x e shumës fillestare.
  • Scylla - Ashtu si të tjerët, ulja e këtij simboli jep një kthesë. Por në këtë rast, lojtarët marrin 5 deri në 9 simbole misterioze. Më pas, këto ikona ndryshojnë në simbole të pagave që përputhen.

Mbi të gjitha, Karrocat Hugo slot në internet vjen me funksionin Rrotullime Falas të aktivizuar nga simbolet e shpërndarjes së uljes. Marrja e 5, 4 ose 3 ikonave të shpërndarjes jep 11, 9 ose 7 rrotullime bonus. Gjithashtu, ulja me 5, 4 ose 5 shpërndarje gjatë raundeve të bonusit aktivizon një ritrirës. Kjo u jep lojtarëve një raund tjetër rrotullimesh bonus.

Është gjithashtu e rëndësishme të theksohet se një simbol i vetëm karakteri zgjidhet rastësisht më parë rrotullime falas filloni. Kjo ju jep një shumëzues deri në 10x të shumës fillestare në çdo rrotullim falas.

Varianca e karrocave Hugo, RTP dhe kufijtë e basteve

Ky automat është vlerësuar me variancë të lartë pasi fitimet mund të jenë më pak të shpeshta. Megjithatë, ajo e përbën atë me një RTP mesatare të arsyeshme prej 96.23%.

Sa i përket niveleve të basteve, lojtarët mund të vendosin aksione prej 0,10 dollarë deri në 100 dollarë për rrotullim. Ai gjithashtu vjen me një funksion AutoPlay me deri në pesë shtesa të paracaktuara. Një tjetër gjë, maksimumi që një lojtar mund të marrë në shtëpi është 25,000 herë mbresëlënëse e aksioneve të tyre totale.

Hugo Carts Vlerësimi Përfundimtar

Play'n GO sigurisht bëri një punë solide në Hugo Carts. Loja është relativisht e drejtpërdrejtë, me personazhe të njohur dhe grafikë të gjallë.

Gjithashtu, kjo lojë me zemër të lehtë është jashtëzakonisht shpërblyese, falë shumëzuesit maksimal 25,000x. Megjithatë, mund t'ju duhet një bankroll i madh pasi kjo lojë është një vend i caktuar me variancë të lartë. Argëtohu!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA
2024-04-15

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Lajme