Slotat

October 22, 2020

Lojëra elektronike të reja që nuk mund t'i përballoni t'i humbisni - Tetor 2020

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Tetori ka parë që shumë lojëra elektronike të reja janë goditur kazino online tregu, çuditërisht ka disa prej tyre që u dalluan me tipare të veçanta dhe më e rëndësishmja personazhet fitues janë shumë luksoz që dikush t'i humbasë. Ne do të shikojmë publikimet në javën e kaluar që ju mund t'i bëni të preferuarat tuaja të reja.

Lojëra elektronike të reja që nuk mund t'i përballoni t'i humbisni - Tetor 2020

Milion 777 nga Red Rake Gaming

Red Rake Gaming ka rikrijuar kategorinë e sloteve klasike me diçka si kurrë më parë, është një lojë e titulluar një milion 777. Në një periudhë të tillë lojërash elektronike të mëdha me shumë drejtime që bëjnë zhurmë, Lojëra e kuqe Rake është me të vërtetë stee unazë anije jashtë së bashku me slot e tyre të fundit Million 777. Veçantia e këtij slot portreti përfshin një milion linja të mundshme pagese mahnitëse.

Loja niset në një rrjet 6×10 rrotullash. Ikonat retro si rrushi, luleshtrydhet dhe pjepri mund të përdoren për të ndërtuar linja pagese gjatësore. Thënë kjo, jo të gjitha konfigurimet e rrotullave kanë ikona, kështu që nuk mund të aktivizoni një numër relativisht të ngjashëm linjash fitimi për çdo rrotullim.

Veçori të veçanta Kujdesuni për 777 monedha ari. Sa herë që kapni njërën prej tyre, ajo do të grumbullohet në një panel anësor të veçantë pranë bobinave. Plotësoni matësin dhe do të aktivizoni mini-lojën 777. Ju madje mund të vendosni shumëfishues të pasurisë ose të aktivizoni një bonus rrotullimi falas. Plus, ju mund të aktivizoni një mini-lojë dhe të fitoni deri në 300 herë të aksioneve tuaja.

Nisni me tre rrotullime falas dhe tre monedha të caktuara. Nëse rrotullat rrotullohen, do të shfaqen më shumë monedha ari, secila duke reflektuar vlerën e shpërblimit. Ju ose merrni një shpërblim të plotë në fund të raundit ose aktivizoni një jackpot të veçantë: ky është në tre kategori të vogla, të mëdha ose të mëdha.

Milion 777 ofron gjithashtu shumëfishues me fat të vlerësuar nga 2x deri në 10x, një opsion rrotullimi falas ose një modalitet parash. Dhe nëse kjo nuk është e mjaftueshme, slot-i Million 777 përmban gjithashtu simbole të veçanta M që mund të nxisin rrotullime të rrotullave ose veçorinë Frenzy.

Gati, Set, Cash nga Skywind

Ky vend i caktuar me pesë rrotulla ka 20 linja pagese të caktuara dhe më shumë se sa kambanë, shalqinj dhe qershi për të bërë jargët e Novomatic. Ndërsa Skywind është i popullarizuar për lojëra të personalizuara si The Last Kingdom, ato ende krijojnë një varg të mrekullueshëm lojërash elektronike me ngjyra të ndezura klasike. Pavarësisht nëse e keni përjetuar Respin Mania dhe Viva Fruit Vegas, do ta dini se Skywind ka një ekspertizë të jashtëzakonshme se si të krijojë një vend të fortë nostalgjik.

Karakteristika të veçanta

Përzieni tre numra për të zhbllokuar shumë rrotullime. Mund të zhbllokoni nga 5 deri në 20 lojëra falas kudo. Gjatë këtij procesi, do të zbuloni edhe simbole të egra; ata mund të kontribuojnë shumëfishues në të gjitha fitimet tuaja të bonusit. Goditni tre ose katër simbole parash gjatë lojës bazë dhe do të merrni një bonus parash. Duke goditur 3-9 ikona cash, ju do të fitoni nga 1x deri në 2000x totalin e aksioneve tuaja.

Cosmic Heart nga High 5 Games

Cosmic Heart është një slot që përputhet me çdo cilësi të një lëshimi modern të sloteve. Ka grafikë fluoreshente, një tingull atmosferik dhe ndoshta një veçori bonus magjepsëse që mund të ndryshojë çdo rrotullim të vetëm. Cosmic Heart është një slot me 4×5 rrotullime me 20 linja pagese. Por kjo është një vend i caktuar me pesë rrotulla me një dallim. Mbi bobinat është një karrocë me simbole ekskluzive që lëviz majtas me çdo rrotullim. Veçori të veçanta Veçoritë përfshijnë egërsi të rastësishme, kthimin e wilds në rrotullime falas, bonuse të zgjedhura ose pikë parash. Ju aktivizoni një funksion duke goditur galaktikën e verdhë në çdo vend të rrotullës poshtë simbolit shoqërues të bonusit shtesë. Ylli Blu mbi një mbështjellje me një galaktikë zhbllokon një bonus. Zgjidhni bizhuteritë e gjelbra për të treguar shumat e parave të gatshme të shtuara në shumëzuesin e bonusit.

Një shumëzues bonusi do të rritet me një pasi të keni bërë shtatë zgjedhje. Ju gjithashtu mund të zbuloni një yll blu të errët që zvogëlon numrin e zgjedhjeve. Raundi ka përfunduar derisa të goditni zero.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA
2024-05-31

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA

Lajme