Lajme

July 3, 2021

Yggdrasil Partners Jade Rabbit Studio do të publikojë World of Thoth

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Më 17 maj 2021, Yggdrasil njoftoi se Jade Rabbit Studio do të debutonte në platformën e saj të famshme YGS Masters me video slotin World of Thoth. Kjo video slot me temë egjiptiane ju çon në Khem, një qytet i lashtë egjiptian.

Yggdrasil Partners Jade Rabbit Studio do të publikojë World of Thoth

Tani, kjo është hera e parë që një slot video i çon lojtarët në këtë qytet, në vend të Gizës, Kajros ose piramidave të zakonshme. Pra, bëni gati pjatën tuaj dhe prisni atë që ka rezervuar kuzhina Masters e Yggdrasil për ju.

Përmbledhje e World of Thoth

Së pari, slot-i në internet World of Thoth është frymëzuar nga bota e bollshme dhe e ditur e Egjiptit të Lashtë. Thoth, perëndia e të mësuarit dhe krijuesi i fjalëve dhe gjuhës së shkruar, është personazhi kryesor. Loja vjen në një rrjet 6x4 me deri në 4096 mënyra për të fituar. Këtu, lojtarët mund të krijojnë një kombinim fitues duke vendosur tre ose më shumë ikona që përputhen nga e majta në të djathtë.

Kjo tha, kjo lojë kazino në internet vjen me A deri në 9 anëtarë të familjes mbretërore pranë Eye of Horus, një amuletë të artë, një yll dhe një kryq ankh. Sigurisht, ikona më e paguar është Thoth, e cila paguan një maksimum prej 25x të shumës fillestare nëse vendosni gjashtë simbole në bobinat ngjitur. Përveç kësaj, wild mund të ulet kudo në gjashtë rrotullat dhe të zëvendësojë të gjitha simbolet standarde.

Ndërkohë, World of Thoth mund të luhet në çdo kazino në internet sipas zgjedhjes suaj. Loja është zhvilluar duke përdorur teknologjinë HTML5, që do të thotë se mund ta luani në një smartphone, tablet ose desktop. Thjesht kthejeni telefonin tuaj në modalitetin e peizazhit dhe shijoni simbolet e ndritshme në një mjedis të errët.

Karakteristikat e World of Thoth

World of Thoth shton një oomh shtesë në lojën e tij tërheqëse me dy veçori bonus. Ndërsa kjo mund të duket e kufizuar, ka shumë mundësi fitimi. Së pari, ju do të merrni funksionin Cascading Simbols, i cili aktivizohet pas krijimit të një kombinimi fitues.

Si zakonisht, simbolet fituese do të shpërthejnë me të reja që bien në vend. Në atë rast, bëhet një konsideratë pagese krejt e re. Veçoria vazhdon derisa lojtarët të krijojnë asnjë kombinim të ri fitues.

Më pas, do të merrni veçorinë e Rrotullimeve Falas që aktivizohet në dy mënyra të ndryshme. Së pari, do të merrni dhjetë rrotullime bonus nëse vendosni pesë ose më shumë simbole kaskadë me radhë. Përndryshe, mund ta aktivizoni këtë veçori duke vendosur tre ose më shumë simbole shpërndarjeje. Si zakonisht, lojtarët marrin rrotullime shtesë falas për uljen e shpërndarjeve shtesë.

Por kjo nuk është e gjitha. Ju mund të sillni shumëfishues dhe rrotullime shtesë bonus në lojë duke marrë një seri të nxehtë simbolesh kaskadë fituese dhe duke ndriçuar metër. Nëse plotësoni tre pozicione të njehsorit, do të merrni një rrotullim shtesë falas dhe një shumëzues 3x.

Nga ana tjetër, lojtarët mund të plotësojnë katër pozicione dhe të marrin dy rrotullime falas dhe një shumëzues 5x. Plotësimi i pesë ose më shumë pozicioneve ju jep pesë rrotullime shtesë falas dhe një shumëzues 10x. Mos harroni, raundi vazhdon derisa të fitoni nëse nuk ka fitore me rrotullim falas.

World of Thoth Paqëndrueshmëria, RTP dhe Fitimet maksimale

World of Thot përmban një RTP 96,12%, ashtu si shumica e lojërave elektronike në internet nga zhvilluesi. Paqëndrueshmëria gjithashtu nuk është aq e keqe, pasi loja ka një normë mesatare të goditjes prej 20.88%. Kjo do të thotë që ju mund të prisni mesatarisht të fitoni një në pesë herë që rrotulloni. Sa i përket aksioneve, ato variojnë nga 0,20 dollarë deri në 100 dollarë, në varësi të madhësisë së xhepit tuaj. Maksimumi që mund të fitoni është 7,384 herë aksioni juaj fillestar.

World of Thoth Mendimet Përfundimtare

Nëse kjo slot video është diçka për t'u ndjekur, atëherë lojërat elektronike me temë egjiptiane nuk do ta humbasin bukurinë e tyre së shpejti. Ndjenja e errët është magjepsëse dhe tipari i kaskadës përshtatet bukur. Megjithatë, shumëzuesi maksimal 7,384x është lojë për fëmijë në krahasim me 20,000x në lojëra të reja si 3 Clowns Monty. Sidoqoftë, është një version argëtues me temë egjiptiane.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme