Lajme

July 27, 2023

Yggdrasil paraqet lojën slot të Notre-Dame Tales GigaBlox

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Më 27 korrik 2023, Yggdrasil, një botues kryesor në industrinë e iGaming, njoftoi slotin e tij më të fundit në internet, Notre-Dame Tales GigaBlox. Kjo lojë i teleporton lojtarët në Mesjetë për një arratisje të lezetshme.

Yggdrasil paraqet lojën slot të Notre-Dame Tales GigaBlox

Ai përmban një ngjarje festive të organizuar përpara një prej katedraleve më të njohura në botë, ku lojtarët e fatit mund të fitojnë çmime të mëdha. Lojëra Yggdrasil përdori një rrjetë 4x6 me figura të ndryshme me veshje të mprehtë, dizajne me xham me njolla dhe mekanikun e modës GigaBlox.

Pas shtypjes së butonit "rrotullim", lojtarët me fat mund të përputhen me të paktën tre ikona letrash në secilën prej linjave të basteve të lojës për të marrë një pagesë 0.2x deri në 2x. Ju gjithashtu mund të përputheni me ndonjë nga personazhet e veshur mirë për të marrë një shpërblim 0,6x deri në 12x. Njeriu me një maskë është simboli i egër i lojës, duke zëvendësuar ikona të tjera kur shfaqet. Ky simbol unik mund të vijë gjithashtu me një shpërblim 1,6x deri në 20x nëse përputheni me të paktën tre në linjat 40 të basteve të lojës.

Ndërkohë, lojtarët duhet të kenë kujdes për ikonat masive 2×2, 3×3 ose 4×4 që mund të shfaqen rastësisht. Këto simbole mund të jenë deri në 6×6 gjatë raundeve të bonusit, duke rritur shanset tuaja për një fitore të jashtëzakonshme.

Rrotulla e pestë mund të vendosë një arkë thesari, duke ofruar një shpërblim parash deri në 500x ose shumë rrotullime falas. Për më tepër, gjoksi mund të shfaqet në raundin e bonusit për të shpërblyer lojtarët me rrotullime shtesë. 

Duke folur për raundin e bonusit, lojtarët mund ta aktivizojnë atë duke vendosur pesë ose më shumë simbole rrotullimi falas. Siç pritej, më shumë shpërndarje vijnë me më shumë rrotullime falas. Para fillimit të raundit, lojtarët do të marrin deri në shtatë zgjedhje modifikuesish, të cilat mund të përfshijnë shtesat e mëposhtme:

  • Të egra
  • Shumëzuesit
  • Bobina të zgjeruara
  • Simbole bujare të grumbulluara
  • Më shumë rrotullime

Në disa sisteme ligjore, lojtarët në kazinotë më të mira në internet mund të bashkohet në çast në modalitetin e rrotullimit falas duke përdorur veçorinë e "Blerjes së Bonusit". Ata gjithashtu mund të luajnë kumar rrotullimet e tyre falas për të fituar shpërblime shtesë në këtë lojë kazino në internet

Debutimi i Notre-Dame Tales Gigablox vjen vetëm disa ditë pas lëshimi i Fast Fruits DoubleMax me përforcues shumëfishues. Bucks and Doe 10K Ways me çmime trofesh që mund të arrijnë 2,000 herë aksionet i paraprinë slotit klasik me temë frutash.

Mark McGinley, Shefi i Lojërave për Yggdrasil, tha:

"Notre-Dame Tales GigaBlox kombinon një mjedis mahnitës me lojën e mbushur me aksion për një lidhje të përsosur temash dhe mekanike. Modaliteti i përzgjedhjes së veçorive përpara fillimit të Rrotullimeve Falas shton një nivel shtesë emocioni dhe ne jemi të emocionuar me krijimi ynë më i ri”

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA
2024-05-31

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA

Lajme