Lajme

May 25, 2023

Yggdrasil lëshon kombinimin e frutave me shumë potencial frutash

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Yggdrasil Gaming dhe ReelPlay kanë pasur një partneritet të suksesshëm së fundmi, falë programit inovativ YG Masters. Të dy kompanitë kanë lëshuar lojëra elektronike në trend, duke përfshirë El Dorado Infinity Reels dhe Jaguar SuperWays. Dhe ky koleksion është zgjeruar edhe më tej pas debutimit të Fruit Combinator me qindra mënyra fituese, bobina kaskadë dhe veçori të tjera. 

Yggdrasil lëshon kombinimin e frutave me shumë potencial frutash
  • Fruit Combinator luhet në një tabelë të madhe loje me 6 bobina dhe 5 rreshta. 
  • Në këtë lojë, lojtarët kanë deri në 707 mënyra për të formuar një fitore në bobinat ngjitur. Pra, vendosni të paktën tre simbole që përputhen duke filluar nga bobina 1 për të mbledhur një pagesë. 
  • Simbolet standarde të frutave si portokalli, pjepri, qershitë, manaferrat dhe mangot janë ikonat me vlerë të lartë, me qershitë që paguajnë më shumë në 1.25x deri në 10x bast. Sigurisht, kartat mbretërore 10-A janë ikonat me vlerë të ulët.

Kur lojtarët në faqet e rregulluara të kazinove në internet formoni një kombinim fitues, simbolet jofituese hiqen nga bobinat, me simbole të reja që bien nga lart. Ky cikël vazhdon derisa të mos shfaqen më fitues, duke i lejuar lojtarët të përqendrohen në fitimin e pagesës 6,224 herë më të lartë. 

Nëse je me fat që të formosh dy kombinime të suksesshme, të gjitha simbolet përveç wilds dhe scatters do të shndërrohen në simbolet më të paguara për t'ju ndihmuar të krijoni fitore edhe më të mëdha. Dhe për ta bërë të gjithë përvojën edhe më emocionuese dhe të lëngshme, lojë kazino përmban reaksione shpërthyese dhe mekanizma përforcues të fitimit.

Së fundmi, lojtarët mund t'i zhbllokojnë lojërat falas duke vendosur mbi 3 shpërndarje të përfaqësuara nga fillimi i artë. Lojërat falas fillojnë me 3 raunde, duke u rivendosur në numrin fillestar sa herë që një simbol i shpërndarjes rishfaqet. Për më tepër, simbolet e shpërndarjes vijnë me vlera monetare prej 1x deri në 2000x të shumës origjinale. 

Mundësuar nga teknologjia GATI e Yggdrasil, ky është versioni më i fundit nga ReelPlay. Kohët e fundit, zhvilluesit e lojës lansuan Hyper Respins, ndërsa ReelPlay vazhdon të tregojë përkushtim ndaj programit YG Masters.  

Duke folur në prezantim, Stuart McCarthy, Shefi i Produkteve dhe Programeve në Yggdrasil, deklaroi:

"Fruit Combinator ofron një eksperiencë krijuese dhe tërheqëse për fansat, duke kombinuar zhanrin klasik me mekanikën moderne, si fitimet me rënie dhe jackpotet e mëdha. Ne duam të eksplorojmë vazhdimisht ide të reja në të gjithë ofertën e YG Masters, dhe ky është një tjetër krijim fantastik nga një prej partnerët tanë të programit."

Nga ana e tyre, David Johnson, CEO i ReelPlay, deklaroi:

"Seria Combinator e ReelPlay është inovacioni ynë më i fundit dhe ajo që ne gjithashtu na pëlqen ta quajmë lojë "kaskadë e kundërt". Kombinatori i lejon lojtarët të ndjekin qartë veprimin ndërsa shpaloset dhe ndihmon për të drejtuar vëmendjen tek ajo që nevojitet për t'u ulur për të zgjatur sekuencat fituese. Çdo gjë. rrotullimi është i mbushur me potencial frutash me lëng dhe ne jemi të kënaqur të lançojmë një lojë tjetër të krijuar me cilësi përmes programit YG Masters."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA
2024-05-31

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA

Lajme