Lajme

April 14, 2023

Yggdrasil i çon lojtarët në minierat shpërblyese me Ethet e Arit

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Yggdrasil Gaming, një furnizues i famshëm i lojërave elektronike në internet, ka njoftuar lëshimin e Gold Fever në partneritet me AceRun. Kjo slot 3x5 merr lojtarët në kazinotë më të mira në internet në minierat e arit, ku do të takojnë minatorin trim mjekërr për të gërmuar thesare dhe për të fituar të mëdha. 

Yggdrasil i çon lojtarët në minierat shpërblyese me Ethet e Arit

Për t'ju ndihmuar të gjeni grumbullin e arit, minatori vjen me koleksionin e tij të mjeteve, që përfaqësojnë simbolet e pagesës në bobina. Këto simbole mund të paguajnë 1x deri në 500x të aksioneve për të mbledhur të paktën tre. Vini re se të gjitha simbolet e dinamitit në bobina kanë një vlerë monetare dhe nëse minatori shfaqet, ai do t'i mbledhë të gjitha vlerat, duke ju afruar me pagesën maksimale 1,080x. 

Siç pritet nga çdo vend i caktuar Yggdrasil, lojtarët mund ta aktivizojnë Rrotullime falas mode duke vendosur të paktën tre simbole të shpërndarjes, të përfaqësuara nga kutitë e ndezjes. Ulja e tre, katër ose pesë shpërndarjeve mund të shkaktojë 12, 15 ose 20 spina bonus. Ulja e shpërndarjeve shtesë në raundet e lira mund të shkaktojë rrotullime deri në 20 raunde.  

Gjatë raundeve të bonusit, minatori, simboli i egër, mund të shfaqet me një qese ari. Ai do të mbledhë të gjitha vlerat e dinamitit dhe do t'jua japë ato. Ky simbol gjithashtu vepron si një simbol i pavarur i pagesës nëse mund të krahasoni të paktën tre në një linjë bastesh. 

Stuart McCarthy, Shef i Produkteve dhe Programeve në Lojëra Yggdrasil, tha: "Një nga veçoritë më të spikatura të programit YG Masters është diversiteti dhe gjerësia e përmbajtjes sonë dhe ne jemi shumë të kënaqur që prezantojmë lançimin më të ri të AceRun, Gold Fever. Loja emocionuese dhe e drejtpërdrejtë u ofron lojtarëve fitore të mahnitshme në çdo kryqëzim gjatë bonusit, duke e bërë këtë një titull shumë argëtues."

Shefi i Zhvillimit të AceRun, Jeroen van der Heijden, tha: "Duke eksploruar temën jashtëzakonisht të popullarizuar të minierave, ne jemi në gjendje të sjellim shijen tonë në zhanër me këtë lojë me stilin tonë shumë të detajuar të artit dhe veçorinë e bonusit të lehtë për t'u kuptuar. Ne jemi të ngazëllyer për potencialin e Gold Fever dhe shfrytëzimin e mëtejshëm të fuqisë së programit YG Masters."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme