Lajme

March 27, 2023

Yggdrasil fton lojtarët të mbledhin fitime me paratë e gabimeve

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Më 20 mars 2023, Lojëra Yggdrasil dhe Lojëra me refleks, një partner në studio YG Masters, njoftoi debutimin e Bugs Money. Ky automat krejt i ri i çon lojtarët në një univers ku bletët prodhojnë më shumë sesa thjesht mjaltë. Reflex Gaming e ka vlerësuar këtë lojë slot si një nga lojërat elektronike më efektive të saj. 

Yggdrasil fton lojtarët të mbledhin fitime me paratë e gabimeve

Loja përmban një sërë bletësh të gjalla, mete, insekte, lule dhe fruta. Veprat dhe dizajni i ndritshëm i artit shoqërohen me veçori emocionuese si modifikuesit Glow Wilds dhe Free Spins.

Raundi i Rrotullimeve Falas elektrike do të fillojë në kazinotë më të mira në internet pas uljes së tre ose më shumë shpërndarjeve. Lojtarëve u paraqitet një opsion prej 3, 7, 10 dhe 15 rrotullimesh me shumëzuesit e tyre maksimal të fitoreve prej 50x, 20x, 10x dhe 5x. Kjo u lejon atyre të personalizojnë paqëndrueshmërinë e Funksioni i bonusit të rrotullimeve falas dhe inkurajon përfshirjen e lojtarëve.

Kur bonusi fillon, ikona e mrekullueshme e Mbretëreshës Bee mund të shfaqet në rrotullën e mesme, duke u rritur me 10 herë me çdo paraqitje. Kjo veçori mund t'i shpërblejë lojtarët deri në 500x. 

Përveç kësaj, bonusi i modifikuesit të rrotullës Glow Wilds mund të aktivizohet në çdo moment të lojës, duke transformuar mjedisin nga dita në natë. Ndërkohë, defektet e ndezura mund të bien në mënyrë të rastësishme në bobina për të aplikuar simbole të egra. Dhe Queen Bee mund të shfaqet gjatë bonusit Glow Wilds, duke çuar në fitore të jashtëzakonshme.

Bugs Money është titulli #13 i Reflex Gaming nën ombrellën e YG Masters. Studio ka teknologjinë GATI të Yggdrasil për të falënderuar. Kjo teknologji u siguron partnerëve një paketë veglash të parakonfiguruar, gati për rregullim, për të krijuar përmbajtje moderne dhe për të lehtësuar shpërndarjen e shpejtë.

Stuart McCarthy, Shefi i Produkteve dhe Programeve në Yggdrasil, deklaroi se Bugs Money është argëtues me lojën e thjeshtë por tërheqëse. Ai shtoi se lidhja e kompanisë me Reflex Gaming ka qenë e shkëlqyeshme, me më shumë se 10 tituj të lëshuar, dhe Yggdrasil është i emocionuar për të lançuar një lojë tjetër të nivelit të lartë në rrjetin e saj të gjerë të operatorëve.

Shefi i produktit të Reflex Gaming, Mat Ingram, deklaroi se krijimi i kësaj loje ka qenë një përvojë e këndshme për studion dhe është një nga idetë unike të kompanisë. Ingram shtoi se megjithëse mjedisi i lojës është i qetë, ai mund të intensifikohet shpejt, pasi Rrotullimet Falas mund të përforcojnë paqëndrueshmërinë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA
2024-05-31

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA

Lajme