Yggdrasil fton lojtarët të mbledhin fitime me paratë e gabimeve

Lajme

2023-03-27

Benard Maumo

Më 20 mars 2023, Lojëra Yggdrasil dhe Lojëra me refleks, një partner në studio YG Masters, njoftoi debutimin e Bugs Money. Ky automat krejt i ri i çon lojtarët në një univers ku bletët prodhojnë më shumë sesa thjesht mjaltë. Reflex Gaming e ka vlerësuar këtë lojë slot si një nga lojërat elektronike më efektive të saj. 

Yggdrasil fton lojtarët të mbledhin fitime me paratë e gabimeve

Loja përmban një sërë bletësh të gjalla, mete, insekte, lule dhe fruta. Veprat dhe dizajni i ndritshëm i artit shoqërohen me veçori emocionuese si modifikuesit Glow Wilds dhe Free Spins.

Raundi i Rrotullimeve Falas elektrike do të fillojë në kazinotë më të mira në internet pas uljes së tre ose më shumë shpërndarjeve. Lojtarëve u paraqitet një opsion prej 3, 7, 10 dhe 15 rrotullimesh me shumëzuesit e tyre maksimal të fitoreve prej 50x, 20x, 10x dhe 5x. Kjo u lejon atyre të personalizojnë paqëndrueshmërinë e Funksioni i bonusit të rrotullimeve falas dhe inkurajon përfshirjen e lojtarëve.

Kur bonusi fillon, ikona e mrekullueshme e Mbretëreshës Bee mund të shfaqet në rrotullën e mesme, duke u rritur me 10 herë me çdo paraqitje. Kjo veçori mund t'i shpërblejë lojtarët deri në 500x. 

Përveç kësaj, bonusi i modifikuesit të rrotullës Glow Wilds mund të aktivizohet në çdo moment të lojës, duke transformuar mjedisin nga dita në natë. Ndërkohë, defektet e ndezura mund të bien në mënyrë të rastësishme në bobina për të aplikuar simbole të egra. Dhe Queen Bee mund të shfaqet gjatë bonusit Glow Wilds, duke çuar në fitore të jashtëzakonshme.

Bugs Money është titulli #13 i Reflex Gaming nën ombrellën e YG Masters. Studio ka teknologjinë GATI të Yggdrasil për të falënderuar. Kjo teknologji u siguron partnerëve një paketë veglash të parakonfiguruar, gati për rregullim, për të krijuar përmbajtje moderne dhe për të lehtësuar shpërndarjen e shpejtë.

Stuart McCarthy, Shefi i Produkteve dhe Programeve në Yggdrasil, deklaroi se Bugs Money është argëtues me lojën e thjeshtë por tërheqëse. Ai shtoi se lidhja e kompanisë me Reflex Gaming ka qenë e shkëlqyeshme, me më shumë se 10 tituj të lëshuar, dhe Yggdrasil është i emocionuar për të lançuar një lojë tjetër të nivelit të lartë në rrjetin e saj të gjerë të operatorëve.

Shefi i produktit të Reflex Gaming, Mat Ingram, deklaroi se krijimi i kësaj loje ka qenë një përvojë e këndshme për studion dhe është një nga idetë unike të kompanisë. Ingram shtoi se megjithëse mjedisi i lojës është i qetë, ai mund të intensifikohet shpejt, pasi Rrotullimet Falas mund të përforcojnë paqëndrueshmërinë.

Të rejat e fundit

Stakelogic ofron përvojë si asnjë tjetër në rrugën e parave 2
2023-06-01

Stakelogic ofron përvojë si asnjë tjetër në rrugën e parave 2

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë