Lajme

September 7, 2023

Yggdrasil fton lojtarët në Kinën e lashtë për të rrëmbyer thesaret kombëtare në GigaGong GigaBlox

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Yggdrasil Gaming, një ofrues i lojërave elektronike të vlerësuara në internet dhe një grumbullues kryesor i përmbajtjes, ka shpallur titullin e tij të fundit, GigaGong GigaBlox. Në këtë lojë, zhvilluesi fton lojtarët në botën e mrekullueshme të Kinës së lashtë, e mbushur me thesare dhe simbole të veçanta.

Yggdrasil fton lojtarët në Kinën e lashtë për të rrëmbyer thesaret kombëtare në GigaGong GigaBlox

Është një slot me paqëndrueshmëri mesatare me 6 rrotulla dhe 40 linja bastesh. Lojtarët mund të fitojnë duke përputhur tre deri në gjashtë simbole në çdo linjë bast. Ikonat e kartës JA paguajnë më së paku në 0,2x deri në 6x të shumës, ndërsa simbolet kineze paguajnë më së shumti në 1,2x deri në 40x të shumës.

Super Wild, i përfaqësuar nga peshku koi, është simboli i egër i lojës, që përfaqëson të gjitha ikonat e pagesës që gjen gjatë rrugës kur shfaqet. Sikur kjo të mos mjaftonte, ky simbol gjithashtu vjen me një pagesë të ngjashme me ikonën e vlerës më të lartë kur lojtarët përputhen me mjaft prej tyre në tabelën e lojës.

Ndërkohë, zhvilluesi thotë se simbolet 4x4, 3x3 dhe 2x2 GigaBlox mund të zbresin kudo në bobina. Këtyre simboleve bashkohen nga simbolet shpërblyese të Gong-ut dhe të egra në zgjerim, të cilat mund të mbulojnë të gjithë bobinën gjatë rrotullimit. Simboli i Gong do të paguajë vlerën e bastit kryesor shumëfishuar vlerën e shumëzuesit global të Gong në anën e djathtë të bobinave.

Lojtarët në kazinotë më të mira në internet merrni 10 rrotullime falas nëse ata vendosin 6 deri në 10 simbole bonus lotusi në bobina. Ata do të marrin të njëjtin numër bonus i rrotullimeve falas kur ka njëmbëdhjetë ose më shumë simbole bonus. Shumëzuesi i gongut do të fillojë me një vlerë të rastësishme në fillim të rrotullimeve falas dhe do të vazhdojë të rritet me 1+.

Loja do t'i shpërblejë lojtarët me një rrotullim shtesë për çdo simbol bonus që shfaqet gjatë rrotullimeve falas. Për më tepër, ka një gjasë shumë më të madhe për uljen e simboleve Super Wild dhe Gong, dhe shumëzuesi i përgjithshëm i gongut nuk rivendoset midis rrotullimeve.

Lojtarët që dëshirojnë të hidhen direkt në raundin e rrotullimeve falas, mund të përdorin veçorinë e "Blerjes së Bonusit" për të paguar 100 herë të aksioneve, duke aktivizuar 10 rrotullime falas. Kjo do të shohë gjithashtu lojtarët të marrin më shumë Gong dhe Super Wild sesa në një bonus të zakonshëm rrotullimi falas.

GigaGong GigaBlox është një shtesë e shkëlqyer për koleksionin gjithnjë në zgjerim të Yggdrasil të lojra kazino. Dy ditë para këtij publikimi, kompania u bashkua me Peter & Sons për të shkuar në një ekspeditë gjuetie në shkretëtirën e Siberisë në Peter Hunter. Para kësaj, kompania i mori lojtarët në një aventurë nënujore për të takuar sirenat Ujërat e Magjepsur.

Mark McGinley, Kryeshefi i Lojërave në Lojëra Yggdrasil, tha:

"Ka shumë emocione rreth këtij versioni dhe GigaGong GigaBlox është një shembull tjetër fantastik i asaj që ekipi ynë i lojës mund të prodhojë, me një temë të shkëlqyer, matematikë dhe veçori. Mekaniku GigaBlox është bërë shpejt një element kryesor i vërtetë i arsenalit të Yggdrasil, duke ofruar potencial të madh fitimi , dhe e kombinuar me Super Wilds dhe shumëzuesit global të gongut, kjo krijon një vend me të vërtetë të veçantë."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme