Lajme

July 14, 2023

Wazdan nxjerr në qarkullim rrjetin promovues të misterit për tremujorin e katërt 2023

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Wazdan, zhvilluesi i përmbajtjes së fundit të iGaming, ka përshkruar synimet e tij për tre fushata të reja rrjeti për të mbyllur vitin 2023. Promovimet do të funksionojnë në të gjithë portofolin e Wazdan të lojërat e kazinosë në internet dhe janë të hapura për të gjithë operatorët dhe grumbulluesit. Wazdan thotë se do të financojë ekskluzivisht një grup të madh çmimesh prej 2,500,000 €.

Wazdan nxjerr në qarkullim rrjetin promovues të misterit për tremujorin e katërt 2023

Fillimi i promovimit është Mystery Fall, i cili do të zgjasë nga 15 shtatori deri më 15 tetor. Pas kësaj, Wazdan do të lançojë HalloWIN Drop nga 23 tetor deri më 19 nëntor. Dhe së fundi, Xmas Drop do të nisë nga 27 nëntori deri më 26 dhjetor.

Siç pritej, ngjarja tre mujore do të jetë e disponueshme në mjetin promovues Mystery Drop. Ky rrjet promovues u emërua tipari i lojës i vitit në 2023 CasinoBeats Game Developer Awards.

Promovimet e rrjetit të Wazdan kanë një histori të përmirësimit të niveleve të mbajtjes së klientëve dhe angazhimit të lojtarëve në kazinotë më të mira në internet. Për të siguruar një organizim të qetë, kompania u ofron partnerëve të saj të gjitha materialet e nevojshme vizuale dhe të gatshme për përdorim. Wazdan ofron gjithashtu një menaxher të dedikuar të llogarisë.

Ky njoftim do të shënojë fazën e fundit të promovimit për vitin 2023, me Wazdan që shpërblen lojtarët me fat në të lojëra elektronike në internet me çmim total prej 3,950,000 €. Këto promovime do të pasojnë publikime të tjera të njohura si:

  • viti i Ri kinez
  • Përplasja e perëndive
  • Pika e Pashkëve
  • Wazdan thyen rregullat

Duke komentuar njoftimin, Andrzej Hyla, Zyrtar Kryesor Tregtar në Wazdan, u shpreh:

"Është kënaqësi të sjellim grupin tonë të fundit të promovimeve të rrjetit të vitit për operatorët dhe lojtarët tanë. Me ndihmën e Mystery Drop-it tonë të vlerësuar me çmime dhe që përkon me periudhën e Halloween dhe Krishtlindjeve, ka tre promovime të reja emocionuese të rrjetit për t'u parë kjo do t'i ndihmojë partnerët tanë të drejtojnë trafikun dhe të përmbyllin një vit të suksesshëm."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme
2024-04-18

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme

Lajme