Lajme

June 1, 2023

Stakelogic ofron përvojë si asnjë tjetër në rrugën e parave 2

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Stakelogic, një zhvillues lojërash me shumë çmime, ka njoftuar lançimin e Money Track 2. Kjo Makine e lojrave te fatit është vazhdimi i slotit me fitim më të madh të kompanisë, Money Track, duke u ofruar lojtarëve një udhëtim emocionues brenda trenit të parave, ku ata mund të fitojnë një pagesë të jashtëzakonshme prej 50,000 herë. 

Stakelogic ofron përvojë si asnjë tjetër në rrugën e parave 2
  • Money Track 2 luhet në një matricë 5x4 me deri në 40 linja fitimi fikse. 
  • Pasi të hipni në trenin që lëviz me shpejtësi, kini kujdes nga banditët që hipin pranë trenit. 
  • Tipari Train Heist fillon kur lojtarët vendosin gjashtë simbole Bonus Train në bobina. 
  • Nëse kjo ndodh, lojtarët do të shohin një përzgjedhje të shumëzuesve mbi bobinat. Më pas, simboli Train Heist do të mbledhë të gjithë shumëzuesit mbi bobina përpara se të përdorë vlerat për të llogaritur një pagesë.

Ndërsa veprimi vazhdon, lojtarët mund të aktivizojnë veçorinë e Bonusit të Parave të mbushura me rrotullime falas nëse vendosin simbolet e Trenit në bobina. Më pas, simbolet Train dhe Bonus Enhancer do të bien në pozicionin më të ulët në atë rrotull dhe do të mbeten të kyçur. Lojtarët që plotësojnë një linjë prej pesë simbolesh në rreshtin e poshtëm marrin shumëzuesit total përpara se funksioni i rrotullimeve falas të rivendoset në tre.

Ndërkohë, loja do të heqë ikonat e dhëna në fund përpara se të bien simbolet e mbetura për t'i zëvendësuar ato. Funksioni i Përmirësimit të Bonusit të lojës do të aktivizohet nëse lojtarët plotësojnë dy rreshta në një rrotullim të vetëm. 

Përmirësuesit e bonusit mund të shfaqen gjithashtu gjatë rrotullimeve falas dhe të bëjnë gjërat e mëposhtme:

  • Përmirësuesi i Bonusit Një: Siguroni një shumëzues 2x deri në 30x të aplikuar për fitoren nëse është pjesë e pesë ikonave në rreshtin e poshtëm. 
  • Përmirësuesi i Bonusit Dy: Shpërblen lojtarët me një shumëzues 2x dhe 50x, të shtuar në simbole të tjera në rrjet. 
  • Përmirësuesi i Bonusit Tre: Vjen me një shumëzues të rritur prej 2x në 80x, duke dyfishuar shumëzuesin e trenit. 
  • Bonus Enhancer Four: Shumëzuesi do të rritet me 2x në 100x me simbolin e Bonus Enhancer që mbledh të gjithë shumëzuesit përpara se t'i shtojë në shumën e zbuluar.

Vlen gjithashtu të përmendet se Money Track 2 përmban veçorinë inovative Spin & Win të Stakelogic. Lojtarët mund të rrotullojnë dy rrota parash për të fituar çmime të mëdha nëse funksioni në lojë zhbllokohet.

Andrew Fraser, Pronari i produktit në Stakelogjike, deklaroi:

"Money Track ishte një sukses i jashtëzakonshëm, kështu që me Money Track 2 ne e kemi çuar lojën në një nivel tjetër për t'u siguruar që lojtarët të marrin fitoren e madhe të jetës së tyre. Ky është një slot shpërthyes i mbushur me veçori që mund të gjenerojnë një fitore maksimale përbindësh 50,000 herë bast të lojtarit. Slotet e vazhdimit janë të vështira për t'u arritur, por i gjithë ekipi i Stakelogic ka bërë një punë të jashtëzakonshme për të siguruar që Money Track 2 të ndërtohet mbi suksesin e lojës së parë dhe të sjellë një përvojë lojtari si askush tjetër. Të gjithë në bord!"

Money Track 2 është shtimi më i ri në koleksionin e lojërave të kazinove të Stakelogic që nga lansimi i Greedy Fox në fund të prillit. Kompania gjithashtu kohët e fundit mori një licencë të Autoritetit Suedez të Lojërave të Fatit përveç lidhjes së marrëveshjeve me furnizuesit faqet e rregulluara të kazinove në internet, duke përfshirë 888 kazino.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA
2024-04-15

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Lajme