Lajme

May 22, 2023

Soccabet do të sigurojë Bibliotekën Pragmatike të Lojërave në Gana

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Pragmatic Play, një furnizues kryesor i përmbajtjes iGaming, së fundmi ka rritur profilin e tij në Afrikë. Kjo dëshmohet nga marrëveshja e fundit e kompanisë me Soccabet, një faqe e rregulluar kazino në Gana. 

Soccabet do të sigurojë Bibliotekën Pragmatike të Lojërave në Gana

Pas marrëveshjes, lojtarët në sitin e lojërave të fatit tani mund të kenë akses në koleksionin e madh të lojërave elektronike me çmime të Pragmatic Play. Marrëveshja mbulon tituj me performancë më të mirë si:

  • Sugar Rush
  • Bonanza e ëmbël
  • Portat e Olimpit

Siç pritej, lojtarët ganez në Soccabet do të kenë akses edhe në lojërat inovative të kazinosë live të Pragmatic Play. Lojtarët do të kenë akses në tituj si Sweet Bonanza CandyLand dhe Mega Wheel, të cilët janë të gjithë të preferuarit e fansave në mbarë botën. 

Ndërkohë, klientët e Soccabet do të kenë akses në përzgjedhjen e plotë të përmbajtjes së Sporteve Virtuale nga Lojë pragmatike, me titullin e garave me motor Force 1. Përmbajtja Sportive Virtuale e kompanisë është e disponueshme në tema të shumta, duke përfshirë:

  • Futbolli
  • Gare me kuaj
  • Shigjetat
  • Gara zagare

Pragmatic Play kohët e fundit po përqendrohet në rritjen e shtrirjes së saj në tregjet e rregulluara në mbarë botën. Kohët e fundit, kompania ka lidhur marrëveshje me të kazinotë online të nivelit të lartë në Afrikë. 

Përpara marrëveshjes së Soccabet, kompania nënshkroi një marrëveshje shumë-vertikale me PrideBet në vend. Në fund të prillit, furnizuesi i teknologjisë iGaming u bashkua me 10bet për të nisur lojën e saj të njohur të përplasjes, Spaceman, në Afrikën e Jugut. 

Duke komentuar marrëveshjen e Soccabet, Irina Cornides, Drejtoreshë Operative e Pragmatic Play, deklaroi: 

"Soccabet është një operator i njohur dhe i respektuar në Ganë, dhe ne jemi të entuziazmuar t'i mirëpresim ata në bazën tonë të klientëve në rritje në kontinent. Ndërsa zgjerojmë praninë tonë në tregjet e rregulluara në mbarë botën, Pragmatic Play është i kënaqur të bëjë Slot-et tona universale të njohura, Kazino live dhe lojëra sportive virtuale të disponueshme për një audiencë edhe më të gjerë lojtarësh."

Nga ana e tyre, menaxheri i përgjithshëm i Soccerbet, Imad Hawwach, u shpreh:

"Ne e kuptojmë se klientët tanë presin përvojën më të mirë të mundshme të lojërave dhe besojmë se cilësia e lartë dhe portofoli i shumëllojshëm i lojërave do të na ndihmojë të realizojmë pikërisht atë. Me qasjen e tyre inovative për zhvillimin e lojërave dhe angazhimin e tyre për të ofruar argëtim të jashtëzakonshëm, ne kemi besim se klientët tanë do të kënaqen duke luajtur lojërat e tyre."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA
2024-05-31

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA

Lajme