Lajme

September 11, 2019

Shtesë Microgaming në Rrjetin e Studiove të Pavarur dhe Break da Bankës së Vazhdimit

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Për ata që kanë pasur kënaqësinë të luajnë Break de Bank, ata me siguri do të shijojnë vazhdimin më të ri që i është shtuar serialit që është Break da Bank Again Respin. Ky është versioni më i fundit nga Gamebuger Studios.

Shtesë Microgaming në Rrjetin e Studiove të Pavarur dhe Break da Bankës së Vazhdimit

Lëshimi i "Break Da Bank Again" u bë në javën e 19 gushtit 2019, si ekskluzive me operatorët furnizues të Isle of Man. Sloti Break da Bank u lëshua në vitin 2008 dhe ishte i popullarizuar që nga prezantimi i tij për lojtarët entuziastë të lojërave elektronike. Kjo shtesë e çon lojën në një nivel tjetër.

Koncepti i lojës

Megjithëse ky version më i ri ka shumë nga veçoritë emocionuese të paraardhësit të tij, ai gjithashtu ka disa veçori unike të veta. Ka pamje vizuale që janë rritur me të vërtetë. Kur bëhet fjalë për veprim, ai përshtatet në gamën e paqëndrueshmërisë së lartë. Ajo që shton eksitimin është veçoria e rrotullimit.

Shtuar në intrigën e Break da Bank Again respin janë mundësitë shtesë të rrotullimit së bashku me mundësinë e një përvoje të plotë të ri-shkallëzimit. E gjithë kësaj i shtohet një përqindje më e lartë e kthimit te lojtari. Lojtarët që kanë pasur një mundësi për të provuar lojën ashtu, ata kanë një zgjedhje të zgjedhin të ri-tjerr.

Një Partneritet i Madh

Microgaming është shumë i kënaqur që Gameburger ka hyrë në bord si një nga ofruesit e tyre të pavarur të zhvillimit të lojërave. Ato përshtaten mjaft mirë me pjesën tjetër të atyre që janë pjesë e rrjetit global që ka krijuar Microgaming. Microgaming është një kontribues shumë i respektuar në industrinë e lojërave të fatit në internet.

Gameburger është po aq i kënaqur dhe ata presin me padurim një marrëdhënie të suksesshme që ecën drejt së ardhmes. Kjo është një kompani që përshtatet mirë me rrjetin Micrograming sepse ato janë inovative dhe krijuese dhe kanë një ndjenjë për atë që dëshiron dhe ka nevojë lojtari i kazinosë në internet në titujt e lojërave.

Stili Klasik

Gameburger u lançua vetëm në gusht të 2019. Mandati i tyre është çlirimi i lojërave ekskluzive që mund të përdoren në tregje që nuk janë amerikane. Prioriteti i tyre është i përqendruar në ofrimin e lojërave që janë të jashtëzakonshme në cilësi në lidhje me pamjet e tyre dhe veçoritë e rritura së bashku me mekanikën. Kjo përshtatet drejtpërdrejt me Microgaming.

Pas prezantimit të kësaj loje, u pasua me prezantimin e Kërkuesve të Relikteve. Ky është një tjetër ekskluziv që është zhvilluar për këtë ofrues softuerësh dhe është krijuar nga Pulse 8 Studios. Një tjetër është Tiki Vikings, plus Just For The Win sapo është prezantuar nga Microgaming duke ofruar më shumë eksitim lojrash.

Intro Break da Bank Sequel dhe Independent Studio Network

Microgaming ka shtuar Break da Bank Sequel në Rrjetin e tyre të Studiove të Pavarura për kënaqësinë e Gameburger dhe Microgaming si dhe lojtarëve

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA
2024-04-15

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Lajme