Lajme

April 20, 2023

Red Rake Gaming kthehet në Egjipt me trashëgiminë Ramses

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Lojëra e kuqe Rake, një furnizues kryesor i lojërave elektronike në internet, ka njoftuar një udhëtim aventuresk përsëri në Egjiptin e Lashtë me Trashëgiminë Ramses. Është slot-i më i fundit i kompanisë, duke i marrë lojtarët në një mision për të gjetur thesare të fshehura me ndihmën e vetë Faraonit. Dhe për të rritur shanset tuaja për të fituar një shpërblim në kazinotë më të mira në internet, ky slot video përmban një milion mënyra marramendëse për të fituar, plus një mini-lojë dhe modalitetin e rrotullimeve falas. 

Red Rake Gaming kthehet në Egjipt me trashëgiminë Ramses

Kjo lojë do t'ju transportojë brenda piramidës së Ramses, ku do të shihni një mur që ngrihet gradualisht ndërsa fitoni për të zhbllokuar më shumë rreshta. Përveç kësaj, të gjitha piramidat që shfaqen në cilindo nga bobinat e lojës shtohen në shiritin e progresit, duke aktivizuar një mini-lojë pasi të keni mbushur metër.

Mini-lojë fillon me të gjitha rreshtat e fshehura dhe katër rrotullime bonus, të treguara nga imazhi i kupës. Çdo rrotullim falas mund t'i shpërblejë lojtarët me një rresht plot me çmime, duke përfshirë shpërblime të drejtpërdrejta bazuar në xhekpotin, simbole me shpërblime ose më shumë kupa. Ideja është të arrijmë në rreshtin e parë dhe të zbulojmë pasurinë e fshehur të Ramses.

Ndërkohë, Ramses është simboli WILD në këtë lojë krejt të re, duke zëvendësuar të gjitha simbolet e tjera me ikonën BONUS. Sigurisht, kjo mund t'i ndihmojë lojtarët të shkaktojnë kombinime edhe më të mëdha fituese. 

modaliteti i rrotullimeve falas do të aktivizohet kur tre ose më shumë simbole të tempullit zbresin në bobina. Lojtarët mund të fitojnë 8, 12 dhe 16 rrotullime bonus pasi të kenë mbledhur respektivisht tre, katër dhe pesë simbole të shpërndarjes. Por përpara se të fillojnë lojërat e bonusit, loja do të zbulojë katër rreshta, me dy rreshta të rinj që shfaqen sa herë që krijoni një kombinim fitues.

Red Rake Gaming beson se kjo lojë do të emocionojë lojtarët e të gjitha moshave dhe stileve në rrjetin e saj të kazinove. Sloti i ri i videove u lançua nga Red Rake Gaming' në rrjetin e saj mbarëbotëror më 13 prill 2023 dhe është gjithashtu i aksesueshëm nëpërmjet mjetit të turneut të furnizuesit.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA
2024-05-31

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA

Lajme