Lajme

September 22, 2023

Red Rake Gaming hyn në marrëveshjen e shpërndarjes së përmbajtjes me LuckyStreak

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Red Rake Gaming, një furnizues i lojërave inovative të kazinove në internet, ka njoftuar një bashkëpunim me LuckyStreak për t'u ofruar klientëve të kompanisë përmbajtjen e saj unike të lojrave. Gjigantët e lojërave janë bashkuar për të ofruar një gamë të gjerë opsionesh lojrash për entuziastët e lojërave në internet. Të dyja kompanitë janë të ngazëllyera për marrëveshjen dhe presin me padurim të ardhmen.

Red Rake Gaming hyn në marrëveshjen e shpërndarjes së përmbajtjes me LuckyStreak

Themeluar në vitin 2015, LuckyStreak përqendrohet në prodhimin dhe pritjen e lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë duke përdorur studion e tij live dhe teknologjinë e përditësuar. Për më tepër, kompania ofron një zgjidhje B2B iGaming përmes shërbimit të saj Global LuckyStreak Connect.

Përveç lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë, LuckyStreak ofron faqet e reja të kazinosë një përzgjedhje e performancës më të mirë lojëra elektronike në internet, lojëra me letra dhe lojëra virtuale tavoline. Këto lojëra janë nga zhvilluesit e softuerit të palëve të treta në platformën e saj të grumbullimit LuckyConnect.

Pas marrëveshjes me Red Rake Gaming, LuckyStreak do të hyjë në të gjithë portofolin e lojërave të kazinosë të zhvilluesit. Marrëveshja gjithashtu lejon që grumbulluesi i përmbajtjes të përfshijë të pëlqyerit e studios bonus kazino dhe mjetet promovuese.

Një nga lojra kazino i përfshirë në marrëveshje është Super30Stars, një video slot i mbushur me adrenalinë me lojëra artistike dhe raunde bonus nga seria Super. Lojëra të tjera përfshijnë:

  • Zotat e Irlandës, me tiparet e saj magjepsëse dhe bonus i rrotullimeve falas.
  • 777 Heist 2: The Art Forger with Cascading Reels dhe elemente të bazuara në aftësi.
  • Mystic Spirits, i cili paguan në të dyja mënyrat.

Kjo aleancë shërben si një demonstrim i rëndësishëm i përkushtimit të Red Rake Gaming për krijimin e përmbajtjeve udhëheqëse në industri dhe zgjerimin e gjurmës së saj globale. Marrëveshja vjen pas njoftimit të fundit të kompanisë se kishte siguruar një licencë furnizuesi në Pensilvani. Para kësaj, Red Rake Gaming njoftoi Milion Vegas, një vend i jashtëzakonshëm video i ngarkuar me veçori bonus.

Nick Barr, Drejtor Menaxhues për Red Rake Gaming Malta, komentoi partneritetin duke thënë:

"Ne jemi të kënaqur që po punojmë me ekipin në LuckyStreak, ata kanë një rrjet të madh partnerësh anembanë globit, të cilët tani do të jenë në gjendje të kenë akses në lojërat tona kryesore të lojërave elektronike. Red Rake Gaming ka zhvilluar një mori lojërash elektronike të lokalizuara për të siguruar që ne mund të ofrojmë përmbajtje për të gjitha tregjet anembanë globit. Ne jemi shumë të sigurt që lojërat tona do të jenë një shtesë e mirëpritur për ofertën e rëndësishme globale të LuckyConnect."

Virginia Russo, Shef i Menaxhimit të Llogarisë së LuckyStreak, shtoi:

"Shtimi i një ofruesi të tillë me cilësi të lartë si Red Rake Gaming në ofertën tonë të grumbullimit të përmbajtjes LuckyConnect është një lajm fantastik për LuckyStreak dhe të gjithë klientët tanë që marrin përmbajtjen tonë. Ata kanë një shumëllojshmëri të pasur të lojërave elektronike dhe lojërave kazino vërtet tërheqëse dhe argëtuese, dhe kjo shton më shumë fuqi për propozimin tonë”

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA
2024-04-15

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Lajme