Lajme

May 26, 2023

PokerStars zgjeron gjurmën evropiane me marrëveshjen e lojërave Red Rake

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Red Rake Gaming, një zhvillues kryesor i inovacionit lojërat e kazinosë në internet, ka nënshkruar një marrëveshje me PokerStars, një faqe kazinoje online e rregulluar në tregje të shumta evropiane. Sipas kontratës, PokerStars do të hyjë në bibliotekën e lojërave elektronike të Red Rake Gaming, e cila performon shkëlqyeshëm në MB, Itali, Spanjë dhe Rumani.

PokerStars zgjeron gjurmën evropiane me marrëveshjen e lojërave Red Rake

Së pari do të jetë Super Seria e lojërave të furnizuesit, të cilat kanë qenë shumë të suksesshme, duke kryesuar listat globale, falë mekanikës së tyre emocionuese në lojë dhe veçorive të shumta të bonusit shpërblyes. Lojëra e kuqe RakeZhanri "1 milion mënyra për të fituar" po bëhet gjithashtu me shpejtësi popullor në tregjet e rregulluara si një alternativë ndaj motorit Megaways nga Big Time Gaming. 

Ky bashkëpunim i ri është pjesë e objektivit të Red Rake Gaming për të ofruar përmbajtjen më të mirë për lojtarët në tregjet e rregulluara. Ai dëshmon gjithashtu kërkesën e fortë nga lojtarët në mbarë botën për lojërat intensive dhe të mbushura me aksion që Red Rake Gaming është një mjeshtër për të prodhuar. 

Duke folur pas nënshkrimit të marrëveshjes, Nick Barr, Drejtori Menaxhues për Red Rake Gaming Malta, ishte i emocionuar nga bashkëpunimi, duke deklaruar:

"Ne jemi të kënaqur që jemi partnerë me një nga operatorët më të mëdhenj dhe më prestigjioz në industri dhe mezi presim t'u ofrojmë lojtarëve të PokerStars gamën tonë të gjerë të titujve të njohur. Ky bashkëpunim përforcon shpërndarjen e vazhdueshme të Red Rake Gaming të përmbajtjes me cilësi të lartë dhe tërheqëse në të gjithë industria."

Kjo marrëveshje është një nga shumë marrëveshjet e nënshkruara nga Red Rake Gaming faqet e rregulluara të kazinove në internet në të gjithë Evropën kohët e fundit. Në fillim të këtij muaji, kompania nënshkroi një marrëveshje me Starcasino, një nga markat më të mëdha të kazinove me bazë tokësore dhe në internet në Belgjikë. Para kësaj, në prill, Red Rake Gaming hyri në një marrëveshje me GAN, një operator i shumë siteve të kazinove sociale në Shtetet e Bashkuara. 

Gold Rush Riches është këtu!

Në lajmet e tjera të Red Rake Gaming, furnizuesi i përmbajtjes premium të kazinosë ka shpallur një slot krejt të ri, Gold Rush Riches. Ky është një slot video 6x5 me deri në gjashtë veçori të jashtëzakonshme, duke ju lejuar të shumëfishoni fitimet tuaja. 

Një nga veçoritë më emocionuese të lojës është Dinamite Meter, i cili mbushet gradualisht kur lojtarët vendosin simbole të tilla si kaktus, vagon, dinamit, llambë, pan dhe minator. Kur njehsori është i mbushur, një shumëzues dhe një simbol do të vizatohen në mënyrë të rastësishme, duke rritur potencialin tuaj të pagesës. 

Një veçori tjetër emocionuese është modaliteti i rrotullimeve falas, i cili aktivizohet pasi të keni mbushur Miner Meter. Gjatë lojës së bonusit, matësi anësor do të vazhdojë të mbushet sa herë që shfaqet simboli i minatorit.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA
2024-04-15

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Lajme