Lajme

April 21, 2023

Playson shkon në udhëtimin egjiptian me Giza Nights: Hold and Win

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Playson, një furnizues kryesor i lojërave elektronike në internet, ka njoftuar debutimin e Giza Nights: Hold and Win. Kjo lojë mund të rezultojë të jetë një shtesë e shkëlqyer për serinë Hold and Win të kompanisë, e cila është aktualisht në trend kazinotë më të mira në internet në mbarë botën

Playson shkon në udhëtimin egjiptian me Giza Nights: Hold and Win

Është një lojë e pasur me tipare që fton lojtarët në një ekspeditë emocionuese brenda një prej Shtatë mrekullive të botës, piramidave egjiptiane. Gjatë udhëtimit, lojtarët do të përshkojnë qytetin e vjetër të Gizës për të ndjekur pasurinë. Aventura ndodh në 5 rrotulla dhe 3 rreshta me deri në 25 linja bastesh. 

Një nga veçoritë e spikatura të kësaj automati krejt të re është modaliteti popullor Bonus Boost i zhvilluesit, i cili bën një rikthim tjetër. Simboli i Misterit është një tjetër veçori emocionuese, duke rivendosur numrin e ri- rrotullimeve në tre. Ky proces do të përsëritet derisa rrotullimet e përsëritura të jenë përdorur të gjitha ose simbolet e bonusit të zënë të gjitha qelizat në bobina. Mbledhja e mjaftueshëm ikonave të bonusit mund t'ju shpërblejë me Jackpotin e Madh prej 5000x. 

Përveç luajtjes së një roli qendror në lojën e bonusit, simboli Mystery gjithashtu mund të ndryshojë rastësisht në simbole Mini, Minor ose Major Jackpot. Simbolet e shumëfishta të misterit mund të shfaqen gjatë rrotullimeve falas ose një rrotullimi me simbolin Boost, duke u zbuluar njëri pas tjetrit. Për më tepër, veçoria Extra Bonus do t'i lejojë lojtarët të zbulojnë metoda të reja të aktivizimit të bonusit Hold and Fito.

Siç pritej, Modaliteti i rrotullimeve falas do të aktivizohet sa herë që lojtarët zbresin të paktën tre shpërndarje kudo në bobina. Lojtarët marrin tetë rrotullime bonus për tre shpërndarje dhe tetë shtesë pasi mbledhin tre shpërndarje në raundet e bonusit.

Duke komentuar lojën, Tamas Kusztos, Shefi Tregtar i Playson, tha: "Giza Nights: Hold and Win është një shtesë e shkëlqyer për bibliotekën tonë, duke shtuar joshjen e Gizës në serinë tonë të lojërave me temë egjiptiane. Mekaniku Hold and Win është një lojtar i preferuar dhe me veçorinë Boost të integruar, ata me siguri do të kenë një kohë emocionuese kur eksplorojnë ofertën tonë të lojës me porosi."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA
2024-05-31

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA

Lajme