Lajme

October 12, 2023

Playn GO prezanton Raging Rex 3 me tre mënyra emocionuese rrotullimi falas

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Play'n GO, një ofrues i softuerit iGaming me bazë në Maltë, ka shpallur këstin e tretë të serisë së saj me performancë më të mirë Raging Rex. Siç pritej, slot-i i ri i çon lojtarët në një udhëtim prapa në epokën e Titanëve, ku ata do të shijojnë veçori emocionuese dhe tre bonuse të mundshme. Periudha e Kretakut ndodh në tabelën e njohur të lojës 6x4, me lojtarët që përputhen me të paktën tre simbole në bobinat ngjitur për të marrë shpërblime mbresëlënëse.

Playn GO prezanton Raging Rex 3 me tre mënyra emocionuese rrotullimi falas

Në këtë lojë me temë kafshësh, Rex i tërbuar është në lëvizje dhe vështrimet e saj janë vendosur fort në objektivin e saj. Me tre deri në gjashtë shpërndarje që shfaqen në rrotullat gjatë lojës bazë, lojtarët mund të aktivizojnë raundin e rrotullimeve Falas dhe të zgjedhin nga tre bonuse speciale, duke përfshirë:

  • Feeding Frenzy
  • Mbijetesa
  • Mania e vezullimit

Gjatë Frenzy Feeding, një nga katër simbolet e dinosaurëve do të jetë pre. Raging Rex më pas do të shkelë rrotull rrotullave ndërsa gjuan për objektivin. Nëse ajo zbret në rrotullën e gjahut, ajo do t'i shtohet matësit Frenzy. Mos harroni se kjo veçori do t'ju mirëpresë me deri në 13 rrotullime falas, në varësi të numrit të shpërndarjeve. 

Luaj'n GO thotë se modaliteti i mbijetesës i ngjan më shumë lojës bonus Hold and Win, e cila është aktualisht në trend kazinove online. Luhet në 12 bobina me një simbol koleksionist Rex në një hapësirë ​​2x2. Në fillim të këtij modaliteti, lojtarët marrin tre jetë dhe duhet të përpiqen të qëndrojnë gjallë dhe të mbledhin fitore në koleksionistin Rex ndërsa rrotullojnë rrotullat. Ashtu si në shumicën e Hold and Win lojëra elektronike në internet, raundi përfundon pas tre humbjeve të njëpasnjëshme, me çdo fitore që kthen jetët në tre. 

Së fundi, Reksi i tërbuar lojtarët mund të zgjedhin funksionin Hatchling, ku ikonat Rex nuk do të shfaqen. Në vend të kësaj, të vegjlit që shfaqen në bobina do të ngjiten gjatë gjithë lojës së bonusit. Këto ikona do të shfaqen me një vlerë shumëzuese prej 2x ose 3x.

Sipas zhvilluesi i softuerit, ky titull siguron që seriali Raging Rex ka fituar vendin e tij si një nga vazhdimet më të njohura nën librat e tij. Loja i bashkohet serive të tjera me performancë më të mirë si Book of Dead dhe Sweet Alchemy, me lançimin e furnizuesit Alkimia e ëmbël 2 në qershor 2023. 

Duke komentuar titullin, Ambasadori i Lojërave në Play'n GO, Magnus Wallentin tha: 

"Ne po presim me padurim të shohim se çfarë mendojnë lojtarët për Raging Rex 3. Duke shtuar në këtë seri tashmë të njohur, Raging Rex 3 sjell gjithçka që lojtarët pëlqenin në titujt e mëparshëm, ndërsa gjithashtu shton disa veçori të reja emocionuese për lojtarët për të zhytur dhëmbët në. 

"Për shembull, veçoria bonus "Hatchling Mania" e sheh Rex-in në ndenjësen e pasme ndërsa pjellë e saj praktikon aftësitë e veta të gjuetisë. Duke vepruar si Wilds individuale lëvizëse, versione më të vogla të nënës së tyre, këto foshnja Rexes lëvizin nga bobina në mbështjellje duke krijuar mundësinë për më shumë Ata mund të sjellin edhe një shumëzues!"

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA
2024-04-15

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Lajme