Lajme

July 7, 2021

Play'n GO mbyll një muaj të suksesshëm me Court of Hearts

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Më 29 Prill 2021, Luaj'n GO njoftoi se lojtarët do të shkonin në një udhëtim në botën e çudirave përmes videoslotit Court of Hearts. Kjo lojë zbavitëse kazino në internet përmban 5 bobina dhe 10 linja pagese për t'u siguruar që të largoheni me diçka të mirë në xhep. Gjithashtu, ka shumë të egra dhe rrotullime falas për të rritur dhjetëfish shanset tuaja për të fituar. Për më shumë rreth këtij slot video krejt të re, lexoni këtë rishikim të Court of Hearts deri në fund.

Play'n GO mbyll një muaj të suksesshëm me Court of Hearts

Lojë Court of Hearts

The Court of Hearts është vazhdim i një Rabbit Hole Riches. Prandaj, prisni të takoni personazhe që shfaqen në romanin Alice in Wonderland nga Lewis Carroll. Në historinë e historisë, Jack of Hearts del në gjyq për një shkelje që nuk e ka kryer. Detyra juaj këtu është ta ndihmoni atë të fitojë betejën gjyqësore dhe të marrë thesaret e Wonderland si pagesë.

Duke ecur shpejt përpara te bobinat, do të hasni personazhe si Dormouse, Caterpillar dhe Cheshire Cat. Sigurisht, Mbretëresha e Zemrave është simboli më fitimprurës, duke paguar 20x, 10x dhe 5x aksionet tuaja fillestare. Por kjo është vetëm nëse mund të ulni 5, 4 ose 3 prej tyre.

Ju mund t'i merrni këto shpërblime nga të egra, të cilat mund të zbresin kudo në rrotullat dhe të zëvendësojnë të gjitha ikonat standarde. Dhe sigurisht, Court of Hearts është i pajtueshëm me pajisjet celulare dhe desktopët, ashtu si lojëra elektronike të tjera në internet nga zhvilluesi.

Karakteristikat e bonusit të Gjykatës së Zemrave

Gjykata e Zemrave ka shumë aktivitete që zhvillohen. Këtu, ju do të merrni deri në 6 veçori fitimprurëse bonus. Ato përfshijnë:

  • Fitoret Cascading - Ju mund të aktivizoni funksionin Cascading Wins pasi të keni krijuar një fitore në të gjitha fazat e lojës. Në këtë rast, simbolet e reja bien, duke zëvendësuar ikonat fituese. Interesante, fitoret e përsëritura janë të mundshme, që përfundojnë nëse nuk arrin asnjë kombinim i ri fitues.

  • Bonusi i Vrimës së Lepurit - Nëse vendosni një simbol të Vrimës së Lepurit, veçoria e Bonusit të Vrimës së Lepurit aktivizohet automatikisht. Pas kësaj, ju mund të luani një nga këta modifikues:

  • Dormouse - Ulja e shtesës shton një Mega Wild në tabelë. Egra fillon në 2x2 dhe mund të rritet deri në 4x3.

  • Cheshire Cat - Në këtë modifikues, Cat Cheshire zgjerohet, duke mbushur të gjithë bobinën e uljes. Në këmbim, një kaskadë aktivizohet. Rrotulla plot me egërsi zhvendoset në një pozicion të ri në rast të një fitoreje tjetër në kaskadë.

  • Caterpillar – Caterpillar wild fryn tym në rrjetin e lojës, duke shtuar wilds midis pozicioneve 3 dhe 7. Si rezultat, ju do të merrni një llogaritje të re pagese me wilds krejt të reja.

Rrotullime falas

Siç pritej, këtu ka rrotullime bonus për rrëmbim. Për të aktivizuar këtë funksion, duhet të ulni 5, 4 ose 3 shpërndarje në një rrotullim të vetëm. Shpërblimi është 15x, 10x ose 5x aksioni juaj fillestar. Kjo është përveç nëntë rrotullimeve falas.

Mbretëresha premium e Zemrave konvertohet në egër gjatë rrotullime falas, duke zëvendësuar çdo gjë në bobina por shpërndan. Nëse zbarkoni një tjetër scatter, ju merrni një rrotullim më shumë falas. Plus, çdo fitore e linjës gjatë sesioneve të rrotullimit falas rrit shumëzuesin. Nuk ka asnjë kufi të caktuar.

Kufiri i basteve në Gjykatën e Zemrave, RTP dhe Fitimi maksimal

Para së gjithash, lojtarët me një buxhet mund të bastojnë deri në 0,10 dollarë, me shpenzuesit e mëdhenj të lejuar të bastojnë një maksimum prej 100 dollarësh. Gjithashtu, norma RTP (Kthimi te lojtari) është 96.27%, që është mjaft bujare. Sa i përket fitimit maksimal, Gjykata e Zemrave e shumëzon pjesën tuaj fillestare me 8,500x. Tani ky është një shpërblim që nuk doni ta humbisni!

Mendimet Përfundimtare

Play'n GO padyshim e ka futur atë në këtë slot video mbresëlënëse. Ai ofron një përvojë të fortë lojrash plot me potencial fitues. Në lojën bazë, treshja Rabbit Hole Bonus vjen shpesh, me Dormouse që është më fitimprurës.

Dhe kjo nuk harron veçorinë e rrotullimeve falas me shumëzuesit e tij konstantë që mund të arrijnë deri në 8500 herë të aksioneve tuaja fillestare. Gjithçka, është një shtesë e shkëlqyeshme për portofolin gjithnjë në rritje të sloteve video të prodhuesit.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme