Lajme

July 15, 2021

Play'n GO krijon një përvojë Cirku me 3 Clown Monty

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Zhvilluesi i lojërave elektronike në internet, Play'n GO, është i famshëm për titujt e tij argëtues si Big Win Cat dhe Cats and Cash. Epo, kompania vazhdon traditën pasi njoftoi lëshimin e 3 Clown Monty që thyen brinjët më 13 maj 2021.

Play'n GO krijon një përvojë Cirku me 3 Clown Monty

Në këtë lojë kazinoje në internet, tre personazhet rrëqethës dhe gorilla e tyre e përkëdhelur ndiqen kudo që shkojnë për të frikësuar fëmijët. Pra, a jeni gati për të mirëpritur këtë akt me pesë rrotulla në qytetin tuaj lokal?

Përmbledhje e slotit 3 Clown Monty

E luajtur në një furgon cirku të rrahur, kjo lojë përmban Whatda, Shmucky, Bumbo dhe gorilla e tyre me pamje të frikshme. Përvoja e cirkut luhet në një rrjet 5x3 me deri në 10 linja pagese.

Krahas tre personazheve të buzëqeshur dhe gorilës, do të merrni letra loje me pamje të copëtuar me rrotullime të shumta falas dhe shumëzues deri në 25x. Sado e lehtë që të vijnë lojëra elektronike të Play'n GO, lojtarët duhet të vendosin 5, 4 ose 3 ikona që përputhen nga e majta për të shkaktuar një fitore.

Ndërkohë, simbolet më të paguara janë Whatda, Shmucky dhe Bumbo. Kllouni i kuq paguan pjesën më të madhe të treshes, duke u dhënë lojtarëve deri në 50 herë pjesën e tyre fillestare për të përputhur 5, 4 ose 3 simbole në vijën e pagesës. Gjithashtu, Bite-E the Gorilla është i Egër dhe paguan njësoj si kllouni i kuq. Siç pritej, përveç simbolit të shpërndarjes, Wild zëvendëson ikona të tjera në një kombinim fitues.

Dhe sigurisht, kjo kazino online është prodhuar me teknologjinë HTML5. Me fjalë të tjera, ju mund të luani 3 Clown Monty duke përdorur kazinotë më të mira në internet në celular, tablet ose desktop.

3 Karakteristikat e bonusit të Clown Monty

Si shumica e lojërave elektronike të Play'n GO, loja ka deri në katër veçori bonus. Ato përfshijnë:

Shumëzues i egër

Siç u tha, Wild është Bite-E Gorilla që shikon nga majat e mbështjellës. Zbarkimi i kësaj veçorie kudo në linjën e pagesës mund të shkaktojë shumëzuesin e 25x, 10x, 5x, 4x, 3x ose 2x. Në këtë rast, çdo fitore që përfshin Wild-in rritet me shumëfishin përkatës. Kështu, për shembull, nëse merrni shumëzues 2x dhe 5x, ju fitoni një shumëzues 10x në përgjithësi.

Zgjedhja e tregtarit

Një simbol tjetër për t'u pritur me padurim është ikona e shpërndarjes, e cila ulet në çdo mbështjellës ngjitur dhe nuk ka vlerë reale. Vendosja e dy shpërndarjeve aktivizon veçorinë Zgjedhja e tregtarit, e cila i shndërron ato në shpërndarje të egër. Në këtë rast, ju ose do të keni shtuar më shumë Wilds ose do të merrni një simbol të tretë të shpërndarjes që aktivizon rrotullimet falas.

Rrotullime falas

Siç u tha më parë, aktivizimi i kësaj veçorie kërkon që të zbarkoni tre ose më shumë shpërndarje. Të rrotullime falas rritet me numrin e shpërndarjeve që zbarkoni. Për shembull, vendosja e tre ikonave të shpërndarjes ju jep 5, 7 ose 9 rrotullime bonus. Për më tepër, marrja e katër simboleve të shpërndarjes ju jep 7, 9 ose 10 rrotullime bonus. Plus, ju do të merrni 9, 10 ose 12 rrotullime bonus pas uljes së pesë shpërndarjeve.

Monty Spins

Play'n GO gjithashtu varros një veçori tjetër emocionuese brenda lojës - Monty Spins. Përsëri, thjesht vendosni dy ose më shumë shpërndarje për të marrë 4, 5, 6, 7,8 ose 9 rrotullime Monty. Gjatë seancës Monty Spins, të gjitha Wild-et e uljes shndërrohen në shumëzues ngjitës Wild. Më pas, mund të fitoni tre rrotullime shtesë Monty ose të ktheheni te rrotullimet standarde falas.

3 Paqëndrueshmëria e Clown Monty, RTP dhe Fitimet maksimale

Para së gjithash, paqëndrueshmëria e kësaj loje kazino në internet vlerësohet 9/10. Prandaj, prisni vrapime të gjata me humbje, por me fitore më shumë se mesatare. Përveç kësaj, RTP është mjaft e respektueshme në 96.23%. Gjithashtu, lojtarët mund të fitojnë deri në £/€/$2,000,000.00 me një bast maksimal prej 100 monedhash.

Kjo për shkak se 3 Clown Monty premtoi se do ta shumëfishonte aksionin tuaj fillestar 20,000x. Si zakonisht, lojtarët me një buxhet mund të vendosin baste në 0,10 dollarë ose 10 p/c. Tani kjo mund të rrisë bankrollin tuaj me 20,000 dollarë.

3 Mendimet përfundimtare të Kllounit Monty

Në përgjithësi, 3 Clown Monty është projektuar bukur me lojë të thjeshtë. Loja u jep më shumë energji shumëzuesve, të cilët shfaqen në lojën bazë dhe në funksionin e rrotullimeve falas.

Nëse Lady Luck ju buzëqesh me një shumëzues të lartë të egër, mund të fitoni deri në 20,000 herë aksionin tuaj fillestar. Mos harroni, megjithatë, se paqëndrueshmëria e lojës është në anën e lartë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA
2024-04-15

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Lajme