Lajme

July 20, 2023

Play'n GO jep disa fitore kaotike në rrotullën e tij më të fundit të slotit të Seth

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Gjatë gjithë historisë, perëndia e stuhive, shkretëtirave dhe çrregullimeve ishte popullor me emra të ndryshëm. Për shembull, egjiptianët e lashtë e quanin Seth. Play'n GO ka vendosur të zgjojë hyjninë e lashtë në Scroll of Seth. Objektivi është të merrni rrotullën e vjetër dhe të përdorni fuqinë e saj të jashtëzakonshme për të transformuar çdo gjë në ar!

Play'n GO jep disa fitore kaotike në rrotullën e tij më të fundit të slotit të Seth

Të apasionuarit pas sloteve do të rrotullojnë bobinat 5x3 për të vendosur kombinime të suksesshme simbolesh në 50 linjat e ndryshme të pagesës. Ndërsa e bëjnë këtë, ata mund të zbulojnë Rrotullën e mundshme të Sethit, duke përmirësuar gjasat për të mbledhur disa çmime bujare.

Vini re se Scroll of Seth mund të shfaqet në rrotullën e tretë, duke nxitur rrotullimin e mësipërm të rrotullimit horizontal me Wilds. Nëse një simbol Wild shfaqet në rrotullën e sipërme, rrotullat më poshtë do të mbushen me Wilds, duke rezultuar potencialisht në një pagesë të madhe!

Zbarkimi i tre ose më shumë prej Golden Ankh Scatters do t'i shpërblejë lojtarët me një sasi të caktuar rrotullime falas, në varësi të simboleve Scatter që shfaqen. Gjatë raundit të Rrotullimeve Falas, lojtarët mund të zhbllokojnë nivelin e dytë të bonusit Scroll of Seth. Nëse shfaqet rrotulla e dytë e Sethit, ajo do të shfaqet në rrotullën horizontale, duke shtuar potencialisht shumëzues Wild në rrotullat.

Tema e Egjiptit të Lashtë është një zgjedhje popullore për lojtarët në kazinotë më të mira në internet. Play'n GO ka krijuar një gamë të gjerë magjepsëse lojëra elektronike në internet me këtë estetikë, duke përfshirë:

  • Ankh i Anubis
  • Seriali Libri i të Vdekurve
  • Koleksioni Wilde

Luaj'n GO kohët e fundit ka lëshuar lojëra elektronike me radhë. Më 13 korrik, kompania u lirua Merlin: Udhëtimi i Flakës, duke zgjeruar sagën në trend Merlin.

George Olekszy, Shefi i Mbajtjes së Lojërave në Play'n GO, tha:

"Shumë prej nesh në Play'n GO së bashku me lojtarët, e adhurojnë temën e Egjiptit të lashtë dhe kjo mund të pasqyrohet në katalogun tonë të gjerë të titujve fantastikë të vendosur në këtë zhanër. Bibliotekës së madhe të lojërave po i shtohet Scroll of Seth, një IP e pavarur që me siguri do t'u japë fansave një përvojë të këndshme dhe të freskët me veçoritë tona më të njohura. Mitologjia norvegjeze ose fantastiko-shkencore. Kjo kërkon veçori dhe sisteme novatore, si rrotullimi shtesë i Scroll of Seth, për t'i mbajtur gjërat të freskëta dhe interesante."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme
2024-04-18

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme

Lajme