Lajme

August 3, 2023

Play Pragmatike fluturon në hapësirën e jashtme në Rocket Blast Megaways

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Pragmatic Play, një krijues më i mirë i lojërave elektronike inovative në internet, ka ftuar lojtarët të përjetojnë një udhëtim në më të madhen me Rocket Blast Megaways. Ky vend i caktuar me temë hapësinore kombinon një përzierje të lezetshme të të huajve, gurëve të çmuar dhe simboleve të tjera në gjashtë mbështjellje që ndryshojnë vazhdimisht.

Play Pragmatike fluturon në hapësirën e jashtme në Rocket Blast Megaways

Lojtarët mund të marrin një pagesë pasi të rreshtojnë simbolet nga e majta në të djathtë në bobinat ngjitur. Këto simbole mund të paguajnë çdo gjë nga 0,1x deri në 20x të aksioneve. Wilds gjithashtu mund të zbresin në rrotullat dy deri në gjashtë, duke zëvendësuar të gjitha simbolet përveç Scatter dhe duke rritur probabilitetin e një fitoreje të konsiderueshme në kazinotë më të mira në internet.

Ndërkohë, funksioni popullor i rënies kthehet në Rocket Blast Megaways. Kjo veçori fshin të gjitha kombinimet e suksesshme në bobina përpara se t'i zëvendësojë me simbole të reja që bien nga lart. Rrotullimi vazhdon derisa të mos ketë më fitore, mbi të cilat lojtari do të marrë fitimet totale gjatë rrotullimit.

Kjo slot në internet ofron gjithashtu një veçori Rocket që i kthen të gjitha simbolet poshtë saj në Wilds pasi shfaqen rastësisht në bobina. Këto Wilds më pas shtyhen poshtë një hapësirë ​​pas çdo rrotullimi, duke krijuar mundësi të jashtëzakonshme për të fituar të mëdha.

Ulja e të paktën katër Scatters në çdo rrotullim do të aktivizojë funksion rrotullime falas, duke u dhënë lojtarëve të paktën 10 rrotullime. Vini re se lojtarët mund të luajnë kumar rrotullimet e tyre falas për disa shpërblime fantastike ose t'i marrin ato përpara se të fillojë raundi, me mundësinë e fitimit të pesë shtesë.

Rocket Blast Megaways është padyshim një shtesë e shkëlqyer në katalogun e Pragmatic Play prej 300+ lojra kazino. Loja ndjek hitet e tjera të mëdha të fundit, duke përfshirë:

Irina Cornides, COO në Lojë pragmatike, deklaruar gjatë nisjes:

"Ne jemi të qëndrueshëm në trajektoren tonë për një rritje meteorike me Rocket Blast Megaways. Sloti ynë i fundit fton lojtarët në një aventurë jashtëtokësore, me lojë të mbushur me aksion dhe bonuse shpërblyese në bord. Me Megaways që është një preferuar i përsëritur mes lojtarëve, ne kemi e plotësoi atë me veçori të tjera emocionuese si simboli Rocket, i cili mund t'i sjellë lojtarët potencial edhe më të madh fitimi duke shpërthyer fitore në galaktika të reja me Wilds të shtuara!"

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA
2024-05-31

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA

Lajme