Lajme

September 11, 2019

Partneriteti i ri Spinmatic lejon Operatorin CasinoEngine të zgjerohet

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Spinmatic Entertainment sapo krijoi një partneritet të ri me iGaming, një platformë integrimi që sapo kishte bërë marrëveshje me EveryMatrix's Casino Engine dhe Fazi Interactive. Kjo marrëveshje e re lejon rrjetin e gjerë të CasinoEngine të aksesojë lojërat premium të kazinosë në portofolin e Spinmatic.

Partneriteti i ri Spinmatic lejon Operatorin CasinoEngine të zgjerohet

Rrjeti i gjerë i operatorëve të CasinoEngine do të jetë në gjendje të nisë promovime të reja që bazohen në çmim të parë. Operatorët do të jenë gjithashtu në gjendje të përfitojnë nga mjetet e reja të destinuara për diferencimin e markës, falë partneritetit. Ata mund t'i stimulojnë lojtarët shumë më lehtë duke përdorur promovimet, ndërkohë që janë ende në përputhje me kufizimet e ndryshme rregullatore.

Integrimi i vetmuar

Platforma e integrimit të kazinosë, e cila është lider në industri, ofron akses në më shumë se 140 ofrues dhe 8000 tituj që janë të gjithë të integruar në një softuer të kazinosë. Kjo do të thotë që përmbajtja e kazinosë do të përdoret në një vend të përshtatshëm. Qasja në përmbajtje është më e shpejtë dhe shumë më e lehtë.

CasinoEngne është ndër grumbulluesit më të rëndësishëm të lojërave në industri. Disa nga partnerët e tyre kryesorë të lojërave përfshijnë Habanero, NetEnt, Greentube, Microgaming, Quickspin, Pragmatic Play, Tom Horn Gaming dhe Yggdrasil, ndër shumë të tjera. Shumë kompani të tjera të lojrave po kërkojnë t'i bashkohen platformës, pasi duket se ajo do të mbajë të ardhmen e botës së lojrave.

Partneriteti i favorshëm

Drejtori menaxhues i Spinmatic Entertainment komentoi për partneritetin e ri. Në deklaratën e tij, ai deklaroi se sa e kënaqur ishte kompania e tij për të punuar me CasinoEngine në një përpjekje për të përhapur lojërat e tyre globalisht. Ai gjithashtu përsëriti se sa i sigurt ishte se partneriteti do të përfitonte edhe operatorët.

Falë partneritetit, operatorët mund të krijojnë përvoja unike të lojërave, të cilat mund t'i shijojnë të gjithë klientët e tyre. Përmbajtja e disponueshme për operatorët gjithashtu mund të përshtatet për të përmbushur nevojat dhe kërkesat specifike. Me tregimet emocionuese dhe grafikë të mahnitshme, lojërat ka të ngjarë të jenë më të njohurat në mbarë botën.

Lidhjet e fundit

Ofruesi i softuerit nënshkroi gjithashtu një marrëveshje tjetër partneriteti me Wiraya. Wiraya është një kompani softuerësh për aktivizimin e menaxhuar të klientëve celularë. Marrëveshja thuhet se është e dobishme reciproke dhe do të ndihmojë në zgjerimin komercial në industrinë e lojrave. EveryMatrix u lidh gjithashtu me BetWarrior, një markë e madhe për kazino dhe baste sportive.

Nga ana tjetër, Spinmatic Entertainment nënshkroi një marrëveshje shpërndarjeje me Slotegrator. Falë marrëveshjes, operatorët iGaming tani mund të shtojnë 13 lojëra elektronike video nga Spinmatic Ent në ato që ofrojnë. Vendet e videove janë miqësore me HTML5. Fokusi i Spinmatic është në lojëra elektronike me video dhe lojëra bingo, të cilat janë krijuar duke përdorur teknologjinë më të fundit HTML5.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

A munden kazinotë në internet të nxjerrin një lojtar jashtë?
2023-12-13

A munden kazinotë në internet të nxjerrin një lojtar jashtë?

Lajme