Lajme

September 28, 2023

Përgatituni për ngjarje argëtuese në Hot Chilli Fest të organizuar nga Stakelogic

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Stakelogic, një furnizues me bazë në Maltë i lojërave elektronike inovative të kazinove në internet, ka shpallur titullin e tij të fundit, Hot Chilli Fest. Në këtë lojë, zhvilluesi fton lojtarët të përgatiten për një shpërthim dhe të nxjerrin marakat e tyre për një natë festimi.

Përgatituni për ngjarje argëtuese në Hot Chilli Fest të organizuar nga Stakelogic

Por ky nuk është vetëm ndonjë mbledhje tjetër nate. Lojtarët do të shohin Wilds të bredhin lirshëm në tabelën e lojës, e cila përmban çmime të jashtëzakonshme. Kjo lojë ka potencialin që dikush të fitojë deri në 5,000 herë aksionet e tyre.

Ndërsa festa vazhdon në të preferuarën tuaj kazino online, jini në vëzhgim për simbolin e Bonusit të djegës. Zbarkimi i tre prej tyre kudo në bobina do t'ju shpërblejë me tetë rrotullime falas për të ngrohur vërtet këtë festë.

Përpara se lojtarët të fillojnë Bonusi i rrotullimeve falas, ata mund të marrin një kumar dhe të rrisin rrotullimet e tyre deri në katër herë. Kjo veçori e rrotave Gamble u lejon atyre të rrotullohen deri në katër rrota për të arritur një maksimum prej 24 rrotullimesh.

Eksitimi rritet ndërsa Roaming Wilds shfaqen në bobina gjatë rrotullimeve. Çdo Wild që shfaqet do të zbulojë një shumëzues nga 2x në 5x, të aplikuar për çdo kombinim fitues me Wild. Wilds nuk qëndrojnë as në një vend, duke lëvizur rreth rrotullave në çdo rrotullim deri në fund të raundeve të Rrotullimeve Falas.

Për më tepër, zhvilluesi i softuerit thotë se festimi vazhdon kur lojtarët mbledhin tre ose më shumë ikona Bonus në raundin e Rrotullimeve Falas. Nëse kjo ndodh, loja do t'ju shpërblejë me pesë rrotullime shtesë ndërsa përmirëson shumëzuesit me një deri në maksimum 5x.

Në Hot Chilli Fest, Stakelogjike përfshinte Spin për të fituar Jackpot Progresiv me performancën më të mirë. Kur aktivizohet gjatë lojës bazë, do t'i transportojë lojtarët në një studio live. Atje, ata do të rrotullojnë njërën nga dy rrotat e parave për të marrë çmime të mahnitshme, me Grand Jackpot-in që është çmimi përfundimtar.

Hot Chilli Fest është një shtesë e rëndësishme për përzgjedhjen e kompanisë që po zgjerohet me shpejtësi lojra kazino. Para këtij publikimi, Stakelogic njoftoi fillimin ekskluziv të Super8 Wild në Unibet. Më herët gjatë muajit, kompania ftoi lojtarët në ringun e boksit për t'u përballur Mbreti kangur.

Jose Simon Kadala, Menaxher i Llogarive Kryesore në Stakelogic, komentoi:

"Shpresojmë që t'ju pëlqejnë lojërat tuaja me pak erëza, sepse Hot Chilli Fest me siguri e rrit nxehtësinë me veçoritë e tij emocionuese të bonusit dhe potencialin fitues. Hot Chilli Fest është një shtesë e shkëlqyer për portofolin tonë, me dizajnin e tij shumëngjyrësh, bonuset e papritura dhe Prezantimi energjik e ndihmon vërtet të dallohet dhe të tërheqë vëmendjen. Mezi presim që lojtarët të hyjnë në humor dhe të fillojnë të luajnë."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme
2024-04-18

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme

Lajme