Lajme

April 22, 2022

NetEnt lëshon slotin Wilderland

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

NetEnt ka qenë në krye të prodhimit të lojërave të kazinosë shumë zhytëse dhe nuk duket se ato do të ndalen. Në një kohë kur bota duket se është duke u ndalur, ofruesi i softuerit ka ofruar lehtësim me lëshimin e slotit Wilderland. Tema e lojës i çon lojtarët në një botë të mbinatyrshme ku ata lundrojnë dhe kërkojnë të mbledhin fitore duke ndërvepruar me zanat. Loja është përshëndetur për historinë e saj edhe pa qenë në treg për një muaj.

NetEnt lëshon slotin Wilderland

Veçoritë dhe ofertat e slotit Wilderland

Përveç grafikës së mrekullueshme, mekanika e lojës është gjithashtu mbresëlënëse. Ka pesë bobina dhe 20 linja pagese, të cilat vendosen brenda 3 rreshtave. Në përputhje me temën, këto rrotulla janë të fshehura. Megjithatë, disa rishikues mendojnë se 20 linja pagese janë pak më të ulëta.

Kjo është krijuar nga përshtatshmëria e lojës, pavarësisht se çfarë pajisje përdoret për të luajtur. Ai përshtatet si në pajisjet desktop ashtu edhe në ato celulare pa asnjë humbje të detajeve ose pamjeve mbresëlënëse. Pavarësisht se çfarë pajisje përdoret për të hyrë në lojën Wilderland Slot, ana aventureske mbetet e paprekur.

  • Wilderland është një lojë slot me paqëndrueshmëri mesatare.
  • Loja ka një RTP (kthimi te lojtari) prej 96.3%.
  • Loja është e disponueshme për t'u luajtur në pajisjet desktop, celular dhe tablet.

Oferta dhe Shtesa të Wilderland

Loja ka një të egër të rregullt dhe katër të egra në këmbë. Ka 2X egra në këmbë, një shpërndarje e egër dhe një tjetër që shtrihet për të mbuluar të gjitha rrotullat. këto janë të mbushura me magjinë e egër. Të gjitha këto punojnë së bashku për të siguruar që lojtarët të kenë mënyra të shumta të padukshme për të fituar. 

Për më tepër, ka shumë rrotullime falas në lojë. Rrotullimet falas i lejojnë lojtarët të familjarizohen me lojën dhe gjithashtu mund të jenë një mënyrë e shkëlqyer për të fituar para të vërteta. Ekziston edhe një veçori e njohur si Thesari i Pyjeve. Ky kombinon Walking Wilds që bien së bashku në Zonën e Aktivizimit gjatë Raundit të Bonusit.

Kështu që:

  • Lojë e lojës. Wilderland është një lojë slot me 5 rrotulla, me 20 linja pagese. Loja përmban simbole të egra, simbole të shpërndarjes dhe një raund bonusi të rrotullimeve falas.
  • Simbolet e egra. Simbolet Wild zëvendësojnë të gjitha simbolet e tjera përveç simboleve të shpërndarjes. Simbolet e egra mund të shfaqen në çdo rrotull dhe do të zgjerohen për të mbushur të gjithë bobinën.
  • Simbolet e shpërndarjes. Simbolet e shpërndarjes shkaktojnë raundin e bonusit të rrotullimeve falas. Simbolet e shpërndarjes mund të shfaqen në çdo rrotull.
  • Raundi bonus i rrotullimeve falas. Raundi i bonusit të rrotullimeve falas përbëhet nga 10 rrotullime falas. Gjatë raundit të bonusit të rrotullimeve falas, të gjitha simbolet e egra janë ngjitëse. Kjo do të thotë se ata do të qëndrojnë në vend për kohëzgjatjen e raundit të bonusit.
  • Shumëzuesit. Wilderland gjithashtu përmban shumëzues. Shumëzuesit mund t'i shumëzojnë fitimet tuaja deri në 10x.

Duke luajtur The Wilderland Slot

Sloti i videos Wilderland është i disponueshëm pothuajse në të gjitha kazinotë në internet që përdorin softuerin NetEnt. Shumica prej tyre po e paketonin në katalogun e tyre sapo doli; disa filluan ta popullarizojnë atë edhe para publikimit zyrtar. Loja tashmë po regjistron shifra të mira në të gjitha këto kazino. T'i bësh njerëzit të adoptojnë lojëra NetEnt nuk është kurrë aq e vështirë. 

Ofruesi i softuerit ka bërë emër me lojëra që u japin lojtarëve dhe përvojë të madhe. Këta tituj janë provuar gjithashtu të jenë të sigurt dhe praktikisht të pamundur për t'u manipuluar, që do të thotë se lojtarët u besojnë atyre. Wilderland është, pra, një çip jashtë një blloku të besuar.

Këshilla për të luajtur Wilderland

Këtu janë disa këshilla për të luajtur Wilderland:

konkluzioni

Wilderland është një lojë e re e mrekullueshme slot nga NetEnt. Loja është e mbushur me veçori dhe ka grafikë mahnitëse dhe një kolonë zanore magjepsëse. Nëse jeni duke kërkuar për një lojë të re argëtuese dhe emocionuese për të luajtur, atëherë Wilderland ia vlen patjetër ta shikoni.

Shpresojmë që ju ka pëlqyer ky rishikim i Wilderland nga NetEnt. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të lini një koment më poshtë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA
2024-05-31

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA

Lajme