Lajme

September 12, 2019

Microgaming dhe Marrëveshja e Grupit SK365

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Microgaming njihet mirë në industrinë e lojërave të fatit në internet. Ata që ofrojnë argëtim me lojëra elektronike, siç janë kazinotë në internet, e dinë mirë këtë kompani. Tani ata kanë forcuar praninë e tyre në Itali me një marrëveshje emocionuese të bërë me SKS365 Group e cila u lejon atyre të zgjerojnë ofertat e tyre.

Microgaming dhe Marrëveshja e Grupit SK365

Kjo është një marrëveshje tregtare që po e fut Microgaming në bastet sportive dhe lojërat me një marrëveshje partneriteti për këtë me Grupin SKS365. Grupi SKS365 do ta lançojë këtë përmes një prej markave të tyre. Kjo do të thotë që ata mund të zgjerojnë përvojat e lojërave që po u sjellin aktualisht klientëve të tyre.

Marrëveshja

Marka kryesore që do të përdorë Grupi SKS365 do t'i lejojë lojtarët të shijojnë atë që ka për të ofruar. Kjo rrit atë që marka ka për të ofruar në tregun e saj evropian. Tani, këta lojtarë do të jenë në gjendje të shijojnë produktet mbresëlënëse që Microgaming ka për të ofruar, që është një numër i madh i lojërave slot.

Microgaming ka pasur një prezencë në Itali, por kjo thjesht po e çon atë në një nivel tjetër. Ata kanë një prani atje që nga viti 2011. Kjo është kur rajoni hapi tregun përmes rregulloreve. Ka disa marka të kazinove që kanë marrë ulje lojërash nga Microgaming në baza mujore.

Partneriteti

Si Microgaming ashtu edhe SKS365 janë më të kënaqur me këtë marrëveshje të re partneriteti. Duke qenë se SKS365 është lider në Tregun Evropian, Microgaming është i vetëdijshëm për qëndrueshmërinë e kësaj marrëveshjeje për partner. Do të jetë e dobishme për të dyja këto entitete dhe do të sigurojë një përvojë të përmirësuar të lojërave për lojtarët.

SKS365 njeh popullaritetin e Microgaming dhe rekordin e tyre të patëmetë në industrinë e lojërave të fatit në internet. Ata besojnë se partneriteti me Microgaming do të forcojë pozicionin e tyre në tregun e kazinove online në Itali. Baza e tyre e klientëve do të jetë në gjendje të shijojë disa nga produktet më mbresëlënëse të lojërave në internet nga Microgaming.

Nisje emocionuese

Microgaming nuk e zhgënjen kurrë bazën e tyre të klientëve. Ata vazhdimisht po sjellin produkte të reja në treg si lojërat më emocionuese slot. Disa nga ato që janë publikuar së fundmi janë Magic of Sahara dhe Break Away Deluxe. Microgaming punon ngushtë me ofrues të pavarur softuerësh. Ata janë të njohur për publikimet e tyre të vazhdueshme.

Një partneritet me Microgaming si ky me SKS365 ofron përvoja të shkëlqyera për të gjithë ata që janë të përfshirë dhe fokusi kryesor mbetet te përdoruesit fundorë, që është baza e klientëve që i shërbejnë markave të kazinove. Microgaming është një emër që është bërë shumë i njohur nga përdoruesit fundorë dhe është i preferuari i shumë njerëzve.

Microgaming dhe Marrëveshja e Grupit SK365 Përfitimet e Italisë

Microgaming dhe Grupi SK365 kanë hyrë në një marrëveshje partneriteti për të hyrë në industrinë e basteve sportive dhe lojërave nga e cila do të përfitojnë të dyja.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme