Lajme

September 11, 2019

Marrëveshje e drejtpërdrejtë e kazinosë midis Evolution dhe Greentube

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Një nga aktivitetet më emocionuese për t'u bërë pjesë e aksionit të kazinosë online është kazino live. Është bërë aq popullor sa shumica e kazinove në internet duan të jenë në gjendje t'ia ofrojnë këtë lojtarëve të tyre. Greentube nuk bën përjashtim nga kjo.

Marrëveshje e drejtpërdrejtë e kazinosë midis Evolution dhe Greentube

Greentube Alderney është e emocionuar për këtë koncept dhe ka bërë një zgjedhje të shkëlqyer për të përdorur Evolution si partnerin e tyre. Greentube është pjesë e Grupit Novomatic. Greentube si një ofrues shërbimi në internet për aktivitetet e lojërave të fatit ka një mandat të ofrojë platforma lojrash të sigurta dhe të sigurta. Kjo i ka ndihmuar ata të rriten në popullaritet.

Marrëveshja

Marrëveshja e bërë për Live Casino midis Evolution dhe Greentube do të rrisë kënaqësinë që lojtarët e Greentube po përjetojnë aktualisht. Klientët e tyre vijnë nga një numër i madh rajonesh dhe veprimi i ri Live Casino do të jetë i disponueshëm për shumicën e tyre duke përfshirë Italinë, Spanjën dhe Mbretërinë e Bashkuar.

Marrëveshja krijon një mundësi të përsosur biznesi si për Evolution ashtu edhe për Greentube. Që të dyja synojnë të ofrojnë produktet më të mira të kazinosë për ata që e shijojnë këtë formë të lojërave të fatit në internet. CCO për Evolution Gaming Group AB, i cili është Sebastian Johannisson, tha se ata ishin të kënaqur të njoftonin këtë marrëveshje që është bërë me Greentube.

Strategjia dhe Nisja

Vetëm vitin e kaluar Greentube lançoi Spirits of the Valkyrie. Ky është një slot video emocionues HTML5 që ka një temë norvegjeze në të. Grafikat rrotullohen rreth shkretëtirave të pjesës veriore të Skandinavisë. Është një lojë slot që duhet të jetë shumë e suksesshme.

Tani me shtimin e veprimit të Live Casino që mundësohet nga Evolution, të apasionuarit pas sloteve do të kenë disa zgjedhje shtesë të eksitimit të nivelit të lartë për t'u shijuar kur të jenë gati për një ndryshim nga loja e tyre në slot. Me Evolution që ka standarde kaq të larta me këtë lloj loje, klientët e Greentube po marrin më të mirën.

Evolucioni

Evolution po rritet vazhdimisht dhe po prezanton lojëra të reja dhe emocionuese në tregun e kazinove në internet. Një shembull kryesor i kësaj është lëshimi i tyre i versionit të personit të parë të dy prej lojërave të tyre emocionuese, të cilat janë Dream Catcher dhe Lightning Roulette. Shtesat e reja si këto priten gjithmonë mirë.

Shtesat e reja thjesht vazhdojnë të vijnë. Një tjetër nisje e fundit ishte Side Bet City. Për ata që e pëlqejnë pokerin, kjo është një përvojë që do të duan ta shijojnë sa herë që koha e lejon. Është një temë e bazuar në një dhomë pokeri të viteve 1980 dhe është një nga lloji i saj.

Marrëveshja e Greentube Live Casino me Evolution është emocionuese

Evolution do të fuqizojë veprimin e drejtpërdrejtë të kazinosë në Greentube, i cili është emocionues për të dy, por edhe më emocionues për lojtarët e Greentube

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme
2024-04-18

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme

Lajme