Lajme

July 28, 2023

Lojra Global Rrjedh Rrjeti Revolucionar Jackpot në King Millions

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Kur Games Global përfundoi Blerja e Microgaming në maj 2022, kishte shumë pritshmëri, duke pasur parasysh se Microgaming është ndër emrat kryesorë në industrinë e iGaming. Kompania duket se po e trajton mirë pronësinë e re, duke lançuar lojëra të reja çdo muaj.

Lojra Global Rrjedh Rrjeti Revolucionar Jackpot në King Millions

Një nga publikimet më të fundit nga Games Global është lëshimi i rrjetit të çmimeve të blerjeve të King Millions. Ky çmim i parë do të revolucionarizojë sektorin e iGaming sepse është çmimi i parë i rrjetit më i madh dhe më shpërblyes i Games Global deri më sot. Xhekpoti do të bashkohet me rrjete të tjera si Mega Moolah dhe WowPot nën ombrellën e zhvilluesit.

Sipas Games Global, jackpot-i i ri i rrjetit do të nisë me 9 Masks of Fire King Millions, duke u ofruar lojtarëve dy shanse për të fituar pagesa të mëdha në para, falë farave prej 1 milion € dhe 2 milion €, respektivisht. Grand Jackpot-i masiv do të paguajë çmime rekord që tejkalojnë 30 milionë euro.

Lojtarët mund të aktivizojnë rastësisht jackpot-in e rrjetit King Millions gjatë lojës bazë të disa performancave më të mira lojëra elektronike në internet nga Games Global. Ai përmban një rrotë bonusi që shfaq jackpotet Major dhe Grand, si dhe shumëzues fitimi nga 7x deri në 100x të aksioneve.

Zhvilluesi thotë se King Millions ofron çmim i parë operatorët e rregulluar të kazinove në internet një mundësi unike për t'u dalluar duke qenë plotësisht i personalizueshëm për t'iu përshtatur preferencave të lojtarëve. Ky produkt i ri magjepsës forcon fokusin e Games Global në ofrimin e përmbajtjes së çmimit të parë të tregut dhe përmirësimin e përvojës së lojtarit.

Kohët e fundit, kompania njoftoi se jackpoti progresiv i saj WowPot do të bjerë në çdo kohë pas duke tejkaluar shifrën prej 30 milionë euro. Ky rrjet çmim i parë ka krijuar fitues që nga viti 2020 dhe ka paguar më shumë se 160 milionë euro në më shumë se 4 milionë fitore.

Andrew Booth, shefi i produktit në Games Global, tha se kompania është gjithmonë në kërkim të shtyrjes së kufijve, veçanërisht në lidhje me produktet e saj jackpot. Ai deklaroi se Games Global ka arritur të ndërtojë një reputacion solid si lider në fushën e jackpot-it.

Booth vazhdoi:

"I projektuar posaçërisht për të rritur shiritin në lojëra elektronike progresive të çmimeve, ne presim që grupet kryesore të çmimeve të rriten mbi 30 milionë euro përpara se të bien, duke dhënë shuma tetëshifrore, të ngjashme me të cilat nuk janë parë kurrë në industri. Ne jemi i bindur se King Millions do të jetë një sukses i madh si nga operatorët ashtu edhe nga lojtarët, veçanërisht duke pasur parasysh se do të shoqërohet me lojëra jashtëzakonisht të njohura si 9 Masks of Fire, me më shumë për të ndjekur."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA
2024-05-31

Lundrimi në labirint: Taksa Federale e Akcizës në Bastet Sportive në SHBA

Lajme