Lajme

October 26, 2023

Kërkoni për ar në rrafshinat e pazbutura amerikane në bizon të egër të egër

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Stakelogic, një zhvillues i lojërave të kazinove online me bazë në Maltë, ka lançuar titullin e saj më të ri me temë kafshësh, Wild Wild Bison. Siç lë të kuptohet edhe emri, kjo slot i çon lojtarët në fushat e mëdha të Amerikës së Veriut për të gjetur Bizon në habitatin e tyre natyror. Por ndërsa kërkoni për kafshën madhështore, mund të fitoni shumë me monedha ari.

Kërkoni për ar në rrafshinat e pazbutura amerikane në bizon të egër të egër

Bizon i egër i egër është i mbushur me shumë eksitim dhe potencial. Lojtarët mund të fillojnë me 2304 mënyra fituese përpara se të rriten në 5625 nëse zbarkojnë dy simbole të bizonëve të egër. Lojtarët duhet të vendosin simbolet në bobinat ngjitur për të marrë një pagesë, me 9-A që vepron si simbole me vlerë të ulët. Simbolet me pagesë të lartë janë ariu i murrmë, ariu i zi, ujku, puma dhe shqiponja. 

Kur të shfaqen simbolet Wild, ata do të zëvendësojnë çdo simbol pagese në rrugën e tyre për të ndihmuar lojtarët të krijojnë pagesa më të mëdha. Këto simbole mund të aktivizojnë gjithashtu veçorinë Wild Rush, duke bërë që rrotullat 3-6 të zgjerohen. Monedhat bizon me vlera cash do të shfaqen dhe do të mblidhen menjëherë si bonus.

Ndërkohë, jini në vëzhgim për Gold Rush, i cili luan si funksioni Wild Rush. Megjithatë, ky funksion në lojë vjen me Rrotullime Falas dhe shumëfishues për të rritur më tej eksitimin në kazinove online!

Stakelogic thotë se fillimi i veçorisë do të bashkohet me dy rrotullat e para për të krijuar një mbështjellje Multiplier. Më pas, bobinat e tjera do të bëhen 20 bobina individuale me monedha bizon. Çdo rrotullim do të përfshijë gjithashtu bobinën e shumëzuesit, duke kontribuar në një vlerë midis 1x dhe 10x për çdo fitore që vjen më pas.

Raundi i Gold Rush ofron një surprizë shtesë në këtë slot në internet. Gjatë raundit, Simbolet e Misterit me një shumëzues deri në 5x mund të shfaqen, duke rritur ndjeshëm vlerën e të gjitha monedhave bizon në rrjet. Në disa vende, lojtarët mund të hyjnë në veçorinë e Bonusit të Blerjes për të rritur shanset e tyre për të zhbllokuar raundin e Rrotullimeve Falas dhe për të fituar deri në 10,000 herë të aksioneve. 

Wild Wild Bison është e vetmja shtesë e Stakelogic's biblioteka e lojërave në tetor. Kjo lojë pason lëshimin e suksesshëm të Libri i Jones - Libri i Artë, e cila i çon lojtarët në një aventurë të lashtë plot shpërblime. 

Para publikimit të Wild Wild Bison, Stakelogic njoftoi një partneriteti strategjik me një nga markat kryesore të kazinove në Itali. 

Jose Simon Kadala, Drejtor i Llogarive në Stakelogjike, tha:

"Slotet me temën e bizonit janë gjithmonë një sukses i madh me audiencën dhe Wild Wild Bison i jep një ndryshim të ri emocionues zhanrit. Veçoria Gold Rush prodhon një lojë mjaft tërheqëse dhe jemi të sigurt që lojtarët do ta pëlqejnë atë. Ne mundemi" Mos prisni të shihni Wild Wild Bison të bëjë debutimin e tij dhe që lojtarët të shijojnë aktivizimin e këtyre veçorive dhe arritjen e fitoreve të mëdha që loja mund të sigurojë."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme