Lajme

October 17, 2023

Kërkoni bonusin 100 për çdo depozitë që bëni të mërkurën në GratoWin

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Themeluar në vitin 2019 nga Unigad Trading NV, GratoWin është një kazino në internet e licencuar nga Curacao me shumë për t'u ofruar lojtarëve. Përveç ofrimit të një biblioteke cilësore lojërash të mundësuar nga mbi 20 zhvillues softuerësh, GratoWin kryen bonuse dhe promovime të shumta, duke përfshirë promovimin e Depozitës së Dyfishtë të Mërkurave. Vazhdoni të lexoni nëse ky bonus tingëllon si ajo që keni kërkuar. 

Kërkoni bonusin 100 për çdo depozitë që bëni të mërkurën në GratoWin

Si të kërkoni promovimin e depozitës së dyfishtë në Gratowin

Ata që e dinë se si funksionojnë bonuset e depozitave të kazinosë nuk kanë nevojë për ndonjë hyrje në këtë promovim. Por nëse jeni ende i ri në këto shpërblime, kjo është thjesht një mënyrë që kazino t'ju falënderojë për besnikërinë tuaj sa herë që depozitoni fonde të mërkurën. Do të thotë që bonusi i depozitës 100% është i disponueshëm për t'u kërkuar të mërkurën çdo javë. 

Më poshtë është se si të mblidhni bonusin e depozitës së dyfishtë:

  • Hyni në llogarinë tuaj të kazinosë të mërkurën.
  • Depozoni të paktën 10 € duke përdorur kodin e bonusit DEP100. 
  • Kjo kazino më pas do t'ju shpërblejë me një shumë bonus të barabartë me depozitën tuaj.
  • Kënaquni duke përdorur bonus ndeshje në lojërat tuaja të preferuara të kazinosë.

Është jetike të mbani mend se nuk ka shumë maksimale të depozitës për këtë promovim. Pra, nëse depozitoni 1000 €, kjo kazino online do t'ju shpërblejë menjëherë me një shumë të barabartë. 

Kushtet dhe kushtet e depozitës së dyfishtë

Promovimi i Depozitës së Dyfishtë është i disponueshëm vetëm për lojtarët që kanë bërë të paktën një depozitë të vetme në këtë kazino. Pra, vazhdoni të bëni një depozitë minimale në GratoWin për të kërkuar këtë bonus pa asnjë kufizim. 

Është interesante që kjo kazino thotë se kodi i bonusit mund të përdoret pafundësisht gjatë periudhës së promovimit. Shkurtimisht, do të vazhdoni të përdorni kodin për të kërkuar ofertën të mërkurën derisa operatori të tërheqë ofertën. 

Lidhur me kërkesën e bastit, kjo bonus javor vjen me një normë 50x, e cila është më e lartë se normat standarde prej 30x ose 40x. Për shembull, nëse kërkoni 80 € nga bonus depozite, duhet të vendosni një shumë të ngjashme 50x (4000 €) përpara se të arkëtoni fitimet. Vini re se shuma e bonusit duhet të luhet dhe të vihet bast brenda 30 ditëve.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme