Lajme

September 21, 2023

Eksploroni Parajsën Tropicale në Bikini Island Deluxe në Habanero

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Habanero, një furnizues kryesor i lojërave elektronike dhe lojërave tavoline, po i mban të ndezura atmosferat e verës me lançimin e Bikini Island Deluxe. Kompania thotë se loja luhet në një tabelë standarde 5x3 dhe është një version i modernizuar i ishullit Bikini me performancën më të mirë. I merr lojtarët në një udhëtim luksoz ku ata mund të bashkohen me disa personazhe të njohur për të fituar një pagesë.

Eksploroni Parajsën Tropicale në Bikini Island Deluxe në Habanero

Lojtarët mund të vendosin të paktën tre simbole me temë plazhi në 178 mënyrat e basteve të slotit për të fituar një pagesë. Kjo do të thotë që simbolet duhet të zbresin në rrotullat ngjitur për të fituar një pagesë. Disa simbole të njohura përfshijnë yjet e detit, volejbollin, shtëpinë e festës dhe më shumë.

Të  zhvilluesi i softuerit thotë se tre simbolet e bukura të egra mund të zbresin në çdo bobin qendror për të dhënë disa fitore të nxehta. Ata zëvendësojnë simbole të tjera në tabelë kur shfaqen, duke rritur mundësinë e formimit të kombinimeve fituese. Plus, këto simbole vijnë me shumëzues deri në 4x.

Habanero e intensifikon më tej nxehtësinë duke shpërblyer lojtarët me një pagesë që arrin 64 herë kur shfaqen shumë Wilds në të njëjtën rrotullim.

Ndërkohë, lojtarët në kazinotë më të mira në internet mund të marrë 20 rrotullime Falas kur ata zbarkojnë të paktën tre simbole Tropical Island Scatter. Nëse kjo ndodh, loja e kazinosë do t'i teleportojë në një ishull privat ku mund të marrin pjesë në rrotullime bonus.

Gjatë bonus rrotullime falas, çdo simbol mund të shndërrohet në një ikonë me vlerë të lartë. Kjo mund të bashkohet me shumëzuesit e egër për të dhënë çmime të mëdha, duke arritur potencialin më të lartë të pagimit të lojës prej 8500 herë të aksioneve.

Bikini Island Deluxe është shtesa më e re në përzgjedhjen e lojërave të kazinosë në internet me cilësi të lartë nga Habanero. Loja ndjek historitë e fundit të suksesit të Kotele atomike dhe Magjistarët Tome. Zhvilluesi është i njohur për lëshimin e dy titujve cilësorë çdo muaj.

Toni Karapetrov, Shef i Komunikimeve të Korporatave në Habanero, komentoi publikimin e ri duke thënë:

"Habanero është i emocionuar të zbulojë vazhdimin tonë të nxehtë, Bikini Island Deluxe, ku lojtarët mund të rrëmbejnë rrugën e tyre drejt pasurive të ishullit parajsë. Duke shfaqur shtigje të egra shumëfishuese dhe një fitore maksimale fitimprurëse prej 8,500 herë, sloti është një dëshmi e fuqisë së eprorit tonë matematika përzihet në mënyrë të përsosur me një temë magjepsëse për të ofruar një përvojë të pashoqe lojtari."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA
2024-04-15

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Lajme