Lajme

September 18, 2023

BGaming shton NetBet në rrjetin e saj global të kazinove në internet në marrëveshjen e fundit

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

BGaming, një furnizues kryesor i përmbajtjes së kazinosë, ka njoftuar marrëveshjen e saj më të re të shpërndarjes së përmbajtjes. Këtë herë, kompania ka hyrë në një partneritet me NetBet, një markë lider në kazino online në Evropë dhe në mbarë botën.

BGaming shton NetBet në rrjetin e saj global të kazinove në internet në marrëveshjen e fundit

Pas marrëveshjes, NetBet ka rritur përzgjedhjen e lojërave me lojëra elektronike me cilësi të lartë nga BGaming. Studio e lojërave është e njohur për krijimin e lojërave emocionuese dhe tërheqëse vizualisht të kazinove në internet që nga viti 2012, dhe ky bashkëpunim u jep lojtarëve akses në më shumë se 5000 lojëra, një nga bibliotekat më të gjera të lojërave atje.

Kështu thuhet në deklaratë NetBet është i kënaqur t'i japë komunitetit të saj global të lojtarëve akses në përzgjedhjen e BGaming lojëra elektronike në internet dhe lojëra në tryezë. Disa nga lojërat me performancë më të mirë që do të lansohen në kazino e rregulluar në internet përfshijnë:

  • Paratë e Egra
  • Lady Wolf Moon Megaways
  • Bonanza miliardë

NetBet ka nënshkruar marrëveshje me zhvilluesit kryesorë të softuerit, me BGaming duke iu bashkuar shtesave të fundit si p.sh Swintt dhe CT Interactive. Nga ana tjetër, BGaming vazhdon të lëshojë lojëra elektronike të reja në internet, me Bone Bone, një slot meksikan me temë Halloween, duke qenë shtesa më e fundit.

Duke komentuar partneritetin, Claudia Georgevici, menaxhere e NetBet PR, tha:

"Ne jemi të kënaqur që jemi partnerë me BGaming për të sjellë gamën e tyre të lojërave unike dhe argëtuese të kazinosë në internet në komunitetin tonë të përkushtuar global të lojtarëve."

Olga Levshina, Shef i Shitjeve në BGaming, shtoi:

"Ne jemi të emocionuar që përmbajtja jonë e lojërave do të jetë tani e disponueshme për lojtarët në NetBet. BGaming ofron një portofol të larmishëm lojërash, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra të rastësishme, lojëra aksidentale dhe lojëra me letra. Dhe të gjitha lojërat i nënshtrohen testimit nga lojtarët e vërtetë gjatë procesit të zhvillimit , e cila na ndihmon të kuptojmë më mirë lojtarët dhe të krijojmë përvojën më të mirë të lojërave. Falë këtij partneriteti, edhe më shumë lojtarë do të mund të shijojnë produktet tona."

Të rejat e fundit

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave
2023-11-15

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave

Lajme