Lajme

April 15, 2024

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Marrëveshje kryesore

  • Bashkëpunimi midis BetMGM dhe GameCode prezanton mekanikë inovative të lojërave dhe tituj të rinj emocionues në tregun amerikan.
  • Lansimet fillestare në Michigan dhe New Jersey kanë pasur sukses të konsiderueshëm, me plane për t'u zgjeruar në më shumë shtete.
  • Partneriteti i BetMGM dhe GameCode pasqyron një angazhim të përbashkët për të përmirësuar përvojën e iGaming me përmbajtje tërheqëse dhe cilësore.

Në një lëvizje që po ngjall skenën e iGaming dhe basteve sportive në SHBA, BetMGM ka bashkuar forcat me GameCode, një zhvillues i menduar përpara i njohur për mekanikën e tij novator të lojës dhe përmbajtjen magjepsëse. Ky bashkëpunim shënon një moment kyç, duke premtuar se do të sjellë një valë të re inovacioni dhe emocioni për lojtarët në mbarë vendin.

BetMGM dhe GameCode krijojnë një partneritet dinamik për të revolucionarizuar iGaming në SHBA

Partneriteti tashmë ka hyrë në terren me lançimin e disa serive të lojërave që tërheqin vëmendjen, duke përfshirë Bum Bum Bum, Ari Ar Ari, Super 3, dhe HammerCash. Këta tituj, të cilët debutuan në Michigan dhe New Jersey përmes integrimeve të drejtpërdrejta, janë vetëm fillimi, me oferta më inovative në horizont.

Aleanca strategjike, e cila ishte zhvilluar në prapaskenë, u konfirmua zyrtarisht të enjten e kaluar, duke sinjalizuar një hap të rëndësishëm përpara në evolucionin e tregut të iGaming në SHBA. Zëvendës Presidenti i BetMGM për Produktet dhe Përmbajtjen e Lojërave, Oliver Bartlett, shprehu entuziazëm për suksesin e hershëm të titujve të GameCode në platformën BetMGM, duke vënë në dukje performancën e tyre të fortë dhe pritjen pozitive nga lojtarët.

Sipas Bartlett, BetMGM është i përkushtuar për të kuruar një ofertë lojrash që rezonon me lojtarët, duke shfrytëzuar partneritetet me kompani si Entain dhe GameCode për të ruajtur standardet më të larta në ofertën e lojërave të disponueshme në treg. GameCode, me rrënjët e tij në sektorin e tullave dhe llaçit dhe një tranzicion të pandërprerë në sferën online, sjell një pasuri të përvojës dhe inovacionit në këtë partneritet.

CEO i GameCode, Matt Hanski, i bëri jehonë kësaj ndjenje, duke theksuar ambicien e kompanisë për të bërë një ndikim të qëndrueshëm me çdo lëshim të ri. "Ne inovojmë me një ritëm që është i vështirë për t'u kapur," tha Hanski, duke nënvizuar veçantinë dhe tërheqjen e titujve të GameCode në tregjet ku ato janë aktualisht në dispozicion. Angazhimi i kompanisë ndaj inovacionit dhe cilësisë është i dukshëm në renditjen më të lartë të lojërave të saj në shtetet aktive.

Wojciech Ziniewicz, Shefi i Teknologjisë i GameCode, theksoi përsosmërinë teknike pas lojërave të tyre, të cilat funksionojnë në një server të avancuar të lojërave në distancë. Ky konfigurim siguron një lojë të qetë dhe të pandërprerë për partnerët dhe audiencën e tyre, duke krijuar skenën për zgjerim të mëtejshëm ndërsa peizazhet rregullatore evoluojnë.

Ky partneritet midis BetMGM dhe GameCode jo vetëm që paralajmëron ardhjen e përmbajtjes së freskët dhe inovative për lojtarët amerikanë, por gjithashtu përforcon angazhimin e të dy kompanive për të shtyrë kufijtë e asaj që është e mundur në sferën e iGaming. Ndërsa vazhdojnë të nxjerrin tituj të rinj dhe të zgjerojnë shtrirjen e tyre, e ardhmja e iGaming në SHBA duket më e ndritshme dhe më emocionuese se kurrë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
ThunderPick
Bonus 2000 dollarë

Të rejat e fundit

Molla e mosmarrëveshjes: Kontrollet e përballueshmërisë në Mbretërinë e Bashkuar nxisin tenxheren në sektorin e lojërave të fatit
2024-05-03

Molla e mosmarrëveshjes: Kontrollet e përballueshmërisë në Mbretërinë e Bashkuar nxisin tenxheren në sektorin e lojërave të fatit

Lajme