Lajme

September 14, 2023

Bastisni anijen për çmime të mëdha në Relax Gaming's Dead Man's Trail Drop

Emily Thompson
WriterEmily ThompsonWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Relax Gaming, një grumbullues kryesor i përmbajtjes dhe zhvillues i lojërave të kazinove në internet, po fton lojtarët të bashkohen me një aventurë detare në jackpot-in e saj më të ri spektakolar, Dead Man's Trail Dream Drop. Ky slot me pesë rrotulla me paqëndrueshmëri të nivelit të lartë përfshin 40 linja pagese, duke ofruar potencialin për të fituar të mëdha me veçorinë e tij të monedhës, Bonusin emocionues të Trail dhe, natyrisht, Jackpot-in Dream Drop.

Bastisni anijen për çmime të mëdha në Relax Gaming's Dead Man's Trail Drop

Kur shfaqen tre ose më shumë simbole bonusi, loja do të zbulojë një hartë pirate dhe marinarët do të nisin një aventurë të jashtëzakonshme në toka të panjohura për Bonusin e Gjurmës. Bonusi Trail do t'i çojë lojtarët rreth hartës për të mbledhur plaçkë, duke bërë deri në 1-9 hapa në çdo kthesë.

Kur anija më në fund prek një pllakë, ajo aktivizon një nga pesëmbëdhjetë reagimet e dallueshme, duke filluar nga shumëzuesit tek simbolet e koleksionit dhe madje edhe fitimet e papritura të monedhave!

Titujt mund të jenë mjaft fitimprurës, siç është Scout, i cili mund të rrisë vlerën e një pllake standarde deri në 1000x. One-Eye shumëzon vlerën e një pllake standarde midis 2x dhe 5x, ndërsa Commander rrit vlerën e pllakave të zakonshme nga 3x në 5x. Së fundi, koleksionisti grumbullon shumën e të gjitha pllakave të rregullta.

Në një moment gjatë seancës së lojës, lojtarët do të vërejnë se ekrani i lojës është i mbushur me monedha. Më pas, piratët do të shpërblehen me një shumë të konsiderueshme parash pasi vlera e të gjitha monedhave të dukshme do të jepet menjëherë.

Relax Gaming shtoi gjithashtu jackpot-in Dream Drop, i cili së fundmi e krijoi atë milioneri i dhjetë në një nga drejtuesit faqet e kazinove në internet në Europë. Ashtu si në lojërat e tjera elektronike të Dream Drop në internet, lojtarët mund të aktivizojnë bonusin pasi të kenë mbushur rrjetin e lojës me simbolet e Dream Drop. Ndërsa lojtari lëviz rreth tabelës, ata do të shtohen në matësin e jackpot-it sa herë që ndeshen me një ikonë specifike të jackpot-it. Xhekpoti do të aktivizohet kur ata të mbledhin një sasi të mjaftueshme të pllakave përkatëse.

Kjo slot në internet i shtohet koleksionit të zhvilluesit të softuerit prej 4000+ titujsh. Kohët e fundit, kompania ka lëshuar Joker Split, me personazhe djallëzore dhe shpërblyese.

Shelley Hannah, Shefi i Produktit në Relax Gaming, foli për lançimin, duke komentuar:

"Gjurma e të vdekurit është një nga lojërat më të luajtura Relax, të jesh në gjendje të forcosh këtë titull legjendar me shtimin e "Dream Drop Jackpot" është fantastike. Mezi presim të shohim lojtarët të ngjiten në anije dhe të lundrojnë në kërkim të çmime."

Të rejat e fundit

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave
2023-11-15

Optimizimi i performancës së lojës dhe përmirësimi i përvojave të përdoruesit: Udhëtimi i SuperScale në industrinë e lojrave

Lajme