Lajme

November 1, 2023

Aviatrix: Një lojë e freskët dhe emocionuese përplasjeje me avionët NFT

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Aviatrix është një lojë e re në kamaren e lojës së përplasjes që u ofron lojtarëve një përvojë të freskët dhe emocionuese të lojërave. Një nga veçoritë unike të Aviatrix është përfshirja e avionëve NFT, duke shtuar një nivel të ri personalizimi dhe pronësie në lojë.

Aviatrix: Një lojë e freskët dhe emocionuese përplasjeje me avionët NFT

Si funksionon Aviatrix

Logjika pas Aviatrix është e thjeshtë por joshëse, gjë që ka kontribuar në popullaritetin e tij në botën e lojrave. Sa më gjatë të qëndrojë avioni juaj në ajër, aq më shumë fitoni. Këtu janë katër hapat që shpjegojnë se si funksionon loja Aviatrix Online:

 1. Vendosni bast gjatë periudhës së basteve.
 2. Pas skadimit të periudhës së basteve, fluturimi do të niset automatikisht.
 3. Aeroplani do të ngjitet dhe do të fitojë lartësi, me shumëzuesin që rritet ndërsa shkon më lart.
 4. Për të fituar, lojtarët duhet të mbledhin bastet e tyre përpara rrëzimit të aeroplanit.

Bonuset e Aviatrix

Në lojën e përplasjes Aviatrix, lojtarët mund të gëzojnë një bonus mirëseardhjeje. Për katër depozitat e para që bëjnë, lojtarët do të marrin një bonus mirëseardhjeje. Pretendimi i bonusit është i thjeshtë dhe mund të bëhet duke ndjekur këto hapa:

 1. Regjistroni një llogari.
 2. Bëni një depozitë.
 3. Merre çmimin.

Si të krijoni një llogari Aviatrix

Krijimi i një llogarie personale është thelbësor për lojtarët që duan të vendosin baste reale dhe të përjetojnë plotësisht Aviatrix. Ndiqni këto udhëzime hap pas hapi për të hapur një llogari:

 1. Vizitoni faqen zyrtare të internetit dhe klikoni butonin e regjistrimit.
 2. Zgjidhni midis opsioneve standarde ose të shpejta të regjistrimit duke përdorur rrjetet sociale ose llogaritë Google.
 3. Plotësoni informacionin e kërkuar në formularin e shfaqur dhe krijoni një fjalëkalim.

Si të bëni një depozitë dhe të filloni të luani Aviatrix

Pas krijimit të një llogarie, lojtarët duhet të depozitojnë fonde në llogarinë e tyre Aviatrix për të luajtur lojën e vërtetë. Procesi i depozitimit dhe tërheqjes së parave është i shpejtë dhe i përshtatshëm. Këtu janë hapat për të depozituar para në një llogari Aviatrix:

 1. Zgjidhni opsionin tuaj të preferuar bankar.
 2. Futni shumën e dëshiruar të depozitës.
 3. Jepni çdo detaj shtesë të kërkuar për pagesën.

Lojë Aviatrix: Version Demo

Për lojtarët që nuk janë gati të rrezikojnë paratë e tyre në lojën e vërtetë ose fillestarët që duan të familjarizohen me ndërfaqen e lojës, Aviatrix ofron një version demo. Loja e versionit demo është identike me versionin me para të vërteta, por lojtarëve u jepen 3000 monedha demo për të luajtur.

Lojë Aviatrix: Versioni i vërtetë dhe ku të luhet

Për të luajtur versionin real të Aviatrix, lojtarët duhet të kenë një llogari personale të financuar. Zgjedhja e një platforme të besueshme është thelbësore për një përvojë lojrash pa probleme. Këtu janë disa platforma ku mund të luani versionin real të Aviatrix:

 • 1win: Një platformë e besuar e licencuar nga Curacao. Ajo ka funksionuar që nga viti 2016 dhe ofron një bonus bujar mirëseardhjeje.
 • Mostbet: Një tjetër platformë e besueshme e licencuar nga Curacao. Mostbet funksionon që nga viti 2009 dhe ofron fonde shtesë edhe për rimbushje të vogla.
 • Pin Up: Një kazino e besueshme në internet që lejon lojtarët të fitojnë shumë me një kapital të vogël. Depozita minimale në Pin Up është 5 dollarë, duke e bërë atë të përshtatshëm për lojtarët me buxhete të ngushta.

konkluzioni

Luajtja e versionit demo të Aviatrix është një mënyrë e shkëlqyer për t'u njohur me ndërfaqen e lojës dhe për të kuptuar logjikën e saj të lojës. Për më tepër, studimi i historisë së lojërave të mëparshme mund t'i ndihmojë lojtarët të bëjnë parashikime të sakta dhe të rrisin shanset e tyre për të fituar.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme