Lajme

June 20, 2023

Abo Casino shpall një turne krejt të ri nga Betsoft Gaming

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Ofruesit e lojërave dhe kazinotë e rregulluara në internet janë gjithmonë duke u bashkuar për të nisur turne krejt të reja me grupe çmimesh super të larta. Ky është pikërisht rasti me Kazino Abo dhe Betsoft Gaming pasi faqja e kazinosë njoftoi një konkurs të ardhshëm të quajtur Merr Çmimin. Pra, për çfarë është turneu dhe a ia vlen të presësh? Lexoni për të zbuluar!

Abo Casino shpall një turne krejt të ri nga Betsoft Gaming

Çfarë është Turneu Take the Prize?

Turneu Take the Prize është një ngjarje kazino në internet që do të zgjasë nga ora 10:00 CEST më 22 qershor 2023 deri në korrik 2023. Promocioni ditor do të jetë i hapur 24 orë nga ora 10:00 deri në orën 09:59 CEST. Lojtarët më me fat dhe më të shumtë të lojërave të fatit do të fitojnë një pjesë të madhe të grupit të çmimeve prej 100,000 €. 

Vlen gjithashtu të theksohet se kjo turneu i kazinosë në internet vjen në dy forma, duke përfshirë:

  • Mesazhi i mirëseardhjes (Merre çmimin): Ky version ka një grup çmimesh 40,000 € me shpërblime ditore në para deri në 4,000 €. Gjithashtu, numri i përgjithshëm i çmimeve në këtë turne është 1200 me 120 çmime ditore. Thjesht bashkohuni në turne çdo ditë dhe fitoni çmimin. 
  • Mesazh Mirë se vini (Turne): Ky turne ka një grup çmimesh të pabesueshme 60,000 € me çmime ditore në para deri në 6,000 €. Numri i përgjithshëm i çmimeve është 500, me lojtarët që fitojnë 50 çmime çdo ditë. Edhe më mirë, lojtarët mund të ngjiten çdo ditë në tabelën e drejtuesve dhe të shijojnë disa fitore të këndshme në fund të turneut.

Rregullat e Promovimit

Si të tjerat bonuset ditore të kazinosë online, Abo Casino ka përcaktuar rregullat që rregullojnë këtë turne. Së pari, lojtarët mund të kualifikohen për këtë promovim pasi të kenë luajtur një rrotullim aktual parash me vlerë të paktën 0,20 €. Vini re se basti zbatohet vetëm për lojëra elektronike të pranueshme në internet nga Betsoft Gaming.

Në këtë turne, rezultati i tabelës së liderëve bazohet në shumën më të lartë të fitores së rrotullimit të vetëm në raport me raportin e bastit. Prandaj, do të merrni një rezultat më të lartë në tabelën e drejtuesve nëse shuma që fitoni në një rrotullim të vetëm ka një vlerë më të lartë. Tabela e drejtuesve përditësohet në kohë reale dhe përparimi juaj tregohet si "ju".

Së fundi, çmimet në para janë tuajat për t'i mbajtur nëse jeni me fat që fitoni. Shuma e fitores nuk ka kërkesat e bezdisshme të basteve, që do të thotë lojtarët në të faqe e rregulluar e kazinosë në internet mund të vazhdojnë të arkëtojnë fitimet e tyre. Gjatë shkrimit të këtij rishikimi, promovimi i rrjetit kishte 2 ditë e 9 orë përpara se të fillonte. Pra, mos u vono!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme
2024-04-18

Lundrimi në rritjen e kazinove në internet: Një udhëzues për lojëra të sigurta dhe të këndshme

Lajme