Lajme - Page 2

Relax Gaming forcon gradat e menaxhmentit kryesor me emërimin e ri të CPO
2023-08-07

Relax Gaming forcon gradat e menaxhmentit kryesor me emërimin e ri të CPO

Relax Gaming, një zhvillues kryesor i lojërave elektronike në internet është i lumtur të njoftojë emërimin e Shelley Hannah si Shef i ri i Produktit. Para se t'i bashkohej Relax Gaming, Shelley i ishte përkushtuar fushës së menaxhimit të lojërave, me rezultate të jashtëzakonshme.

Wazdan u zgjodh për tre kategori në GamingTECH Awards 2023
2023-08-04

Wazdan u zgjodh për tre kategori në GamingTECH Awards 2023

Wazdan duket se do të vazhdojë ecurinë e tij mbresëlënëse në 2023 pasi njoftoi se është përzgjedhur në listën e ngushtë për të konkurruar në tre kategori në çmimet e ardhshme GamingTECH 2023. Këto nominime janë një dëshmi e teknologjisë inovative iGaming që Wazdan ka lëshuar gjatë vitit të kaluar.

Play Pragmatike fluturon në hapësirën e jashtme në Rocket Blast Megaways
2023-08-03

Play Pragmatike fluturon në hapësirën e jashtme në Rocket Blast Megaways

Pragmatic Play, një krijues më i mirë i lojërave elektronike inovative në internet, ka ftuar lojtarët të përjetojnë një udhëtim në më të madhen me Rocket Blast Megaways. Ky vend i caktuar me temë hapësinore kombinon një përzierje të lezetshme të të huajve, gurëve të çmuar dhe simboleve të tjera në gjashtë mbështjellje që ndryshojnë vazhdimisht.

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush
2023-08-01

Mr Green kënaq dhëmbin tuaj të ëmbël me rrotullime ditore falas në Sugar Rush

I themeluar në vitin 2008, Mr Green është ndër markat më të respektuara të kazinove online në Evropë. Kazinoja është e njohur për gamën e saj të gjerë të lojërave, duke përfshirë jackpote të shumta progresive. Kjo kazino me shumë çmime ka gjithashtu disa bonuse dhe promovime për lojtarët e rinj dhe besnikë.

Lojra Global Rrjedh Rrjeti Revolucionar Jackpot në King Millions
2023-07-28

Lojra Global Rrjedh Rrjeti Revolucionar Jackpot në King Millions

Kur Games Global përfundoi Blerja e Microgaming në maj 2022, kishte shumë pritshmëri, duke pasur parasysh se Microgaming është ndër emrat kryesorë në industrinë e iGaming. Kompania duket se po e trajton mirë pronësinë e re, duke lançuar lojëra të reja çdo muaj.

Yggdrasil paraqet lojën slot të Notre-Dame Tales GigaBlox
2023-07-27

Yggdrasil paraqet lojën slot të Notre-Dame Tales GigaBlox

Më 27 korrik 2023, Yggdrasil, një botues kryesor në industrinë e iGaming, njoftoi slotin e tij më të fundit në internet, Notre-Dame Tales GigaBlox. Kjo lojë i teleporton lojtarët në Mesjetë për një arratisje të lezetshme.

4ThePlayer do të fillojë transmetimin e përmbajtjes së tij novatore në Livespins
2023-07-24

4ThePlayer do të fillojë transmetimin e përmbajtjes së tij novatore në Livespins

4ThePlayer, një zhvillues me rritje të shpejtë të lojërave elektronike inovative në internet, është bërë zhvilluesi më i fundit i lojërave që i bashkohet platformës revolucionare Livespins. Është një platformë moderne që lejon lojtarët e kazinove në internet të vendosin baste pas transmetuesve të tyre të preferuar ose ambasadorëve të markave.

Curacao do të prezantojë ligje më të ashpra për lojërat e fatit
2023-07-21

Curacao do të prezantojë ligje më të ashpra për lojërat e fatit

Industria e lojërave të fatit në internet zhvillohet vazhdimisht për të vazhduar me realitetet aktuale. Kohët e fundit, rregulloret evropiane kanë ndryshuar ligjet e tyre për t'i bërë tregjet e tyre më të sigurta për të gjithë të përfshirët. Një shembull i mirë është Mbretëria e Bashkuar, e cila filloi Letër e bardhë e lojërave të fatit në prill 2023.

Play'n GO jep disa fitore kaotike në rrotullën e tij më të fundit të slotit të Seth
2023-07-20

Play'n GO jep disa fitore kaotike në rrotullën e tij më të fundit të slotit të Seth

Gjatë gjithë historisë, perëndia e stuhive, shkretëtirave dhe çrregullimeve ishte popullor me emra të ndryshëm. Për shembull, egjiptianët e lashtë e quanin Seth. Play'n GO ka vendosur të zgjojë hyjninë e lashtë në Scroll of Seth. Objektivi është të merrni rrotullën e vjetër dhe të përdorni fuqinë e saj të jashtëzakonshme për të transformuar çdo gjë në ar!

Fitoni pikë shpërblimi falas në BlueFox Casino çdo të mërkurë
2023-07-18

Fitoni pikë shpërblimi falas në BlueFox Casino çdo të mërkurë

BlueFox Casino është një kazino në internet e vitit 2017 e ligjshme në Maltë dhe në Mbretërinë e Bashkuar. Kazinoja krenohet me një dizajn të thjeshtë dhe të pastër uebsajti me një përzgjedhje të mirë lojërash nga zhvilluesit kryesorë të programeve kompjuterike. Por ky lexim 2-minutësh do të fokusohet në bonuset dhe promovimet e kazinosë faqe, kryesisht Rrota e Shpërblimeve të së Mërkurës. Do të mësoni se për çfarë bëhet fjalë për këtë promovim dhe termat dhe kushtet e bashkangjitura me të. A ia vlen të pretendohet? Zbulojeni!

Wazdan nxjerr në qarkullim rrjetin promovues të misterit për tremujorin e katërt 2023
2023-07-14

Wazdan nxjerr në qarkullim rrjetin promovues të misterit për tremujorin e katërt 2023

Wazdan, zhvilluesi i përmbajtjes së fundit të iGaming, ka përshkruar synimet e tij për tre fushata të reja rrjeti për të mbyllur vitin 2023. Promovimet do të funksionojnë në të gjithë portofolin e Wazdan të lojërat e kazinosë në internet dhe janë të hapura për të gjithë operatorët dhe grumbulluesit. Wazdan thotë se do të financojë ekskluzivisht një grup të madh çmimesh prej 2,500,000 €.

Wazdan nderon Vitin Kinez të Lepurit me Pasurinë e Hënës
2023-07-13

Wazdan nderon Vitin Kinez të Lepurit me Pasurinë e Hënës

Wazdan, zhvilluesi pionier i lojërave, ka lëshuar slotin e tij më të ri me temë orientale, Moon of Fortune, i kompletuar me shumë veçori. Në këtë lojë, lojtarët nisin një aventurë qiellore në mbrëmje, duke zbuluar simbolet e frymëzuara nga Azia Lindore që hapin derën e fatit në 16 rrotulla.

Eksploroni bonusin e cunamit të së martës në Banzai Slots Casino
2023-07-11

Eksploroni bonusin e cunamit të së martës në Banzai Slots Casino

Banzai Slots është një kazino në internet e vitit 2019 në pronësi dhe operim të Mountberg Limited. Në këtë faqe interneti, ju do të shijoni një ndërfaqe të thjeshtë, të pastër të mbushur me një përzgjedhje masive të lojërave dhe mënyrave të pagesës. Por CasinoRank është jashtëzakonisht i impresionuar me listën e gjatë të promovimeve të Banzai Slots, duke përfshirë bonusin e së martës së Tsunamit. Pra, për çfarë është ky shpërblim? Vazhdoni të lexoni për të zbuluar!

NetEnt jep një publikim të mrekullueshëm të slotit në Twin Spin XXXtreme
2023-07-06

NetEnt jep një publikim të mrekullueshëm të slotit në Twin Spin XXXtreme

NetEnt's Twin Spin i ka sjellë shumë sukses kompanisë së fundmi. Në vitin 2017, kompania lëshoi ​​​​Twin Spin Deluxe, një slot me paqëndrueshmëri mesatare me një pagesë 1000 herë më të lartë, përpara se të shpallte Twin Spin Megaways në nëntor 2020.

Bonusi i korrikut Dreams është këtu për gjuetarët promovues në Betreels
2023-07-04

Bonusi i korrikut Dreams është këtu për gjuetarët promovues në Betreels

Betreels është një kazino e besueshme në internet që hapi dyert e saj për lojtarët në 2016. Kjo kazino online e licencuar nga MB është e njohur për tërheqjet e saj të shpejta, kufijtë e pakufizuar të pagesave dhe përzgjedhjen e gjerë të lojërave. Por CasinoRank gjithashtu mund të thotë me siguri se Betreels u ofron lojtarëve shumë bonuse dhe promovime.

Filloni një aventurë epike me Relax Gaming's Cluster Tumble Dream Drop
2023-06-29

Filloni një aventurë epike me Relax Gaming's Cluster Tumble Dream Drop

Relax Gaming, një zhvillues kryesor i lojërave elektronike premierë në internet, ka shpallur lojën e saj më të re, Cluster Tumble Dream Drop. Është një vazhdim i serisë Tumble, që paraqet lojëra me performancë më të mirë si Temple Tumble dhe Templar Tumble.

Prev2 / 28Next