Rishikimi i kazinosë Drück Glück - Payments

Drück GlückResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusDeri në 100 dollarë
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
Drück Glück
Deri në 100 dollarë
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Payments

Payments

Drueck Glueck ka shtuar sa më shumë mënyra pagese të jetë e mundur për t'i bërë gjërat më të lehta për ju. Për më tepër, ata kanë shtuar Paypal, Neteller dhe Skrill si opsione, pasi këto janë një nga mënyrat më të besueshme të pagesës si nga lojtarët ashtu edhe nga kazinotë.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga llogaria juaj është e kufizuar në 10,000 dollarë në muaj. Ky kufizim nuk llogaritet kur bëhet fjalë për jackpot-e progresive. Shuma maksimale që mund të tërhiqni për transaksion është 5000 dollarë.

Rregullat e parave të gatshme

Tërheqjet mund të përpunohen vetëm nëse keni një llogari me para të vërteta. Është shumë e rëndësishme që llogaria juaj të verifikohet përpara se të kërkoni një tërheqje. Në këtë mënyrë do të vërtetoni se jeni në moshë madhore për të luajtur bixhoz dhe se jeni ai që thoni se jeni. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar adresën tuaj, ID-në dhe pronësinë e mënyrës së pagesës që po përdorni.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni brenda 30 ditëve është e kufizuar në 10,000 dollarë dhe shuma maksimale e tërheqjes në ditë është e kufizuar në 5,000 dollarë.

Kur keni bonuse aktive, nuk ju lejohet të kërkoni një tërheqje dhe nëse e bëni këtë, fitimet tuaja të bonusit do të konfiskohen.

Kur kërkoni një tërheqje, do t'i merrni fondet tuaja duke përdorur mënyrën tuaj të preferuar të pagesës. Gjithsesi, kazinoja rezervon të drejtën t'ju paguajë duke përdorur një ose më shumë mënyra pagese që janë të disponueshme në kazino.

Kur përdorni një kartë krediti për të bërë një depozitë, më vonë, kur kërkoni një tërheqje, shuma do të kthehet në të njëjtën kartë. Paratë që kazinoja nuk mund t'i depozitojë në kartën tuaj do t'ju paguhen duke përdorur një metodë tjetër.

Kur bëni një depozitë duke përdorur një portofol në internet, tërheqja do të bëhet duke përdorur të njëjtën metodë.

Në disa vende, pagesat nëpërmjet Trustly/Entercash përpunohen brenda pak minutash në rast se kazinoja nuk kërkon ndonjë dokument për të përpunuar tërheqjen.

Ju nuk mund të transferoni fonde midis llogarive.

Kur kërkoni një tërheqje, kërkesa do të jetë në pritje deri në 72 orë. Gjatë kësaj kohe kazinoja do të rishikojë lojën tuaj dhe do të kërkojë për parregullsi. Loja juaj do të shqyrtohet për çdo shkelje të termave dhe kushteve. Nëse vërehet ndonjë parregullsi, kazinoja rezervon të drejtën të ndalojë çdo tërheqje.

Ndërsa fondet tuaja janë në pritje, ju mund ta anuloni kërkesën tuaj dhe fondet tuaja do të kthehen në llogarinë tuaj.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë