Drück Glück Rishikimi 2024 - Bonuses

Drück GlückResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100 dollarë
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
Drück Glück is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Pasi të bashkoheni me familjen Drueck Glueck, do të keni të drejtë për shumë bonuse të ndryshme. Ato janë si shpërblime të vogla që merrni nga kazino për të qenë klienti i tyre besnik. Dhe, edhe pse ndonjëherë këto shpërblime nuk janë kolosale, ato do t'ju çojnë ende shumë.

Një gjë shumë e rëndësishme që duhet të mbani mend është se ju duhet të kaloni nëpër termat dhe kushtet e çdo bonusi që pranoni dhe të siguroheni që ta kuptoni plotësisht atë.

Pasi të keni kaluar Termat dhe Kushtet e një bonusi të caktuar dhe ka ende diçka që nuk është e qartë, ju sugjerojmë të kontaktoni Mbështetjen e Klientit për ndihmë shtesë.

Në rast se bonusi që keni kërkuar nuk shfaqet automatikisht në llogarinë tuaj, përsëri duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit. Ne ju këshillojmë ta bëni këtë përpara se të vendosni ndonjë bast.

Kazinoja rezervon të drejtën të anulojë çdo kërkesë tërheqjeje të bërë përpara përmbushjes së kërkesave të bastit.

Bonuset janë të disponueshme vetëm për lojtarët që kanë bërë të paktën një depozitë të suksesshme në Drueck Glueck Casino.

Ju lejohet të regjistroheni vetëm për një llogari në Drueck Glueck Casino. Nëse përpiqeni të krijoni më shumë se një llogari vetëm që të mund të përfitoni nga bonusi, kazinoja rezervon të drejtën të pezullojë llogari të tilla.

Mbani në mend se kur luani me fondet e bonusit ka kufizime se sa mund të bastni për rrotullim. Basti maksimal i lejuar është vetëm 10% e shumës së bonusit ose 5 dollarë për rrotullim. Kur depozitoni me Neteller ose Skrill, basti maksimal për rrotullim është 1$.

Disa promovime individuale mund të kenë Kushte dhe Kushte shtesë, prandaj ne ju këshillojmë që të kontrolloni me kujdes përpara se të pranoni bonusin.

Drueck Glueck u dërgon rregullisht emaile me promovime lojtarëve të tyre besnikë. Pra, ju mund të kërkoni një promovim të caktuar vetëm nëse keni marrë një email.

Kazinoja rezervon të drejtën të anulojë çdo promovim ose bonus pa ndonjë njoftim paraprak.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për një bonus është 20 dollarë.

Nëse bonusi i fundit që keni marrë nga Drueck Glueck ishte një bonus falas, do të duhet të depozitoni përpara se të merrni një bonus tjetër falas nga kazino. Nëse nuk respektoni këto rregulla, kjo mund të rezultojë në bllokimin tuaj nga bonuse të tjera në të ardhmen.

Kur merrni një bonus rrotullimesh falas, shuma maksimale që mund të tërhiqni është 100 dollarë. Çdo fitim më i madh se kjo shumë do të hiqet nga llogaria juaj.

Kur dëshironi të përfitoni nga bonusi 'Referojini një mik', referuesi duhet të ketë depozituar brenda 7 ditëve.

Sa herë që vendosni një bast me para të vërteta në ndonjë lojë, do të merrni pikë VIP. Pasi të keni grumbulluar pikë të mjaftueshme, mund t'i shpengoni ato për para të menjëhershme. Nëse nuk arrini të vendosni baste me para reale në llogarinë tuaj për 30 ditë, kazinoja rezervon të drejtën të heqë pikët tuaja VIP. Lojtarët nga Ukraina, Bjellorusia, Letonia, Rusia dhe Lituania janë të përjashtuar nga çdo ofertë bonus nga kazino.

Kur merrni një bonus nga kazinoja, duhet të kërkoni bonusin dhe të luani me fondet e bonusit së pari përpara se të luani me fondet e depozituara.

Bonuset e depozitave dhe rrotullimet falas janë të disponueshme vetëm për lojtarët që kanë vërtetuar me sukses emailin e tyre. Nëse nuk keni arritur të vërtetoni adresën tuaj të emailit, kazinoja rezervon të drejtën të heqë të gjitha fitimet tuaja.

Ju lejohet të luani çdo lojë që dëshironi, por në rast se disa lojëra përjashtohen nga bonusi kur hapni një lojë të tillë, do të shihni vetëm bilancin tuaj real.

Një bonus në pritje është një bonus që do të jetë i disponueshëm për ju për të luajtur vetëm pasi të keni përmbushur kërkesat e bastit nga bonusi juaj i mëparshëm.

Çdo bonus që merrni në Kazino Drueck Glueck vjen me kërkesat e bastit që duhet të plotësoni përpara se të mund të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Shumica e bonuseve në kazino vijnë me kërkesa për bast 30 herë, përveç rasteve kur përcaktohet ndryshe.

Drueck Glueck ka 3 lloje të ndryshme të kërkesave të basteve që ato zbatojnë për bonuset e tyre. Shumica e bonuseve bien nën kërkesat standarde të basteve, por ka disa raste të tjera kur kërkesat e basteve mund të jenë të përziera ose të përziera speciale.

Kërkesat standarde të basteve ju lejojnë të vendosni baste në lojëra elektronike dhe letra gërvishtëse. Nëse vendosni baste në lojëra të tjera kazino, ato nuk do të llogariten në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Kërkesat e përziera të basteve do të numërojnë 10% të basteve të vendosura në karta jo-slot ose gërvishtje për t'u llogaritur në kërkesat e basteve.

Kur keni kërkesa të veçanta bastesh të përziera, 50% e basteve të vendosura në letrat jo-slot dhe gërvishtëse llogariten në kërkesat e basteve. Fatkeqësisht, kërkesat speciale të përziera të basteve nuk janë gjithmonë të disponueshme dhe, në fakt, ato janë të disponueshme vetëm për lojtarët e statuseve të caktuara vetëm në raste të veçanta.

Kërkesat e bastit

Kërkesat e bastit do të llogariten vetëm për një bonus në të njëjtën kohë sipas rregullave të mëposhtme:

 • Kur bonusi është i kufizuar në një lojë specifike, atëherë bastet do të kontribuojnë në këto bonuse së pari nëse vendosni të luani atë lojë specifike.
 • Kur më shumë se një bonus është aktiv me kërkesa të ndryshme bastesh, bastet do të shkojnë drejt bonusit të parë që keni kërkuar.
 • Kur ka dy bonuse aktive me kushte identike, bastet do të kontribuojnë në bonuset sipas renditjes së datës.
 • Sa herë që keni një bonus për të vënë bast, së pari do të vendosni paratë tuaja dhe më pas do të vini bast bilancin tuaj të bonusit.
 • Nëse nuk e keni përdorur bonusin tuaj brenda 30 ditëve, bonusi do të anulohet dhe hiqet nga llogaria juaj.
 • Keni 24 orë për të përmbushur kërkesat e basteve për rrotullime falas dhe bonuse pa depozitë.
 • Nëse nuk arrini të përmbushni kërkesat e bastit sepse keni humbur të gjitha fondet e depozituara dhe fondet tuaja të bonusit, herën tjetër që të luani bonusi do të rivendoset dhe nuk do t'ju duhet të plotësoni kërkesat e mbetura të bastit.
 • Kazinoja rezervon të drejtën të rishikojë lojën tuaj dhe transaksionin tuaj herë pas here. Kjo bëhet si për sigurinë tuaj ashtu edhe për kazinonë`siguria gjithashtu.
 • Nëse kazinoja ka prova se ju keni qenë pjesë e ndonjë modeli të parregullt, ata mund të ndalojnë çdo tërheqje dhe të ndalojnë çdo fitim.

Bonusi i besnikërisë

Drueck Glueck kujdeset për të gjithë lojtarët e tyre dhe ata bëjnë një përpjekje shtesë për t'i bërë të lumtur lojtarët e tyre besnikë. Për këtë arsye, ata ju japin shpërblime mujore dhe oferta ekskluzive të personalizuara pasi të bëheni të rregullt në kazino. Pra, për të mos humbur asgjë, ju këshillojmë të kontrolloni herë pas here emailin tuaj.

Klubi VIP në Drueck Glueck është i ndarë në gjashtë nivele, kështu që ju mund të vendosni se sa dëshironi të shpërbleheni këtu. Do të filloni me nivelin e Bronzit dhe do të ngjiteni deri në Nivelin e Diamantit të Kuq, që është niveli më i lartë, kështu që ofron shpërblimet më të mira. Këto janë të gjitha nivelet që mund të gjeni në Programin VIP:

 • Bronzi
 • Argjendi
 • Ari
 • Platinum
 • Diamanti
 • Diamant i kuq

Bonusi i ringarkimit

Në këtë pikë, nuk ka një bonus ringarkimi në dispozicion në Drueck Glueck Casino. Kjo nuk do të thotë se ata nuk do të shtojnë një bonus ringarkimi në ofertën e tyre shumë shpejt. Por, deri atëherë, ju mund të përfitoni nga të gjitha ofertat e tjera bujare që kazino ka përgatitur për ju.

Bonusi i ndeshjes

Një bonus ndeshjeje në Drueck Glueck do të përmirësojë në mënyrë drastike ekuilibrin tuaj dhe do t'ju lejojë të zgjasni lojën tuaj. Ju do të merrni jo një, por tre bonus ndeshje pasi të bashkoheni në kazino. Bonuset funksionojnë në këtë mënyrë:

 • Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite 100% dhe 25 rrotullime falas.
 • Herën e dytë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite prej 50% dhe 50 rrotullime falas.
 • Herën e tretë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite 100% dhe 100 rrotullime falas.

Bonusi me rul të lartë

Nuk ka bonus të veçantë për rrotullat e larta në kazino, por ata mund të përfitojnë nga kjo bonus mirëseardhjeje të cilat mund të dyfishojnë shumën e tyre deri në 300 dollarë. Për të kërkuar ofertën e mirëseardhjes, duhet të përdorni kodin e bonusit BOD70 për t'u kualifikuar për bonusin. Rrotulluesit e lartë mund të përfitojnë gjithashtu nga Programi VIP dhe sa më i lartë të jeni niveli, aq më të mira janë shpërblimet.

Rrotulluesit e lartë zakonisht janë të interesuar për kufirin më të lartë të depozitave dhe lajmi i mirë është se disa nga opsionet e pagesës të disponueshme në Drueck Glueck nuk kanë një kufi.

Bonusi i regjistrimit

Të ofertat e regjistrimit në Drueck Glueck është shumë bujar. Kazino do t'ju ofrojë një bonus depozite 100% dhe gjithashtu do të shtojë 50 rrotullime falas në llogarinë tuaj. Mbani në mend se kjo ofertë është e disponueshme vetëm për lojtarët që depozitojnë për herë të parë. Shuma maksimale e bonusit është 100 dollarë. Rrotullimet falas mund të luhen në slotin Jungle Books dhe kanë vlerën 0,10$.

Kazino Drueck Glueck është e njohur për ofrimin e promovimeve si asnjë kazino tjetër. Për shembull, nëse depozitoni 50 dollarë menjëherë, mund të merrni rrotullime falas për një vit të tërë. Duhet ta pranoni, kjo nuk është diçka që e shihni shumë shpesh.

Bonusi i mirëseardhjes / bashkimit

Depozituesit për herë të parë janë në pritje në kazino Drueck Glueck. Ju do të duhet të përdorni kodin e bonusit GLUECK kur dëshironi të aktivizoni bonusin. Kështu funksionon bonusi i anëtarësimit:

 • Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite 100% dhe 25 rrotullime falas.
 • Herën e dytë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite prej 50% dhe 50 rrotullime falas.
 • Herën e tretë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite 100% dhe 100 rrotullime falas.

Përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja, do t'ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit. Mbani në mend se bonusi i mirëseardhjes vjen me kushte standarde të basteve, që do të thotë se duhet të vendosni baste vetëm në lojëra elektronike dhe letra gërvishtëse.

Kur luani me fonde bonus, ka një kufizim se sa mund të bastni për rrotullim. Basti maksimal që mund të vendosni është 5 dollarë për rrotullim, dhe nëse keni depozituar në Neteller ose Skrill, atëherë depozita maksimale është 1 dollarë.

Bonus pa depozitë

Nuk ka mënyrë më të mirë për të luajtur në një kazino të re pa pasur nevojë të bëni një depozitë. Drueck Glueck Casino do t'ju shpërblejë me 50 rrotullime falas pa depozitë.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Përpara se të pranoni ndonjë bonus në kazino, ne ju këshillojmë t'i kaloni rregullat me kujdes dhe të siguroheni që t'i kuptoni plotësisht ato. Nëse ka diçka që nuk është e qartë, duhet të kontaktoni menjëherë Mbështetjen e Klientit, përpara se të bëni bast tuaj të parë.

Nëse bonusi nuk shfaqet automatikisht në llogarinë tuaj, duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit në mënyrë që ata të shqyrtojnë çështjen.

Nëse nuk arrini të përmbushni kërkesat e basteve, kazinoja rezervon të drejtën të heqë të gjitha fitimet tuaja.

Bonuset janë të disponueshme vetëm për lojtarët që kanë bërë të paktën një bonus të suksesshëm.

Nëse kazinoja ju shpërblen me një numër të gabuar rrotullimesh falas për shkak të një problemi teknik, ata rezervojnë të drejtën ta korrigjojnë këtë duke hequr fitimet tuaja dhe duke shtuar konfigurimin e duhur.

Nuk ju lejohet të regjistroheni për më shumë se një llogari në Drueck Glueck Casino.

Kur luani me fondet e bonusit, shuma maksimale që mund të vendosni për rrotullim është 5 dollarë. Nëse keni bërë një depozitë duke përdorur Skrill ose Neteller, shuma maksimale që mund të vendosni bast për rrotullim është 1 $.

Promovimet mund të kenë kushte dhe kushte të ndryshme nga bonusi i mirëseardhjes, ndaj ju sugjerojmë të kaloni rregullat përpara se të pranoni një bonus.

Ju gjithmonë do të merrni bonusin në monedhën në të cilën është konfiguruar llogaria juaj, pa marrë parasysh se në cilën monedhë reklamohet bonusi.

Kazinoja do të dërgojë rregullisht emaile promovuese me oferta bonus. Ju mund të kualifikoheni për një ofertë vetëm nëse e keni marrë promovimin me email. Nëse dëshironi të çregjistroheni nga marrja e promocioneve, mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'ju heqin nga lista, ose mund të klikoni në butonin Çregjistrohu që mund të gjendet në çdo email që kazinoja ju ka dërguar më parë.

Kazinoja rezervon të drejtën të anulojë promovimet dhe bonuset pa ndonjë njoftim paraprak.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për bonusin është 20 dollarë.

Nëse bonusi i fundit që keni marrë ishte një bonus falas, atëherë duhet të depozitoni përpara se të keni të drejtë të merrni një bonus tjetër falas.

Kur merrni ndonjë bonus falas nga kazino, shuma maksimale që mund të tërhiqni është zakonisht 100 dollarë. Çdo fitim më i madh se kjo shumë do të hiqet nga llogaria juaj.

Kur merrni një bonus nga Kazino Drueck Glueck, ky bonus do t'i nënshtrohet një politike bonusi.

Kur dëshironi të përfitoni nga bonusi "Referojini një shok", referuesi duhet të depozitojë brenda 7 ditëve.

Sa herë që vendosni një bast me para të vërteta në kazino, do të merrni pikë VIP. Pasi të grumbulloni pikë të mjaftueshme, mund t'i shpengoni ato për para të vërteta. Nëse nuk vendosni një bast për para të vërteta në llogarinë tuaj për 30 ditë, kazinoja rezervon të drejtën të heqë pikët nga llogaria juaj.

Fatkeqësisht, lojtarët nga Ukraina, Bjellorusia, Letonia, Rusia dhe Lituania nuk kanë të drejtë për ndonjë bonus pa depozitë.

Kur merrni një bonus ose rrotullime falas nga kazino, do t'ju duhet të luani me fondet e bonusit fillimisht dhe më pas me paratë tuaja reale.

Nëse gjendeni në shkelje të kushteve të bonusit, kazinoja rezervon të drejtën të anulojë fitimet tuaja.

Asnjë bonus depozite nuk është i disponueshëm vetëm për ata lojtarë që kanë vërtetuar adresën e tyre të emailit.

Disa lojëra janë të përjashtuara nga ofertat e bonusit, kështu që më mirë kontrolloni termat dhe kushtet e bonusit përpara se të filloni të vendosni baste me para të vërteta.

Bonusi në pritje është një bonus që do të jetë i disponueshëm për ju vetëm pasi të keni plotësuar kërkesat e bastit.

Network Tournament është një turne që zhvillohet në kazino të shumta në të njëjtën kohë.

Kërkesat e bastit për ofertën e mirëseardhjes janë 30x. Ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të kërkoni një tërheqje, përndryshe, fitimet tuaja do të anulohen.