Drück Glück Rishikimi 2024 - Account

Drück GlückResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100 dollarë
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Pranon PayPal
Xhekpote për orë
Aplikacioni i disponueshëm
Drück Glück is not available in your country. Please try:
Account

Account

Nëse dëshironi të filloni të luani në Drueck Glueck Casino, duhet të krijoni një llogari fillimisht. Nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu sepse do të duhen vetëm disa minuta nga koha juaj për të krijuar një të tillë.

Gjëja e parë që duhet të bëni është të shkoni te faqja e internetit dhe të klikoni në butonin 'Regjistrohu Tani'. Futni të gjitha informacionet e nevojshme dhe pranoni Termat dhe Kushtet. Kazinoja do të dërgojë një lidhje verifikimi në emailin tuaj, klikoni në lidhjen për të verifikuar llogarinë tuaj dhe jeni gati të shkoni.

Pasi të keni mbaruar me këtë, e vetmja gjë që ju mbetet është të depozitoni fonde në llogarinë tuaj të re dhe të përfitoni nga bonusi i mirëseardhjes që kazinoja duhet t'i ofrojë çdo klienti të ri.

Herën e parë që krijoni një llogari, ajo do të përcaktohet automatikisht në dollarë amerikanë. Por nëse doni të ndryshoni monedhën, mund të bëni depozitën tuaj të parë në monedhën që dëshironi të përdorni në të ardhmen. Pasi të bëhet kjo, nuk do të mund ta ndryshoni më. Lista e monedhave të disponueshme nuk është aq e gjatë, por mund të përfshijë atë që dëshironi të përdorni.

Këto janë të gjitha opsionet tuaja në këtë pikë Paundi Britanik, Krona Norvegjeze, Krona Danske, Krona Suedeze, Rubla Ruse, Euro, Dollar Kanadez, Dollar Australian dhe Rand i Afrikës së Jugut.

Rihap llogarinë

Nëse besoni se kumari po del jashtë kontrollit, Drueck Glueck Casino ju ofron mundësinë të kufizoni kohën që kaloni në llogarinë tuaj. Ka shumë kufizime që mund të vendosni në llogarinë tuaj për të marrë gjërat në dorë dhe për të kontrolluar kumarin.

Mund të filloni duke mbyllur fillimisht llogarinë tuaj për 24 orë dhe nëse kjo nuk ju mjafton, mund ta mbyllni atë deri në 180 ditë. Pasi të ketë kaluar koha, nëse besoni se duhet të vazhdoni vetëpërjashtimin, mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe të diskutoni opsionet tuaja.

Gjatë kësaj kohe, nuk duhet të përpiqeni të hapni ndonjë llogari të re në kazino. Dhe pasi të ketë kaluar koha, mund ta keni llogarinë tuaj të mirë dhe të gatshme për t'u përdorur.

Limiti Llogarinë

Nuk ju lejohet të keni më shumë se një llogari në Drueck Glueck Casino. Kjo do të thotë gjithashtu se lejohet vetëm një llogari për person, familje dhe familje. Nëse kazinoja zbulon se po përpiqeni t'i mashtroni duke hapur llogari të shumta vetëm për të përfituar nga oferta e mirëseardhjes, ata do të pezullojnë llogarinë tuaj.

Procesi i verifikimit

Ju duhet të jeni në moshë madhore për të krijuar një llogari në Drueck Glueck Casino. Pasi të krijoni llogarinë tuaj, duhet të kaloni nëpër procedurën vendimtare të verifikimit. Kazinoja do t'ju kërkojë të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar moshën tuaj. Dokumentet e mëposhtme mund të pranohen:

 • Kopja e pasaportës;
 • Kopja e lejes së drejtimit; dhe/ose
 • Kopja e një karte identiteti zyrtare

Ju gjithashtu do të duhet të provoni identitetin tuaj. Kjo mund të bëhet duke dërguar dokumentet e mëposhtme:

 • Pasaporta
 • Leje Drejtimi
 • Kartë ID (Lëshuar nga Qeveria)

Dhe së fundi, ju duhet të dërgoni prova të adresës suaj duke dërguar kopje të dokumenteve të mëposhtme:

 • Fatura e shërbimeve (gaz, ujë, rrymë)
 • Pasqyra bankare

Bonusi i llogarisë së re

Mos harroni të kërkoni bonusin e mirëseardhjes herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj të re. Kjo do të përmirësojë në mënyrë drastike ekuilibrin tuaj dhe do të zgjasë lojën tuaj. Bonusi i mirëseardhjes funksionon në mënyrën e mëposhtme:

 1. Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite 100% dhe 25 rrotullime falas.
 2. Herën e dytë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite prej 50% dhe 50 rrotullime falas.
 3. Herën e tretë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite 100% dhe 100 rrotullime falas.