Drück Glück - About

Age Limit
Drück Glück
Drück Glück is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Drück Glück u lançua në vitin 2015 dhe është një kazino mjaft e re, por në pak vitet e ekzistencës së saj, ka arritur të lërë gjurmë në industrinë e kazinove online. Kazinoja mundësohet nga SkillOnNet dhe ka licenca në Maltë, Danimarkë, Mbretërinë e Bashkuar dhe Schleswig Holstein.

Drueck Glueck ka gjithashtu një shfaqje televizive që po zhvillohet në kanalin Sport 1 në Gjermani dhe gëzon një popullaritet të madh.

Në këtë pikë, me siguri po pyesni se çfarë do të thotë emri i kazinosë, pasi është e qartë se ky nuk është një emër anglez. Kur përkthejmë emrin e kazinosë në anglisht, do të thotë 'Fat i lumtur'. Kazino`Faqja e internetit është e organizuar shumë mirë, kështu që ju mund të gjeni gjithçka që kërkoni shumë lehtë.

Ajo që na goditi më shumë, ishte menyja që u formua në formën e një rrote rulete ku mund të gjeni të gjitha seksionet e ndryshme që kazino ka për të ofruar duke përfshirë 'kazino live', 'slots', 'lojëra të reja', 'ruletë'. , 'jackpots', 'më të njohurat', 'lojërat me gërvishtje', 'lojërat shtesë', 'video poker' dhe 'lojërat me letra dhe tavolinë'.

Për më tepër, në qendër të timonit ka një buton që mund ta shtypni dhe do t'ju çojë në një përzgjedhje të rastësishme të lojës. Ky është një veçori e shkëlqyer nga e cila mund të përfitoni veçanërisht kur dëshironi të eksploroni se çfarë ka për të ofruar kazino ose kur nuk jeni të sigurt se çfarë lojë të luani.

Pronari dhe CEO

Pronari i Drueck Glueck është Cobra Marketing Ltd dhe operohet nga SKillOnNet. Pronari i tyre aktual është Kostas Alexandrou.

Numri i Licencës

Drueck Glueck ka një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, me numër licence MGA/CRP/171/2009/01, lëshuar më 1 gusht 2018.

Ku bazohet kazino Drueck Glueck?

Drueck Glueck Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme: 1/5297 Level G, Quantum House, 75, Abate Rigord Street, Ta' Xbiex, XBX 1120, Malta.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (19)
Angleze
Bullgare
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Turke
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (32)
Abaqoos
Bank Wire Transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EPS
EcoPayz
Entropay
Euteller
Lottomaticard
MaestroMasterCard
Moneta
Multibanco
Neteller
Nordea
POLi
PayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Przelewy24
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Teleingreso
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
ewire
iDEAL
MonedhatMonedhat (11)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (4)
Danimarka
Gjermania
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
SoftwareSoftware (11)