Lajme

January 21, 2021

1xBet në garë për tre çmime EGR

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Ofruesi i lojërave dhe kazinove në internet 1xBet mund të marrë tre çmime kryesore në 2021 pas nominimit në tre kategori të edicionit 2021 të çmimeve virtuale EGR Nordics. Kompania ka marrë nominimet në kategoritë "Fushata më e mirë e marketingut", "Operatori më i mirë i basteve sportive" dhe "Operatori më i mirë celular".

1xBet në garë për tre çmime EGR

Çmimet që kanë 28 kategori synojnë të nderojnë kompanitë që tregojnë inovacionin më të mirë dhe arrijnë suksesin më të madh në rajonin e Skandinavisë.

Duke folur pas nominimeve, një përfaqësues i 1xBet tha se kompania ishte e kënaqur që mori tre nominime menjëherë. Përfaqësuesi shtoi se pavarësisht se ka fituar çmime të shumta, fakti që 1xBet vazhdon të marrë nominime prestigjioze është një nder dhe tregon se ata po ecin në drejtimin e duhur.

Ai tha gjithashtu se është një njohje e punës së palodhur të bërë nga 1xBet për të ofruar shërbimet më të mira gjatë vitit të kaluar dhe shprehu optimizëm se i njëjti moment do të shtrihet në vitin 2021 dhe do të vendosë kompaninë për më shumë nominime në të ardhmen.

Nominimet që drejtohen nga revista EGR janë zakonisht një vulë miratimi për kompanitë e basteve. Revista vlerësohet shumë në pothuajse të gjithë sektorët e industrisë së lojrave dhe dalja e saj gjithmonë parashikon ditë më të mira përpara për çdo kompani lojrash.

Një proces i plotë nominimi dhe gjykimi do të thotë që vetëm më të mirët e pjesës tjetër arrijnë në fazën e nominimit dhe vetëm kremi i kremit mund të marrë çmimin në çdo kategori. Ai tërheq individë me reputacion nga industria e basteve për të kryer nominimin.

Si funksionojnë nominimet?

Kjo bëhet duke përdorur parametra si përdorshmëria e një faqe interneti kazino, pavarësisht nëse është një kazino e sigurt në internet, shpejtësia e pagesave, reagimet e klientëve dhe shumëllojshmëria e katalogut të saj ndër të tjera.

Pasi të jenë bërë nominimet, EGR zgjedh gjyqtarë të pavarur për të zgjedhur fituesit. Gjyqtarët punojnë me kompaninë e njohur të auditimit Deloitte për të zgjedhur me kujdes fituesin në secilën kategori.

Emrat e tyre (gjyqtarëve) mbahen të fshehtë gjatë gjithë procesit të votimit për të garantuar paanshmëri. Ata shpallen pasi shpallen fituesit. Një panel tjetër është zgjedhur për edicionin pasues të votimit.

1xBet mund të ketë të gjitha ose disa nga këto çmime deri më 24 shkurt 2021 kur do të bëhet ceremonia përfundimtare. Ngjarja do të zhvillohet online.

Historia e 1xBet

1xBet ka qenë në treg që nga viti 2007, duke operuar në Afrikë, Azi, Evropë dhe Amerikën Latine. Ajo ka zyra rajonale në të gjitha këto rajone dhe selinë e saj në Qipro. Ajo ka qenë në rritje të vazhdueshme në 13 vitet e ekzistencës së saj, me bumin e saj më të madh që i atribuohet tregjeve të shumta të basteve sportive.

Suksesi i tij lidhet gjithashtu me lehtësinë e përdorimit ku lojtarët mund të hyjnë në sajtin në kompjuterë dhe pajisje celulare duke përdorur shfletues ose aplikacione celulare.

Kompania ka marrë gjithashtu komente të shkëlqyera nga lojtarët dhe faqet e internetit të rishikimeve. Disponueshmëria e informacionit të tillë është një nga arsyet që shumë lojtarë e konsiderojnë atë si kazinoja më e mirë në internet. Faqja në vetvete është e thjeshtë dhe e lehtë për t'u naviguar. Ai gjithashtu ofron pagesa të menjëhershme në shumicën e lojërave të tij me lojtarë të aftë të përdorin monedhën e tyre vendase në shumicën e rajoneve ku operon.

Vitet e fundit, 1xBet ka kaluar nga thjesht ofrimi i basteve në sportet aktuale, ku ka partneritet me veshje sportive si Barcelona FC, Konfederata e Futbollit Afrikan (CAF), Seria A italiane dhe La Liga spanjolle.

Nëse fiton çmimet në të cilat është nominuar, 1xBet do t'i shtojë një listë të pasur fitoresh prestigjioze, mes tyre titullin SBC 'Ylli në rritje në Inovacionin e Basteve Sportive' 2018 dhe SBC 'Operatori i Vitit në Esports' 2020.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme