Unique Casino Rishikimi 2024 - Withdrawals

Unique CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.2/10
BonusBonus 2,000 dollarë + 100 rrotullime falas
Kazino shumëgjuhëshe
Shërbim i mirë ndaj klientit
Miqësore për celularin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino shumëgjuhëshe
Shërbim i mirë ndaj klientit
Miqësore për celularin
Unique Casino is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Metoda të ndryshme të tërheqjes janë të disponueshme në Unique Casino, kështu që ju mund të zgjidhni atë që ju përshtatet më së miri. Nuk ka asnjë tarifë kur bëni një tërheqje. Kufiri minimal i tërheqjes është 100 dollarë dhe fondet do të përpunohen brenda 24 orëve.

Kur të merrni një bonus nga kazino, do t'ju duhet së pari të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të kërkoni një tërheqje. Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 30 herë dhe ne ju sugjerojmë të kontrolloni kushtet e bonusit të çdo bonusi edhe përpara se ta pranoni atë. Ajo që duhet të keni parasysh është se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën mënyrë.

Lojërat me video slot në internet do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve, ndërsa lojërat e tjera do të kontribuojnë me një përqindje më të vogël.

Tërheqja është një proces shumë i thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Tërheqje. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni. Ju do të duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për një tërheqje si ajo që keni përdorur për të depozituar.

Zakonisht kazinosë i duhen jo më shumë se 24 orë për të përpunuar tërheqjen tuaj. Pasi të lëshohet, fitimet tuaja do të pasqyrohen në llogarinë tuaj bankare.

Monedha

Monedha

Ka të ndryshme monedhave në dispozicion në Unique Casino në mënyrë që të mund të përdorni atë që është më e përshtatshme për ju. Ju mund të zgjidhni nga ato të mëposhtmet: Euro, CAD, NZD, USD, Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin dhe Ethereum.