Unique Casino Rishikimi 2024 - Promotions & Offers

Unique CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.2/10
BonusBonus 2,000 dollarë + 100 rrotullime falas
Kazino shumëgjuhëshe
Shërbim i mirë ndaj klientit
Miqësore për celularin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino shumëgjuhëshe
Shërbim i mirë ndaj klientit
Miqësore për celularin
Unique Casino is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Ka shumë promovime dhe oferta të ndryshme që ju presin pasi t'i bashkoheni familjes Unique Casino. Lajmi i mirë këtu është se nuk do t'ju duhet asnjë kod promocional për të aktivizuar një ofertë. E vetmja gjë që duhet të bëni është të bëni një depozitë kualifikuese.

Depozita e parë në Unique Casino është diçka që të gjithë do ta vlerësojnë. Kazinoja do të dyfishojë depozitën tuaj deri në 200 dollarë, dhe me depozitën dhe bonusin tuaj, ju do të luani më gjatë dhe do të provoni më shumë lojëra se zakonisht. Si pjesë e ofertës së mirëseardhjes, do të merrni edhe 20 rrotullime falas.

Pasi të keni mbaruar së luajturi bonusin e mirëseardhjes, ka promovime të tjera të disponueshme për ju, dhe ato përfshijnë ato në vijim:

  • Bonus Weekly Wheel Spin – një herë në javë do të keni mundësinë të rrotulloni timonin dhe do të zbuloni se çfarë bonusi të rastësishëm do të merrni në depozitën tuaj të radhës.
  • Kthim parash deri në 100 dollarë – një herë në ditë, ju keni të drejtë të aplikoni për një bonus falas të kthimit të parave. Shuma do të përcaktohet në bazë të statusit tuaj VIP.
  • Bonus për çdo depozitë – nëse përdorni kutinë e 'Deponimit të shpejtë' kur bëni një depozitë, do të merrni një bonus për çdo depozitë që bëni.
Termat dhe Kushtet e Bonusit

Termat dhe Kushtet e Bonusit

Ju mund të regjistroheni vetëm për një llogari në kazino dhe Unique Casino rezervon të drejtën të fshijë të gjitha llogaritë e kopjuara.

Ju mund të kërkoni vetëm një bonus mirëseardhjeje për llogari.

Disa bonuse nuk do të shtohen automatikisht në llogarinë tuaj dhe ato duhet të kërkohen.

Bonuset mund të tërhiqen pasi të keni përmbushur kërkesat e bastit. Çdo bonus do të vijë me kërkesa të ndryshme bonusi, ndaj ju sugjerojmë të kontrolloni kushtet e bonusit përpara se ta pranoni atë.

Lojërat tavoline, lojërat video poker dhe Keno nuk do të kontribuojnë në pastrimin e bonusit, ndaj ju sugjerojmë t'i shmangni këto lojëra ndërsa jeni duke luajtur me fonde bonus.

Shuma minimale që duhet të depozitoni kur dëshironi të kërkoni bonusin e mirëseardhjes është vetëm 15 dollarë.