Spinamba Rishikimi 2024 - Withdrawals

SpinambaResponsible Gambling
CASINORANK
7.73/10
BonusBonus 3,000 dollarë + 100 rrotullime falas
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
Sportet virtuale të disponueshme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
Sportet virtuale të disponueshme
Spinamba is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Tërheqja nga kazino juaj Spinamba është shumë e thjeshtë. E vetmja gjë që duhet të keni parasysh këtu është se duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që keni depozituar në fillim.

Një kërkesë për tërheqje përpunohet brenda 36 orëve. Tërheqjet mund të bëhen nëpërmjet kartë Krediti dhe kartat e debitit , kuletat elektronike. Por ka një limit ditor të tërheqjes, shuma e disponueshme është 2 000 EUR, tërheqja javore është 10 000 EUR dhe tërheqja mujore është 40 000 EUR.

Për të tërhequr fitimet tuaja, ju duhet të përfundoni të gjitha lojërat tuaja në pritje.

Për të bërë një tërheqje të fitimeve tuaja, duhet të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Tërheqje. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni.

Është shumë e rëndësishme të siguroni dokumente për të vërtetuar identitetin tuaj përpara se të bëni një kërkesë për tërheqje. Këto janë dokumentet që mund të dërgoni në kazino:

  1. Pasaporta, patentë shoferi ose kartë identiteti qeveritare si dëshmi identiteti

  2. Fatura e shërbimeve, jo më shumë se 3 muaj si dëshmi adrese

  3. Para dhe mbrapa e kartës, për transaksione me kartë

Kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë që ata mendojnë se është e nevojshme.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni në një ditë është e kufizuar në 2,000 dollarë, çdo javë mund të tërhiqni deri në 10,000 dollarë dhe çdo muaj mund të tërhiqni deri në 40,000 dollarë.

Koha e tërheqjes

Koha e tërheqjes

Koha e tërheqjes varet nga mënyra e pagesës që zgjidhni të përdorni. Kuletat elektronike ofrojnë tërheqjen më të shpejtë e cila në shumicën e rasteve është e menjëhershme.

Transfertat bankare dhe kartat mund të zgjasin nga 5 deri në 7 ditë pune dhe çeqet mund të zgjasin deri në 28 ditë. Afati në pritje është 1 ditë.

Monedha

Monedha

Ekzistojnë monedha të ndryshme në dispozicion që mund të zgjidhni për të bërë një tërheqje nga llogaria juaj, duke përfshirë TRY, PLN, EUR, USD, RUB, ARS, PEN, MXN, CLP, ZAR, NOK, BRL, CAD, AUD, CHF dhe CZK.

Mbani në mend se pasi të zgjidhni një monedhë për llogarinë tuaj, nuk mund ta ndryshoni atë më vonë.