Spinamba Rishikimi 2024 - Affiliate Program

SpinambaResponsible Gambling
CASINORANK
7.73/10
BonusBonus 3,000 dollarë + 100 rrotullime falas
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
Sportet virtuale të disponueshme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
Sportet virtuale të disponueshme
Spinamba is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bashkoheni me SpinambaProgrami i Filialit të Kazinosë ju duhet të plotësoni formularin e regjistrimit dhe të prisni miratimin. Lajmi i mirë është se kazinoja i jep një shans të gjithëve që duan të promovojnë produktin e tyre, kështu që shanset që aplikimi juaj të pranohet janë të mëdha.

Ekzistojnë 3 plane komisioni në dispozicion në Spinamba Casino, Revenue Share, CPA dhe marrëveshje Hybrid.

Plani më i zakonshëm është plani i ndarjes së të ardhurave dhe është një ide e mirë të filloni nga këtu. Më vonë, kur të mësoni litarët, mund të diskutoni me menaxherin tuaj të filialit për të ndryshuar planin tuaj.

Cili është programi i filialeve të Spinamba Casino?

Cili është programi i filialeve të Spinamba Casino?

Programi i filialit të Spinamba Casino quhet Jim Partners dhe përfshin markat e mëposhtme:

  • Slottyway
  • Kazino Lucky Bird
  • Kazino në rregull
  • Kazino Slottica
  • SuperCat