Spin Samurai Rishikimi 2024 - Promotions & Offers

Spin SamuraiResponsible Gambling
CASINORANK
8.19/10
BonusBonus 2,000 dollarë + 100 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Spin Samurai is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Kur krijoni llogarinë tuaj në Spin Samurai dhe bëni depozitën tuaj të parë, do të shpërbleheni me një bonus mirëseardhjeje shumë bujare.

Ju mund të luani lojëra nga disa nga ofruesit më të njohur të programeve kompjuterike, duke përfshirë Habanero, iSoftBet dhe Yggdrasil, duke përdorur fondet tuaja të bonusit.

Bonusi i regjistrimit në Spin Samurai do të përmirësojë në mënyrë drastike ekuilibrin tuaj. Ju do të merrni një bonus depozite prej 125% deri në $200.

Gjithçka që duhet të bëni për të marrë këtë bonus është të krijoni një llogari në kazino dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 50 dollarë.

Ju duhet të vendosni bast bonusin e mirëseardhjes 45 herë brenda 14 ditëve, përndryshe ai do të skadojë.

Regjistrohu / Oferta për Klientin e Ri

Regjistrohu / Oferta për Klientin e Ri

Lojtarët e rinj mund të zgjedhin nga 3 paketat e shkëlqyera të mirëseardhjes së kazinosë. Nëse dëshironi të përfitoni plotësisht, ne ju sugjerojmë të kërkoni paketën e mirëseardhjes me rul të lartë që bartet në tre depozitat tuaja të para.

Dy bonuse të tjera janë po aq emocionuese. Njëri prej tyre do të sjellë fonde bonus në llogarinë tuaj dhe rrotullime falas për të luajtur, dhe tjetri do të sjellë gjithashtu fonde bonus, por këtë herë me mundësinë për të kërkuar kthim parash nëse humbni.

Lojtarët besnikë nuk harrohen as në Spin Samurai. Ata mund të fitojnë pikë kompromisi sa herë që bëjnë baste me para të vërteta. T

ai do t'ju ndihmojë të përmirësoni statusin tuaj VIP në 10 nivele me temë Samurai dhe sa herë që zhbllokoni një nivel të ri do të merrni një bonus dhe më shumë rrotullime falas.