Spin Samurai Rishikimi 2024 - Deposits

Spin SamuraiResponsible Gambling
CASINORANK
8.19/10
BonusBonus 2,000 dollarë + 100 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Spin Samurai is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Spin Samurai është një kazino me para të vërteta, kështu që lojtarët duhet të depozitojnë para në llogaritë e tyre për të hyrë në lojë.

Kazinoja lejon lojtarët të depozitojnë para duke përdorur një gamë të gjerë mënyrash pagese në internet, duke përfshirë Paysafecard, Neteller, Instadebit, Zimpler, iDebit, NeoSurf , Pagesat me karta virtuale, transferta bankare në internet, Skrill, Trustly, transferta bankare, SOFORT Banking dhe iDEA.

Për të bërë një depozitë, së pari duhet të krijoni një llogari, pasi ta bëni këtë, hyni në llogarinë tuaj dhe shkoni te arkëtari.

Zgjidhni seksionin e depozitave dhe gjeni mënyrën më të mirë të pagesës për ju. Futni shumën që dëshironi të depozitoni dhe konfirmoni transferimin. Fondet duhet të jenë pothuajse menjëherë në llogarinë tuaj.

Pagesat e pranuara

Pagesat e pranuara

Ka mënyra të ndryshme pagese të disponueshme në Spin Samurai, por mbani në mend se ato mund të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes tuaj.

 • Wirecard është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë, dhe shuma maksimale për të depozituar është e kufizuar në 4000 dollarë.

 • Ecopayz është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë, dhe shuma maksimale për të depozituar është e kufizuar në 4000 dollarë.

 • Neosurf është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë, dhe shuma maksimale për të depozituar është e kufizuar në 4000 dollarë.

 • Paysafecard është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë, dhe shuma maksimale për të depozituar është e kufizuar në 4000 dollarë.

 • Bitcoin është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 0.00006 BTC.

 • Ethereum është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 0,005 ETH.

 • Bitcoin Cash është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 0.001 BCH.

 • Litecoin është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 0.01 LTC.

 • Dogecoin është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 1 QEN.

 • Tether është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 0.01 USDT.

Ndeshja e depozitave

Kur regjistroheni për një llogari në Spin Samurai, mund të përfitoni nga një bonus mirëseardhjeje që do të përmirësojë në mënyrë drastike balancën tuaj dhe do t'ju lejojë të provoni disa lojëra të tjera.

Ju mund të zgjidhni nga 3 ndeshje depozitash dhe ato do të përcaktohen nga shuma që keni shtuar në llogarinë tuaj. Për më tepër, do të merrni edhe disa rrotullime falas.

Depozitë pa bankë

Depozitë pa bankë

Ekzistojnë disa karta me parapagesë të disponueshme për t'u përdorur në Spin Samurai dhe ato përfshijnë ato të mëposhtmet:

 • Neosurf është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë.

 • Paysafecard është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm dhe nuk përfshin asnjë tarifë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 4000 dollarë.

Monedha

Monedha

Në Spin Samurai mund të zgjidhni një nga monedhat e mëposhtme për të përdorur EUR, USD, CAD, NZD, AUD, NOK, ZAR, JPY, PLN, BTC, BCH, ETH dhe LTC.