Spin Casino Rishikimi 2024 - Withdrawals

Spin CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus 1000 dollarë
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
Spin Casino is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Metoda të ndryshme të tërheqjes janë të disponueshme në Spin City Casino duke përfshirë Visa, MasterCard, Maestro, Neteller, Skrill, Trustly, EcoPayz, GiroPay, iDebit dhe Transfertë bankare. Koha e tërheqjes varet kryesisht nga metoda që zgjidhni të përdorni. Disa do të lejojnë transferimin e menjëhershëm të fondeve dhe për të tjerët, mund të zgjasë deri në disa ditë.

Bonusi i tërheqjes

Bonusi i tërheqjes

Përpara se të bëni një tërheqje të fondeve tuaja të bonusit, së pari duhet të plotësoni kërkesat e bastit. Kërkesa e bastit për këtë lloj bonusi është 50 herë dhe ju duhet të kërkoni bonusin brenda 7 ditëve nga hapja e llogarisë tuaj.

Koha e tërheqjes

Koha e tërheqjes

Kur vjen koha për të tërhequr fitimet, kazino Spin Up ka një proces të sigurt për t'u siguruar që gjithçka të shkojë mirë. Së pari, paratë tuaja do të zhvendosen në një periudhë "në pritje" për 24 orë përpara se të përpunohen. Pasi të kenë kaluar 24 orë paratë tuaja do të dorëzohen me të njëjtën metodë të përdorur për depozitim.

Pasi kazinoja të ketë paguar paratë në llogarinë tuaj, mund të duhet ende një kohë e shkurtër për t'u pastruar, në varësi të metodës së përdorur.

  • Kuletat elektronike zgjasin 2-24 orë
  • Karta e kreditit ose e debitit zgjat 1-5 ditë pune
  • Një llogari bankare zgjat 1-2 ditë pune.
Si të bëni një tërheqje?

Si të bëni një tërheqje?

Të bësh një tërheqje në Spin City është shumë e lehtë. Së pari duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj të kazinosë dhe të shkoni te arkëtari. Klikoni në butonin Depozitë të cilin mund ta gjeni në pjesën e sipërme djathtas të faqes dhe ndryshoni modalitetin në Tërheqje. Zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës dhe vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni. Domethënë, duhet të përdorni të njëjtën metodë që keni përdorur për të bërë një depozitë.

Monedhat

Monedhat

Spin City Casino ofron monedha të ndryshme për lojtarët e saj dhe ato përfshijnë ARG, BRL, NOK, SEK, USD, CAD, MNX, GBP, EUR, NZD, PLN dhe RUB.