Spin Casino Rishikimi 2024 - Promotions & Offers

Spin CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
BonusBonus 1000 dollarë
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Janë hapur disa vende
Më shumë se 500 lojëra
eCOGRA miratuar
Spin Casino is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Pothuajse të gjithë basteshkruesit online ofrojnë një lloj bonusi për të mbajtur lojtarët e tyre të interesuar dhe në të njëjtën kohë për të tërhequr edhe klientë të rinj. Spin City nuk bën përjashtim, ata gjithashtu kanë shumë surpriza të mira për të gjithë klientët e tyre.

Për të hyrë në botën e Spin City, duhet së pari të hapni një llogari. Kjo mund të bëhet në disa hapa të thjeshtë, dhe nëse jeni një fillestar i plotë, thjesht ndiqni këto hapa të thjeshtë për ta bërë këtë:

  • Shkoni në faqen zyrtare të kazinosë.
  • Klikoni në butonin Regjistrim i cili mund të gjendet në menunë e majtë.
  • Futni të gjitha informacionet e kërkuara.
  • Futni kodin promovues.
  • Pajtohuni me termat dhe kushtet.
  • Plotësoni procesin e regjistrimit.

Pasi të keni kryer të gjithë këta hapa, ajo që ju mbetet të bëni është të bëni një depozitë dhe të filloni të luani disa nga lojërat e shumta që kazinoja ka për të ofruar. Nëse në rast se nuk keni një kod bonus, mund të merrni përsëri një bonus nga kazino.

Regjistrohu / Oferta për Klientin e Ri

Regjistrohu / Oferta për Klientin e Ri

Të gjithë lojtarët e rinj kanë një mundësi të shkëlqyeshme për të kapur një shtesë prej $1000 në fonde bonus. Ju ndoshta po pyesni veten se si mund t'i merrni këto fonde dhe të zgjasni lojën tuaj pak më gjatë - ose shumë më gjatë në këtë rast. Spin Casino ofron një bonus ndeshjeje 100% deri në 1000 dollarë që bartet në tre depozitat tuaja të para në këtë mënyrë:

  • Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 400 dollarë.
  • Herën e dytë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite 100% deri në $300.
  • Herën e tretë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite 100% deri në $300.

Nuk mund të theksojmë sa e mirë është kjo ofertë. Sidomos për lojtarët që nuk kanë një buxhet të madh për të luajtur menjëherë. Nëse e pranoni këtë ofertë bujare, duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të bëni një tërheqje. Në këtë rast, kërkesat për bast janë 50 herë. Ekziston një kufi maksimal i tërheqjes për këtë bonus që është 100 dollarë. Disa lojtarë që përfundojnë me një shumë më të madhe në bilancin e tyre pasi të kenë përmbushur kërkesat e bastit, vazhdojnë të luajnë derisa të kenë vetëm 100 dollarë. Në këtë mënyrë mund të përdorni bilancin tuaj për të provuar disa lojëra të reja dhe për të parë se çfarë ofrojnë ato. Për më tepër, ju mund të shijoni fondet dhe fitimet tuaja të bonusit pak më gjatë.

Spin Casino ofron gjithashtu promovime ditore, javore dhe mujore, dhe nëse dini si të përfitoni prej tyre, mund të përmirësoni shanset tuaja për të fituar më shumë.

Ata gjithashtu kanë një 'rrotë bonusi' dhe kur e rrotulloni ju mund të fitoni çmime të tilla si bonuse për të kërkuar. Lajmi i mirë është se ju mund të rrotulloni timonin çdo dy orë, kështu që ka një shans të madh që të fitoni diçka.